Ta seksowna blondynka była kiedyś mężczyzną!

Po cichu wyjechała do Tajlandii i zmieniła płeć.
Christina Goldman. Christina Goldman. COLEMAN-RAYNER/EAST NEWS/Collect

Dziewczynka w ciele chłopca

Christina Goldman urodziła się jako chłopiec. Jak mówi, już jako 3-latka wiedziała, że jest dziewczynką. Goldman opisała swoją historię na Facebooku.

Zdałam sobie sprawę, że czuję się niedobrze w moim ciele już kiedy miałam 3 lata. Nie lubiłam bawić się z chłopcami. Chciałam przyjaźnić się z dziewczynkami, które wtedy akceptowały mnie jako przyjaciela, bo w tym wieku nie czuje się takiego podziału. Nie lubiłam wspinać się po drzewach. Wolałam zostać z mamą. Nie chciałam się zranić. Wolałam bawić się z siostrą i dziewczynkami, które poznałam w szkole.
Christina Goldman. Christina Goldman. COLEMAN-RAYNER/EAST NEWS/Collect

Plan nastolatka

Już jako nastolatka (nastolatek?) Goldman postanowiła zmienić płeć. Wychowywała się wtedy w małym miasteczku Myrtle Beach w Południowej Karolinie w Stanach Zjednoczonych. Nie wiedziała, co ma zrobić ze swoim problemem.

Nie było wtedy internetu. Wiedziałam, że nie mogę pójść do mojego lekarza i powiedzieć mu, że jestem kobietą uwięzioną w ciele mężczyzny.
Christina Goldman. Christina Goldman. COLEMAN-RAYNER/EAST NEWS/Collect

Zmiana płci

Zmiana płci trwała aż 11 lat. Goldman na początku przeszła terapię hormonalną. Później przeszła operację plastyczną twarzy. Później był wyjazd do Tajlandii. Goldman oszukała rodzinę, żeby wyruszyć w tę podróż życia.

Christina Goldman. Christina Goldman. COLEMAN-RAYNER/EAST NEWS/Collect

Operacja zmiany płci

W wieku 37 lat Goldman wyjechała z Myrtle Beach, mówiąc rodzinie i przyjaciołom, że jedzie na zachodnie wybrzeże. W rzeczywistości pojechała do Tajlandii, gdzie przeszła operację zmiany płci.

Bałam się. Zastanawiałam się czy zostanę sama? Czy stracę wszystkich? Doszłam jednak do takiego punktu, w którym wiedziałam, że nie mogę już tak dalej żyć. Wiedziałam, że jeśli mam coś zrobić to muszę to zrobić teraz.

Goldman w ciekawy sposób poinformowała bliskich o zmianie płci...

Christina Goldman. Christina Goldman. COLEMAN-RAYNER/EAST NEWS/Collect

Oświadczenie hitem internetu

Na carolinalive.com czytamy:

Dwie minut przed operacją przygotowałam oświadczenie, w którym powiedziałam, że jestem transseksualistką i zaraz przejdę operację. Miałam ze sobą laptopa w walizce. Wysłałam oświadczenie rodzinie i znajomym mówiąc, że nie oczekuję tego, że nie muszę być mile widzianym gościem na grillu, ale jestem transseksualistką. Powiedziałam, że byłam nią całe życie i że teraz jestem w Tajlandii gdzie przechdoze operację zmiany płci i że będę też miała piersi. Powiedziałam, że przepraszam jeśli ktoś czuje się oszukany. Wspomniałam znajomym też, że nie muszą się obawiać, że będę podbiegać do nich w sklepach i ich zawstydzać. Powiedziałam, że rozumiem jeśli będa chcieli zerwać ze mną kontakt.
Wideo w kilka dni obiegło całe Myrtle Beach.
Teraz Goldman cieszy się ze swojej decyzji i nie żałuje jejNa stronie carolinalive.com czytamy:
Dwie minuty przed operacją przygotowałam oświadczenie, w którym powiedziałam, że jestem transseksualistką i zaraz przejdę operację - opowiada Goldman. Miałam ze sobą laptopa w walizce. Wysłałam oświadczenie rodzinie i znajomym mówiąc, że nie oczekuję tego, że teraz będę mile widzianym gościem na grillu, ale muszę się przyznać, że jestem transseksualistką. Powiedziałam, że byłam nią całe życie i że teraz jestem w Tajlandii, gdzie przechodzę operację zmiany płci. Dodałam, że będę miała też piersi. Powiedziałam, że przepraszam jeśli ktoś czuje się oszukany. Wspomniałam znajomym też, że nie muszą się obawiać, że będę podbiegać do nich w sklepach i ich zawstydzać. Powiedziałam, że rozumiem jeśli będą chcieli zerwać ze mną kontakt.

