Trzy pogodynki TVN, czyli BROŃ SEKSOWNEGO RAŻENIA

Trzy najseksowniejsze pogodynki w jednym miejscu. Którą lubicie najbardziej? GŁOSUJCIE!
Omenaa Mensah, Agnieszka Cegielska i Dorota Gardias Omenaa Mensah, Agnieszka Cegielska i Dorota Gardias Forum

Aniołki pogody

Trzy najseksowniejsze pogodynki w Polsce w jednym miejscu. Omenaa Mensah, Agnieszka Cegielska i Dorota Gardias pojawiły się na gali "Dżentelmeni 2012" i wzbudziły niemałą sensację. Poznaj bliżej te, które potrafią zaczarować pogodę i... widzów. Trzy pogodynki to prawdziwa moc atomowa. A osobno też grzeją jak żadne inne. Dowód? Spójrzcie sami.

Omenaa Mensah. Omenaa Mensah. www.KAPIF.pl

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah to najgorętsza z pogodynek w naszym kraju. Zaczynała w erotycznym programie "Red Light" na antenie TVN7. Ale przygoda z erotyką na wizji szybko się skończyła i zaczęła ta z pogodą. Mensah została pogodynką w stacji "TVN24" oraz "TVN Meteo". Egzotyczna uroda, oswojenie z kamerą i sukces - ludzie pokochali ją za profesjonalizm i ciekawą osobowość.

Gorąca Omenaa już od kilku lat reklamuje stroje kąpielowe. Od takich zdjęć wszystkim robi się wakacyjnie i gorąco. Omenaa ma po prostu idealne ciało. Gorąca Omenaa już od kilku lat reklamuje stroje kąpielowe. Od takich zdjęć wszystkim robi się wakacyjnie i gorąco. Omenaa ma po prostu idealne ciało. Mat. promocyjne Corin

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah była też modelką. Zanim zaczęła prezentować pogodę, pojawiała się na wybiegach, prezentowała luksusową bielizną czy... brała udział w sesjach dla "CKM" i
Playboya".

Dorota Gardias, Patryk Kalski. Dorota Gardias, Patryk Kalski. www.KAPIF.pl

Dorota Gardias

Życie Doroty Gardias zaczęło się po rozwodzie. Przez lata była żoną pilota, a dziś jej partnerem jest dyrektor zarządzający agencją artystyczną AKART, Patryk Kalski. Para pierwszy raz pojawiła się razem latem na ślubie Agnieszki Popielewicz. Szybko stało się jasne, że pogodynka przy nowym parterze rozkwitła. A miało co rozkwitać, bo Dorota Gardias to kwiat wśród pogodynek. Jest prezenterką pogody w stacji TVN24. Z czasem, zaczęła coraz częściej pojawiać się na wizji, potem wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Cieszy oko widzów niemal każdego dnia.

Dorota Gardias

Słynna sesja Doroty dla CKM. Nie było gołych piersi czy innych części ciała. To był warunek pogodynki. Ale sesja stała się przez to bardziej erotyczna, bo tu trzeba było wysilić wyobraźnię. To, co nie jeden pan chciał zobaczyć ,zakrywała bowiem... ekskluzywna bielizna.

Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska pojawiła się w "Dzień Dobry TVN" i zaczęła prezentować pogodę. Szybko stało się było jasne, że z taką urodą musi zostać popularna. Z przekazywania prognozy pogody, uczyniła show. W zimę rozdawała pyszne konfitury przechodniom, a w lato orzeźwiające napoje.

Agnieszka Cegielska. Agnieszka Cegielska. www.KAPIF.pl

Agnieszka Cegielska

W wieku szesnastu lat wygrała też konkurs "Miss Polski Nastolatek 1995". Od 2004 roku jest związana ze stacją TVN, brała też udział w VII edycji "Tańca z gwiazdami" -  z Żorą Koroliowem zajęli 13. miejsce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.