Rozebrały się i myślą, że są gwiazdami

Gorące sesje na początek kariery...
Dominika Wodzianka Dominika Wodzianka CKM

Dominika Wodzianka

Co trzeba zrobić, żeby zaistnieć w mediach? Jak się okazuje nie wiele. Nie trzeba zagrać roli życia, czy wydać płyty, która sprzedała się w kilkudziesięciu tysiącach egzemplarzy. Najlepszym tego przykładem jest gwiazda najnowszej okładki magazynu CKM.

Dominika "Wodziance" przeżywa właśnie przysłowie "pięć minut" w swojej karierze. A przecież tylko pocałowała Nergala w programie Kuby Wojewódzkiego.

Kto jeszcze zasłynął dzięki swoim wdziękom?

Iga Wyrwał Iga Wyrwał CKM

Iga Wyrwał

Kaliszanka Iga Wyrwał jest dumną posiadaczką, podobno najpiękniejszych piersi na świecie.
Celebrytka ma już za sobą rozbierane sesje w takich magazynach, jak Front, Nuts czy Bild, ale to chyba za mało by nazwać ją gwiazdą.

Paula Marciniak Paula Marciniak CKM

Paula Marciniak

Podobno gwiazda sceny muzycznej, bo żadnych piosenek tej Pani w stacjach radiowych nie słyszeliśmy, swoją medialną karierę rozpoczęła właśnie od rozbieranej okładki.

Agnieszka Orzechowska Agnieszka Orzechowska CKM

Agnieszka Orzechowksa

Nazywająca się skromnie "polską Angeliną Jolie", wzięła się właściwie znikąd - zaistniała nagle, po rzekomej kłótni z Dodą. Później poszło już z górki... , a nawet prosto do więzienia. Jak wiadomo "Agnieszka O." została skazana na 4 miesiące więzienia oraz 2 lata w zawieszeniu za rozprowadzanie narkotyków.

Nazywająca się skromnie "polską Angeliną Jolie", wzięła się właściwie znikąd - zaistniała nagle, po rzekomej kłótni z Dodą. Później poszło już z górki.
Maja Maja "Frytka" Frykowska Playboy

Maja "Frytka" Frykowska

Celebrytka kojarzona przede wszystkim jako skandalistka, która rozpoczynała karierę w jacuzzi w domu Wielkiego Brata na propozycje od rozbieranych magazynów nie musiała długo czekać.

Ewa Sonnet Ewa Sonnet CKM

Ewa Sonnet

Chociaż Sonnet próbowała nagrywać piosenki a nawet kręcić do nich teledyski... nie pomogło to odwrócić uwagi od kariery w biznesie erotycznym w której stawiała pierwsze kroki.

Zespół Queens Zespół Queens CKM

Zespół Queens

Nie pamiętamy niestety żadnej piosenki trzech uroczych dziewczyn z zespołu Queens, ale za to pamiętamy ich okładkę w CKM-ie.

Zula Walkowiak Zula Walkowiak CKM

Zula Walkowiak

Jedna z najbardziej kolorowych uczestniczek "Top Model. Zostań modelką", Zula Walkowiak rozebrała się dla magazynu "CKM". I słuch po niej zaginął...

Sasha Strunin Sasha Strunin CKM

Sasha Strunin

Całkiem niedawno naga Sasha Strunin zapowiedziała:

"To koniec z wizerunkiem grzecznej dziewczynki!"

I niewiele później... firma fonograficzna wokalistki rozwiązała z nią umowę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.