Gorące laski z importu: Dasza Astafjewa

Chcecie je poznać?
Nikita. Nikita. KAPIF

Nikita

Rozpoczynamy nasz nowy cykl - "Gorące laski z importu". Wstęgę otwarcia przecina Dasza Astafjewa (ta z odwróconą głową) z zespołu Nikita. Na zdjęciu z koleżanką z duetu: Julią Kavtaradze (to ta wyglądająca jak duży pająk).

Nikita. Nikita. KAPIF

Nikita

Dasza Astafjewa jest ukraińską modelką i piosenkarką. Była też modelką Playboya. W styczniu 2009 została playmate miesiąca. Fotografował ją Stephen Wayda (brzmi dumnie). Pokazywanie piersi nie spełniło jednak jej ambicji zawodowych. Astafjewa postanowiła zostać gwiazdą! Jak to zrobić? W 2007 roku Astafjewa wzięła udział w Fabryce Gwiazd. Wtedy Dasza zaczęła śpiewać. Podobno profesjonalnie. Dasza była też członkinią zespołu A.R.M.I.A.

Nikita. Nikita. KAPIF

Nikita

Wkrótce do Daszy dołączyła Julia Kavtaradze - równie gorąca Ukrainka. Dziewczyny w swoich teledyskach i piosenkach epatują seksem. Teledyski zespołu charakteryzują duże piersi.

Nagie piersi. I naga cała reszta.

Nikita. Nikita. KAPIF

Wspomaganie Majdana

Zespół Nikita często pojawia się na polskich salonach. Gorące Ukrainki przygarnął na swoją imprezę... Radosław Majdan! (Cóż za zaskoczenie). Astafjewa i Kavtaradze dały gorący występ i wąchały perfumy Vabun.

Nikita. Nikita. Okładka Playboya

Goraca okładka

Astafjewa pozuje nago ze swoją koleżanką z "Nikity" na grudniowej okładce Playboya. Dziewczyny, jak widać, uzależnione są nie tylko od śpiewania, ale też od pokazywania piersi. Każdy orze jak może.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.