Wideo w kilka dni obiegło całe Myrtle Beach. Teraz Goldman cieszy się ze swojej decyzji i nie żałuje.

Nie wiem wielu rzeczy, których kobiety uczą się w ciągu życia - mówi transseksualistka. Tego jakie zachowanie jest odpowiednie a jakie nie. (...) Uważam też, że zalotka do rzęs to najbardziej dziwaczne urządzenie jakie kiedykolwiek wymyślono.

 

Rudy

Więcej o:
Komentarze (29)
Ta seksowna blondynka była kiedyś mężczyzną!
Zaloguj się
 • dziodzio

  Oceniono 9 razy 7

  "Zdałam sobie sprawę, że czuję się niedobrze w moim ciele już kiedy miałam 3 lata." i dlatego zaczęłam pakować na siłowni. Tiaaaa - ful logika.

 • instalka

  Oceniono 4 razy 4

  calkiem ladna kobietka z niej, tylko ten męski glos ciut przeszkadza.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 4

  No i? Ma to kogoś zszokować? O co chodzi?

 • cerrie

  Oceniono 2 razy 2

  Się znacie. Jak dla mnie to ona teraz wygląda ładniej jako kobieta, niż kiedyś gdy była mężczyzną. Oczywiście ja nie chciałabym mieć za faceta kogoś kto kiedyś był kobietą, ale to nie zmienia faktu, że tacy ludzie też mają prawo do życia i normalnego funkcjonowania jak każdy inny człowiek. Jeśli taka osoba nie oszukuje podrywanych i nie nabija ich w butelkę, czyli nie robi taki, że chodzi z kimś tam np. trzy miesiące i nagle ni z tego i owego wypala, że zmienił płeć, to jest ok. Ludzie od początku mają prawo wiedzieć, że podrywa je ktoś kto zmienił płeć. Tacy często się tłumaczą: "Nie powiedziałem od razu kim jestem, bo się bałem, że zostanę odtrącony już na starcie" a co jak ktoś już się dowie prawdy, to nie odtrąci? Tym bardziej odtrąci. Więc tacy ludzie od razu powinni mówić kim są i wtedy ktoś ich zaakceptuje takimi jakimi są, albo nie, a jak nie to trudno szuka się wtedy dalej bratniej duszy, aż do skutku. Ale jeśli tacy ludzie po zmianie płci nie robią nikomu krzywdy, to do nich nic nie mam. Ja nie chciałabym chodzić z takim człowiekiem, ale przecież są różne gusta. Jeden typ człowieka nam odpowiada i się z nim umawiamy, a inny już nie i trzymamy się od niego z daleka. Ale to wcale nie znaczy, że trzeba pozbyć się ze świata np. wszystkich cherubinkowatych lalusiów o błękitnych oczkach rodem z boysbandu tylko dlatego, że ja takich facetów nie lubię co nie? To samo z ludźmi po zmianie płci mnie chodzenie z kimś takim by nie odpowiadało, ale to nie znaczy, że i oni nie mają prawa do życia po swojemu.

 • mam_kaktusa

  Oceniono 1 raz 1

  i dziwić się babom, że chcą "naprawiać dzieła Waszych rąk, bronić zdobyczy Waszych ojców i gasić Wasze pożary", kiedy młodzi, zdrowi mężczyźni masowo wręcz chcą być tap madl...

 • zydgejmason

  Oceniono 3 razy 1

  Przepraszam, wiem że może nie na miejscu, ale przypomniał mi się właśnie stary kawał. Patrząc na niego/nią czuję niepewność. Choć definicja niepewności jest zgoła całkiem inna: "Niepewność to stan w jaki wpadasz, gdy widzisz dwóch mężczyzn wchodzących do jednej toalety, gdy jeden rozpina rozporek, a drugi maluje szminką usta...".

 • pata.m

  Oceniono 1 raz 1

  no głos ma dziwny, faktycznie

 • ossa

  Oceniono 2 razy 0

  @mazaga, masz na myśli Dodę? Nie przepadam za nią, ale ma wbrew pozorom drobną, kobiecą sylwetkę. Zdecydowanie number one w kategorii męskich cech to Mucha - od figury (brak talii, krępa budowa) po twarz (szeroka szczęka, zakola) i szyję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX