Gwiazdy i ich wykształcenie, cz.5

Zobacz, kto pilnie się uczył, zanim trafił do show-biznesu!
Magda Mołek. Magda Mołek. KAPIF

Magda Mołek

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" jest absolwentką Wydziału Nauk Politycznych Uniwersytetu Wrocławskiego. A dokładniej - politologii ze specjalnością dziennikarską. Udało się jej więc zrobić karierę w zawodzie.

Maciej Rock. Maciej Rock. KAPIF

Maciej Rock

Prezenter Polsatu, część nieodłącznego duetu z "Się kręci", mówi o sobie "Wieczny student". Dlaczego? Od 1996 roku bezskutecznie próbował ukończyć zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jego droga potoczyła się nieco inaczej niż planował.

Izabela MIko. Izabela MIko. KAPIF

Izabela Miko

Aktorka próbująca robić karierę w Hollywood lubiła się uczyć. Może pochwalić się uczęszczaniem do prestiżowej School of American Ballet w Nowym Jorku. Kontuzja przerwała naukę, ale Iza się nie poddała. Rozpoczęła studia aktorskie w Instytucie Lee Strasberga. Dziś gra w amerykańskich produkcjach, jest też zapaloną ekolożką. Ostatnio myśli o produkowaniu filmów.

Alicja Janosz. Alicja Janosz. KAPIF

Alicja Janosz

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" choć nie wykorzystała szansy na karierę muzyczną, znalazła dla siebie inną drogę. Wygrana programu zapewniła jej stypendium w Wyższej Szkole Promocji w Warszawie. Tam przez 5 lat studiowała zarządzanie, specjalność reklama.

Magdalena Frąckowiak. Magdalena Frąckowiak. KAPIF

Magdalena Frąckowiak

Top modelka rozpoczęła studia architektoniczne w rodzinnym mieście, ale ze względu na karierę, porzuciła je. Po latach na wybiegu Magdalena zapragnęła kontynuować naukę - tym razem w Paryżu. Trzymamy kciuki!

Marcin Prokop. Marcin Prokop. KAPIF

Marcin Prokop

Prezenter "Dzień Dobry TVN" i "Mam talent" to absolwent wydziału finansów. Jest specjalistą do spraw marketingu bankowości elektronicznej. Jesteśmy pod wrażeniem!

Martyna Wojciechowska. Martyna Wojciechowska. KAPIF

Martyna Wojciechowska

Dziennikarka, pasjonatka podróżowania skończyła... zarządzanie. Później skończyła studia podyplomowe, broniąc dyplom MBA.

 


Więcej o:
Komentarze (11)
Gwiazdy i ich wykształcenie, cz.5
Zaloguj się
 • rita.1

  Oceniono 5 razy 5

  Większość z nich zachowuje się tak, jakby edukację zakończyli na przedszkolu.

 • badziewiak66

  Oceniono 5 razy 3

  Niestety , to że ktoś tam skończył jakiś tam kierunek nie jest żadnym wykładnikiem poziomu jego wiedzy w Polsce. W świecie zachodu gradacja jest prosta , ludzi poznaje się po ......... szkole , uniwersytecie. Ukończenie Harvardu , Yale, Oxfordu , Cambridge, Caltech , czy MIT świadczy o absolwencie. Prezentowane "gwiazdy" to raczej ludzie szklanego ekranu, od których nie wymaga się niczego więcej poza doskonałym wypowiedzeniem kwestii , nienaganną prezentacją , dobrą dykcją. Inaczej mówić to raczej powierzchowność , a nie wartość wiedzy. O tym kim są świadczy jedynie ich życie poza zawodem, a tu niczego dobrego , poza Martyną Wojciechowską powiedzieć się nie da.

 • alias

  Oceniono 11 razy 3

  Zarządzanie i tym podobne to pseudo studia. Żadna z tych osób nie ma tak naprawdę solidnego wykształcenia wyższego. A ta Magdalena, top-modelka ponoć, to na tym zdjęciu na dodatek jakieś wyjątkowe straszydło z koszmarnym zezem. Co to w ogóle za gwiazdy???

 • gagula

  Oceniono 4 razy 2

  Janosz to gwiazda ?

 • omajgad

  Oceniono 2 razy 2

  "Zobacz, kto ma pę do nauki, a kto nie..." Czy redaktorzyna może wytłumaczyć co to jest "pę do nauki"?

 • nieobiektywna

  Oceniono 3 razy 1

  Niezwykle przypadkowy ten ranking. Według jakiego klucza dobrano prezentowane osoby? Jakoś nie pasuje mi do nich określenie gwiazdy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX