(Nie)znane córki znanych rodziców

Ranking najpiękniejszych córek znanych rodziców.
Kasia Tusk, Donald Tusk, Małgorzata Tusk. Kasia Tusk, Donald Tusk, Małgorzata Tusk. Agencja Wyborcza.pl

Kasia Tusk

Kasia Tusk to niekwestionowana gwiazda wśród show-biznesowych córek! Do tego samozwańcza, bo swój wizerunek wykreowała samodzielnie przy pomocy modowego bloga Makelifeeasier.pl. Urody i wyczucia stylu Kasi na pewno odmówić nie można!

malgorzata braunek, orina krajewska. malgorzata braunek, orina krajewska. kapif

Orina Krajewska

Aktorka Małgorzata Braunek pokazała się niedawno na salonach z córką, Oriną Krajewską. Piękna Orina zamierza pójść w ślady matki i zostać aktorką. Ukończyła szkołę aktorską w Londynie, zagrała ostatnio w filmie "DAAS" w reżyserii Adriana Panka. Trzymamy kciuki za kolejne propozycje!

Weronika, Teresa, Dariusz Rosati. Weronika, Teresa, Dariusz Rosati. kapif

Weronika Rosati

Córce polityka Dariusza Rosatiego i projektantki mody Teresy Rosati marzy się kariera w Hollywood. Po kilkunastu rolach w rodzimych filmach i serialach przyszedł czas na udział w niemiecko-francuskim filmie "Spisek", i to u boku Sharon Stone! Mimo, że do zostania gwiazdą Hollywood Weronice jeszcze trochę brakuje, piękną córką znanych rodziców niewątpliwie jest.

Olga Frycz. Olga Frycz. Agencja Wyborcza.pl

Olga Frycz

Kojarzona ze swym sławnym ojcem, aktorem Janem Fryczem, oraz z głośnym romansem z żonatym Jackiem Borcuchem. Przede wszystkim jednak Olga Frycz to utalentowana młoda aktorka, która ma na swoim koncie role w kilkunastu serialach i filmach. W 2010 r. nominowana została do Nagrody Viva! Najpiękniejsi. U nas w rankingu najpiękniejszych córek.

ola kwaśniewska. ola kwaśniewska. Agencja Wyborcza.pl

Ola Kwaśniewska

Prezydentówna postawiła na dziennikarstwo. Wspólnie z matką, Jolantą Kwaśniewską, prowadzą program w TVN Style. Miała też własną audycję w radiu Planeta FM. Po występie w "Tańcu z gwiazdami" Ola stała się jedną z pierwszoligowych celebrytek. Obecnie skupiła się bardziej na pracy i życiu osobistym - już niedługo stanie na ślubnym kobiercu z wokalistą Kubą Badachem!

Zuzanna Grabowska,Andrzej Grabowski. Zuzanna Grabowska,Andrzej Grabowski. Kapif

Zuzanna Grabowska

28-letnia córka Andrzeja Grabowskiego i Anny Tomaszewskiej poszła w ślady rodziców i została aktorką. W 1999 r. zadebiutowała u boku ojca w serialu komediowym "Świat według Kiepskich". Od tego czasu Zuzanna ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie i zdobywała doświadczenie grając liczne małe role w serialach. Obecnie związana jest z Teatrem 6. Piętro - ponownie współpracując z ojcem.

Marta Kaczyńska Marta Kaczyńska Kapif

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska nie schodzi z pierwszych stron gazet. Z wykształcenia prawniczka, na co dzień zajmuje się wychowywaniem dwóch córek. Od czasu katastrofy smoleńskiej często udziela się w mediach. Córka tragicznie zmarłej byłej pary prezydenckiej jest szczupła, ma własnego stylistę Jarosława Szado i nawet przyłapywana przez paparazzi dobrze się prezentuje. Zasługuje na miano najpiękniejszej córki w show-biznesie? Oceńcie sami!

Więcej o: