Najlepsze rozbierane sesje polskich gwiazd

Nie trzeba pokazywać wszystkiego, by naga sesja była seksowna! My wybraliśmy dla was kilka bardzo ciekawych osób, które zdecydowały się pokazać swoje ciało w bardzo elegancki sposób.
Izabela Janachowska w Playboyu Izabela Janachowska w Playboyu Playboy

Miejsce 7 - Izabela Janachowska w sesji dla magazynu ''Playboy''

Znana polska tancerka zdecydowała się na elegancką sesję w magazynie "Playboy". Efekt naprawdę powalający. Warto też wspomnieć, że gwiazda bardzo lubi ten magazyn i jej marzeniem było pojawić się na jego okładce. Jak widać, marzenia się spełniają.

Joanna Krupa na okładce Joanna Krupa na okładce "Playboya" fot. Playboy 02 (206), luty 2010

Miejsce 6 - Joanna Krupa dla magazynu ''Playboy''

Nie ma cienia wątpliwości, że Krupa jest jedną z najseksowniejszych Polek. Jej kształty robią furorę również za granicą. W rankingu magazynu ''Playboy'' na 100 najseksowniejszych sesji  zwyciężyła właśnie Polka! Krupa wygrała w rywalizacji, w której brano pod uwagę wszystkie sesje od początku istnienia magazynu. Prześcignęła nawet Marylin Monroe i króliczki Playboya.

Aleksandra Szwed. Aleksandra Szwed. plotek.pl

Miejsce 5 - Aleksandra Szwed dla magazynu "Playboy"

Od lat kojarzona z rolą w serialu "Rodzina zastępcza". Dorastała na naszych oczach... Aż nagle zaskoczyła wszystkich odważną sesją w magazynie "Playboy". Szwed wyrosła na zmysłową i piękną kobietę.

Izabela Miko. Izabela Miko. plotek.pl

Miejsce 4 - Izabela Miko w kampanii EKOMIKO

Sesja pod nazwą EKOMiko miała na celu zachęcenie do ekologicznego trybu życia. Aktorka jest kolejną Polką, która robi karierę za oceanem. Nie do końca wiadomo dlaczego Miko wybrała nagą sesję w imię ratowania naszej planety. Jednak zawsze miło popatrzeć na piękne ciało.

Małgosia zdecydowała się też na bardzo odważne zdjęcia. Małgosia zdecydowała się też na bardzo odważne zdjęcia. Magazyn Muse

Miejsce 3 - Małgorzata Bela dla magazynu "MUSE"

Czołowa polska top modelka wystąpiła w przepięknej nagiej sesji dla magazynu ''MUSE''. Trzeba przyznać, że na zdjęciach wypadła fenomenalnie. Bela jest kolejną polską modelką, która bardzo szybko wspięła się po szczeblach kariery. Występuje na wybiegach u najlepszych projektantów.

Anja Rubik nago. Anja Rubik nago. Vogue

Miejsce 2 - Anja Rubik dla francuskiego ''Vogue''

Anja Rubik uznawana za najlepszą modelkę na świecie wzięła udział w rozbieranej sesji dla francuskiego wydania magazynu "Vogue". Sesja była hołdem dla Madonny, a Anja jak zawsze wyszła zachwycająco.

Magdalena Cielecka. Magdalena Cielecka. materiały ze strony malemen.pl

Miejsce 1 - Magdalena Cielecka w sesji dla magazynu "MALEMEN"

Aktorka nigdy nie miała problemów z nagością, wiele razy rozbierała się w filmach, ale tylko w filmach. Gdy pojawiały się propozycje rozbieranych zdjęć odmawiała... Do czasu kiedy zdecydowała się na sesję dla magazynu "MALEMEN". I trzeba przyznać, że warto było czekać!

I nie ma tu znaczenia, że nie widać wszystkiego, ważne jest, jak skutecznie rozbudza wyobraźnię.