Gwiazdy małe i duże lansują się na pokazie mody

Kto pojawił się na pokazie mody Łukasza Jemioła.
Maja Sablewska  Wojciechem Mazolewskim. Maja Sablewska Wojciechem Mazolewskim. Kapif

Maja Sablewska

Maja Sablewska zaszokowała podwójnie. Po pierwsze nareszcie pojawiła się z mężczyzną - Wojciechem Mazolewskim, muzykiem zespołu Pink Freund. Po drugie była ubrana porządnie i schludnie. Czyżby zrywała z niechlujnym 'London style'? Maja dojrzewa!

natasza urbańska. natasza urbańska. kapif

Natasza Urbańska

Wygląda na to, że w życiu prywatnym Natasza stara się odpocząć od balowych, kolorowych kreacji z 'Tańca z gwiazdami'. Na pokazie pojawiła się w spokojnych szarościach.

małgorzata socha. małgorzata socha. kapif

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha wyglądała olśniewająco. Ale czy nas to zaskakuje? Na pokaz Łukasza Jemioła aktorka wybrała długą szarą suknię i czarny żakiet o ciekawym fasonie.

ania piszczałka. ania piszczałka. kapif

Ania Piszczałka

Ania Piszczałka jako jedna z nielicznych uczestniczek pierwszej edycji 'Top Model' znalazła dla siebie stałe miejsce w modelingu. Być może już niedługo będzie musiała zawalczyć o swoją pozycję z finalistkami drugiej edycji - finał coraz bliżej! Na razie wychudzona Ania ochoczo pozuje fotoreporterom.

joanna horodyńska. joanna horodyńska. kapif

Joanna Horodyńska - co ona ma na sobie?!

Joanna Horodyńska zarabia między innymi na jadowitej krytyce stylizacji gwiazd. Tym razem przydałby się chyba ktoś, kto krytykę taką uskuteczniłby wobec niej samej.

Chętnie wypełnimy wakat: Co ona ma na sobie?! Ażurowe rękawy, frędzle, dziwna spódnica... Jesteśmy na nie!

olivier janiak, karolina malinowska. olivier janiak, karolina malinowska. kapif

Karolina Malinowska i Olivier Janiak

Tandem Horodyńska-Malinowska zdecydowanie uratowała tego wieczoru Karolina. Wybrała elegancką, granatową sukienkę. A do tego modny dodatek - jakże szykowny mąż - Olivier Janiak.

kayah, łukasz jemioł. kayah, łukasz jemioł. kapif

Kayah

Prawdziwą gwiazdę widać od razu. Kayah wystylizowana była gustownie, lecz niebanalnie. No i pozowała z głównym bohaterem imprezy, projektantem Łukaszem Jemiołem.

aleksandra kisio. aleksandra kisio. kapif

Aleksandra Kisio

Na imprezie - jak to na imprezie - nie mogło zabraknąć Aleksandry Kisio. Kusiła fotoreporterów gołymi plecami w długiej, czarnej sukni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.