Angelina Jolie - noże, narkotyki i pocałunki z bratem

Co robiła zanim poznała Brada i została matką sześciorga dzieci?
Angelina Jolie Angelina Jolie Screen z CBS

Nowy wywiad

Angelina Jolie przypomniała nam o swojej mrocznej przeszłości w najnowszym wywiadzie, którego udzieliła w amerykańskim programie stacji CBS "60 Minutes". Aktorka promuje swój reżyserski debiut, film "In the Land of Blood and Honey". O swojej przeszłości powiedziała:

Przeszłam przez ciężkie, mroczne czasy, ale to przeżyłam. Nie umarłam młodo, więc mam wielkie szczęście. Są inni artyści i ludzie, którzy nie przeżyli pewnych rzeczy. Nie chcę się wdawać w szczegóły. Myślę, że ludzie potrafią sobie wyobrazić, że robiłam to, co najniebezpieczniejsze i najgorsze. Z wielu względów nie powinno mnie tu teraz być.

Dodała także:

Nadal jestem niegrzeczną dziewczyną. Nadal mam niegrzeczną stronę. Ale teraz jest ona we właściwym miejscu. Należy do Brada. Lub... do naszych przygód.

Angelina jest w szczęśliwym związku z Bradem Pittem, mają sześcioro dzieci (troje adoptowanych i troje swoich), udzielają się charytatywnie. Są najbardziej znaną rodziną na świecie. Ale my cały czas pamiętamy o tej dzikiej Angelinie. Przypomnijcie sobie jej ekscesy.

Angelina Jolie na planie filmu Angelina Jolie na planie filmu "Mr& Mrs Smith. 2005r.

Miłość tylko na ostro

W 1996 roku Jolie wyszła za Jonny'ego Lee Millera. Sposób, w jaki Jolie wyznała miłość ukochanemu zaszokował wiele osób. Podczas ślubu bowiem na białej koszulce własną krwią wypisała imię męża. To nie pomogło jednak uchronić związku przed rozpadem. Głośniej było już o małżeństwie z Billym Bobem Thorntonem. Para była znana z publicznego okazywania sobie miłości. Całowali się namiętnie na czerwonych dywanach i nosili fiolki z krwią partnera. W 2003 roku byli już po rozwodzie.

Angelina Jolie. Angelina Jolie. screen z icydk.com

Narkotykowe seanse

Kiedy światło dzienne ujrzała nieautoryzowana biografia aktorki, świat wstrzymał oddech.
To z niej dowiedziano się o nagich sesjach gwiazdy i zażywaniu narkotyków:

Leży z sutkami zaklejonymi taśmą, a wokół szyi ma psią obrożę. Na innych w kowbojskim kapeluszu wije się w wyuzdanych pozach. Całość utrzymana w klimacie sadomasochistycznym.
Angelina Jolie. Angelina Jolie. Eastnews

Samookaleczenia

W młodości aktorka borykała się z depresją. Lepsze samopoczucie przynosiło jej nacinanie skóry.

Zdecydowałam się mówić otwarcie o pewnych moich problemach (...) Zdawałam sobie sprawę, jak wiele osób czyni sobie podobną krzywdę i miałam nadzieję, że przyznając się, dodam im siły.Przyznając się do tego, że w przeszłości robiłam różne mroczne rzeczy, pokazuję, że jestem zwykłym człowiekiem.
Angelina Jolie Angelina Jolie fot. AP Photo

Słabość do kobiet

Angelina na planie jednego ze swoich filmów uległa koleżance. Jenny Shimizu twierdzi, że rozkochała w sobie gwiazdę i nadal się z nią spotyka. Nie wierzy w miłość do Brada Pitta.
Jolie nie dementowała tych rewelacji. Kiedyś stwierdziła natomiast:

Zdecydowanie preferuję sceny miłosne z kobietami i nie zawahałabym się zrobić więcej takich w przyszłości.
Brad Pitt i Angelina Jolie Brad Pitt i Angelina Jolie AP/Michel Euler

Pożeraczka męskich serc

Seksowna aktorka nigdy nie miała problemów ze znalezieniem partnera. Często jednak wybierała zajętych mężczyzn. Drugiego męża, Billy'ego Boba Thortona, odbiła Laurze Dern, która była z nim zaręczona. Najgłośniejszy romans połączył ją z Bradem Pittem. Jedni uznali ją za kobietę bez skrupułów, inni kibicowali temu związkowi. Do niedawna była żona Pitta, Jennifer Aniston, nie mogła pogodzić się z rozwodem. W licznych wywiadach nie szczędziła ostrych słów pod adresem rywalki. Jolie w tym czasie urodziła troje dzieci.

Oto drugi mąż Angeliny, Billy Bob Thorton:

Angelina Jolie, Billy Bob Thorton

Miała też podobno romans z Colinem Farrellem, z którym zagrała w filmie "Aleksander".

DIG Film, "Alexander", USA / GBR / BRD / NL   2004, Regie: Oliver Stone, Szene mit: Angelina  Jolie (Olympias) und Colin Farrell (Alexander III.   "Der Große"),  Abenteuerfilm, Historienfilm, goldener Gold Armreif, Schmuck, Halbfigur, *** Local Caption *** 00508578

Orgie z nożami w tle

Jolie przyznała, że już jako 14-latka uwielbiała niebezpieczny seks.

Przyjemność z moim pierwszym chłopakiem odczułam dopiero wtedy, kiedy w trakcie stosunku wzięłam nóż i nacięłam mu skórę. On zrobił to samo. Kiedy byliśmy cali we krwi, poczułam, że moje serce zaczyna szybciej bić.
Angelina Jolie, James Haven Angelina Jolie, James Haven Reuters

Dziwna relacja z bratem

Angelina odbierając Oscara, powiedziała, że jest zakochana w swoim bracie. Prawdziwe kontrowersje wywołały zdjęcia, na których aktorka całuje się z nim tuż po ceremonii rozdania nagród. Oboje zaprzeczali później plotkom o łączącym ich romansie. Jolie tłumaczyła swoje zachowanie tym, że po rozwodzie rodziców brat był najbliższą jej osobą.

Angelina Jolie, Jon Voight Angelina Jolie, Jon Voight Reuters

Potyczki z ojcem

John Voight. odkąd porzucił rodzinę, nie interesował się zbytnio córką. Kiedy Jolie zrobiła karierę, postanowił odnowić z nią kontakty ... za pośrednictwem mediów. W wywiadach nie ukrywał, że martwi się o nią i deklarował chęć poznania wnuków. Zszokowana Jolie nie zgodziła się na to. Dopiero niedawno spotkała się z ojcem.

Angelina z ukochaną mamą, Marcheline Bertrand.

Actress Angelina Jolie (R) and her mother Marcheline Bertrand pose together at the premiere of Jolie's film "Original Sin" in Hollywood in this July 31, 2001 file photo. Bertrand died January 27, 2007 in Los Angeles of cancer, according to a statement released by Jolie's publicist.   REUTERS/Fred Prouser/Files   (UNITED STATES)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.