Jak one schudły cz. 2

Wiadomo nie od dziś, że gwiazdy kochają diety. A show-biznes kocha szczupłe kobiety. Czy jednak nasze bohaterki nie przesadziły z odchudzaniem?
Edyta Olszówka Edyta Olszówka Agencja Wyborcza.pl / Kapif

Edyta Olszówka

Choć o Edycie Olszówce nie można było nigdy powiedzieć, że jest gruba, przez lata jej kształty były raczej rubensowskie. Niedawno schudła kilkanaście kilogramów. Zaczęło się od rzucenia palenia i przejścia na zdrowy tryb życia. Później pozbyła się dodatkowo paru kilogramów na potrzeby roli w serialu "Przepis na życie".

Olszówka jest teraz BARDZO szczupła, zdecydowanie nie powinna już chudnąć. Niektórzy posądzają ją nawet o anoreksję ("Jastrzębska do Olszówki: Mówią, że jesteś anorektyczką").

Agnieszka Cegielska. Agnieszka Cegielska. Kapif

Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska zawsze była szczupła. Jednak w niektórych miejscach było trochę tłuszczyku. Buzia także była pełniejsza. Pogodynka najwidoczniej nie była zadowolona ze swojego ciała i zaczęła chudnąć. Dziś, Agnieszka Cegielska to modelowy przykład "szczupłej" sylwetki. Zero tłuszczyku, super linia - nic, tylko przepowiadać pogodę.

Anna Mucha. Anna Mucha. Agencja Wyborcza.pl

Anna Mucha

Choć Anna Mucha swoją metamorfozę z pulchnej aktorki w sexbombę przeszła już jakiś czas temu, zdecydowanie zasługuje na miejsce w naszym rankingu! Aktorka z dumą prezentowała swoje wałeczki tłuszczu na plecach, kpiła z odchudzających się wiecznie gwiazd i podkreślała, że czuje się dobrze ze swoją nieznaczną nadwagą. Udział w "Tańcu z gwiazdami" przyniósł jednak wielką przemianę: Mucha rozpoczęła intensywne treningi i zrzuciła zbędne kilogramy.

Katarzyna Zielińska. Katarzyna Zielińska. Agencja Wyborcza.pl / Kapif

Katarzyna Zielińska

Góralka z krwi i kości. Katarzyna Zielińska zawsze należała do tych "charakterystycznych" aktorek. Kilka kilogramów więcej sprawiało, że stawała się autentyczna w rolach matek czy gospodyń domowych. Ale każda kolejna propozycja grania wymusiła na Zielińskiej zrzucenie kilka kilogramów. Efekt był piorunujący. Z pulchnej aktorki przerodziła się w wampa. Gdy zatańczyła jeszcze w "Tańcu z Gwiazdami" zrzuciła kolejne kilogramy. Szczuplutka dziś Katarzyna Zielińska jest chodzącym symbolem seksu.

Dominika Wodzinka z Kubą Wojewódzkim i Nergalem Dominika Wodzinka z Kubą Wojewódzkim i Nergalem Kapif,Kuba.plejada.pl

Dominika Wodzianka

Dominika Wodzianka, czyli hostessa Wojewódzkiego też wzięła się za siebie. Jeszcze, gdy pojawiała się z Kubą Wojewódzkim na imprezach, widać było, że ma kilka zbędnych kilogramów. Ale zaczęła chodzić na siłownię, dbać o linię i osiągnęła efekt. Dziś Dominika Wodzianka chętniej pokazuje swoje ciało w show Wojewódzkiego. Skąpe stroje, podkreślone piersi - tego chciała Wodzianka.

Czy to jest Sonia Bohosiewicz? Przecieramy ze zdumienia oczy na widok aktorki. Gwiazda schudła, zmieniła fryzurę i styl ubierania się. Tylko czy taka metamorfoza u Sonii to hit czy kit? Czy to jest Sonia Bohosiewicz? Przecieramy ze zdumienia oczy na widok aktorki. Gwiazda schudła, zmieniła fryzurę i styl ubierania się. Tylko czy taka metamorfoza u Sonii to hit czy kit? Kapif

Sonia Bohosiewicz

Przecieraliśmy ze zdumienia oczy na widok aktorki, gdy zaprezentowała swoje nowe wcielenie. Bohosiewicz od lat miała problem z nadwagą. Ale te dodatkowe kilogramy były jej atutem. Producenci chętnie angażowali ją do ról nieokrzesanych fryzjerek czy zabawnych "grubasek". Wszystko zmieniło się, gdy Bohosiewicz zrzuciła kilka kilogramów i... się wylaszczyła.  Teraz, aktorka może grywać damy i seks-bomby.

Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

Edyta Górniak

Edyta jest jak pogoda. Trudno zgadnąć, co się wydarzy. Kiedyś szczuplutka piosenkarka, po latach nabrała kilogramów. Krytyczny moment nastąpił, gdy Edyta Górniak była w ciąży. Jednak po urodzeniu chciała wrócić do formy. Nie było lekko. Przez wiele lat zmagała się z nadwagą. Dopiero od zeszłego roku zaczęła intensywnie ćwiczyć, co przyniosło efekty. Dziś Edyty Górniak wygląda rewelacyjnie. Super linia i nadal niezły głos. To potrafi tylko ona.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.