Nieoczekiwany powrót Igi Wyrwał

Odmieniona, odchudzona Iga Wyrwał wróciła na salony. Pamiętacie ją jeszcze? Kto chce sobie przypomnieć jej historię?
Iga Wyrwał. Iga Wyrwał. CKM

Dziewczyna z okładki

Świat usłyszał o Wyrwał w 2006 roku. Nastoletnia wówczas dziewczyna wyjechała do Wielkiej Brytanii. Zamieszkała tam z matką. Rozesłała swoje portfolio, licząc na łut szczęścia.  Szybko dostała pierwsze propozycje sesji zdjęciowych. Pozowała wielokrotnie dla Daily Star, Playboy, Nuts i Front.

Iga Wyrwał. Iga Wyrwał. Kapif

Kariera

Idze udało udało się wystąpić w komediowym "The Kevin Bishop Show". Później zagrała epizodyczną rolę w horrorze Dread w reżyserii Anthony'ego DiBlasi. W sierpniu 2009 roku Iga została  twarzą promocji nowej gry z serii "Need for Speed: Shift". Niedawno pojawiła się jako Regina w filmie "Your Highness". Na planie spotkała się z laureatami Oscarów, Natalie Portman i Jamesem Franco!

Iga Wyrwał. Iga Wyrwał. Kapif

Taniec z Gwiazdami

Wyrwał, dzięki zagranicznym sukcesom, dostała propozycję udziału w tanecznym show w Polsce. Jej partnerem był Łukasz Czarnecki. Niestety, modelka okazała się mało pojętną uczennicą. Bardzo szybko odpadła z programu.

Iga Wyrwał. Iga Wyrwał. Iga Wyrwał/KJ/Forum

Narzeczony i ciąża

Iga w Anglii związała się z Martinem Fausekiem, który jest specjalistą od efektów specjalnych w BBC. Modelka występując w "Tańcu z Gwiazdami" dowiedziała się, że jest w ciąży.

Iga Wyrwał Iga Wyrwał screen ze strony dziendobrytvn.plejada.pl

Macierzyństwo

Wyrwał urodziła synka Oliviera. Pojawiła się z nim w studiu "Dzień dobry TVN". Powiedziała:

Syn ma 9 miesięcy i wszędzie go pełno. Macierzyństwo jest dużą zmianą.

Po ciąży miała ponad prawie 30 kilogramów nadwagi.

Iga Wyrwał Iga Wyrwał screen ze strony dziendobrytvn.plejada.pl

Przerwa w pracy celebrytki

Iga przyznała:

Od ponad roku nie miałam sesji. Moje życie podporządkowane jest głównie synowi. Muszę pójść na siłownię i wrócić do formy. Ja chcę nakręcić program reality show, ze mną, o mnie. Planem jest, że  idę na obóz i będę się katować tydzień, wszystko w imię tego, aby dobrze wyglądać.

I schudła!

Iga Wyrwał Iga Wyrwał Eastnews

Powrót

Modelka po długiej nieobecności wróciła na salony. Odchowała dziecko, schudła i zmieniła fryzurę. Odmieniona pojawiła się na gali kick-boxingu "Fight Night". Chętnie pozowała do zdjęć. Bawiła się z Zulą z "Top Model. Zostań modelką". Wydaje się, że Wyrwał wraca na dobre do świata show-biznesu.