Wybraliście właścicielkę najpiękniejszych piersi

Zwyciężczyni naszego rankingu.
Viola Kołakowska. Viola Kołakowska. Nudografia/KAPIF

Faworytka internautów

Najseksowniejsze piersi polskiego show-biznesu zostały wybrane. W naszym rankingu aktorka Wiola Kołakowska zajęła 1. miejsce dzięki 14 152 głosom. Po piętach deptały jej: Grażyna Wolszczak i Anna Mucha. Kim jest właścicielka najpiękniejszych piersi?

P.s. dalej zdjęcie bez cenzury ;)

Viola Kołakowska. Viola Kołakowska. KAPIF

Aktorka

Zanim stała się sławna nosiła nazwisko Kołek. Udało jej się zagrać w takich serialach jak:"Zostać Miss", "Graczykowie" i "Daleko od noszy". Na dużym ekranie można było oglądać ją w "Quo Vadis" czy "Dzień Świra".

Viola Kołakowska. Viola Kołakowska. KAPIF

Stylistka

Druga, poza aktorstwem, pasja Kołakowskiej to moda. Zajmuje się nią profesjonalnie od kilku lat. Przyjaźni się z Karoliną Malinowską, którą poznała pracując jako modelka. Przez kilka lat doradzała kobietom jak się ubierać w "Dzień Dobry TVN".

Viola Kołakowska. Viola Kołakowska. Nudografia/KAPIF

Dziewczyna gwiazdora

O Kołakowskiej zrobiło się głośno, gdy związała się z Tomaszem Karolakiem. Aktor rzucił dla niej wieloletnią partnerkę, Magdalenę Boczarską. Kołakowska zaszła w ciążę i urodziła aktorowi córeczkę, Lenę. Para rozstawała się i schodziła. Wszystko przez słabość Karolaka do płci pięknej. Kołakowska dzielnie to znosi.

Więcej o: