Gdzie spotkasz gwiazdy w Warszawie?

Gwiazdy niejednokrotnie sprzeciwiają się fotografowaniu ich w prywatnych sytuacjach. Co ciekawe, wbrew temu często spotkać je można w najbardziej lanserskich kawiarniach i klubach stolicy. Chcecie wiedzieć gdzie?
Tede, Marina, Piróg. Tede, Marina, Piróg. KAPIF, Tede

The Pictures art bar cafe

Coctailbar przy ul. Chmielnej to niekwestionowany numer 1 w rankingu odwiedzanych przez gwiazdy miejsc! Z wielkim prawdopodobieństwem natkniemy się tam na Michała Piróga i Weronikę Marczuk, pijących właśnie kolejną butelkę likieru Bailey's. Do stałych bywalców zalicza się tez niemiła dla kelnerek Marina Łuczenko, a także Dawid Woliński, Tede, Afromental, Agata Buzek, Marcin Dorociński, Michał Milowicz czy krytyk kulinarny Maciej Nowak.

Nergal Karolak Cielecka. Nergal Karolak Cielecka. KAPIF

Plan B

Kameralne miejsce przy pl. Zbawiciela ściąga celebrytów, którzy szukają odpoczynku od lansu i sztywnego klimatu warszawskiego "bywania". Spotkać tam można m. in. Magdalenę Cielecką i Andrzeja Chyrę (choć zazwyczaj osobno), Nergala, Tomasza Karolaka, Rafała Bryndala oraz warszawskich raperów: Eldo, Włodiego czy Pelsona.

Kasia Tusk. Kasia Tusk. screen z makelifeeasier.pl

Charlotte: chleb i wino

Pl. Zbawiciela to ostatnio najgorętszy adres w Warszawie. Oprócz celebrytów z prawdziwego zdarzenia spotkacie tam na pewno też tych dopiero wschodzących. Nawet mieszkająca w Sopocie blogerka Kasia Tusk wybrała się ostatnio na wycieczkę do stolicy, czego nie omieszkała udokumentować dziesiątkami swoich zdjęć przy śniadaniu w Charlotte.

Katarzyna Glinka. Katarzyna Glinka. Plotek Exclusive

Karma

Zaciszna kawiarnia, również przy pl. Zbawiciela. Jak widać celebryci szczególnie upodobali sobie to miejsce. Oprócz Kuby Wesołowskiego, Katarzyny Glinki czy Ilony Łepkowskiej bywają tam aktorzy pobliskiego Teatru Współczesnego: Borys Szyc, Maciej Zakościelny, Anna Czartoryska i inni.

Justyna Steczkowska. Justyna Steczkowska. Plotek Exclusive

My'o'My

Do malutkiej kawiarni przy ul. Szpitalnej gwiazdy wpadają na kawę lub szybki lunch. Do jej bywalców należą m. in. Justyna Steczkowska i Filip Bobek.

Gienek Loska. Gienek Loska. KAPIF

Metro Centrum i Metro Świętokrzyska

Tu spotkacie przede wszystkim jedną osobę - Gienka Loskę. Dość często chwyta za gitarę, dając warszawiakom uliczny koncert - tak, jak miało to miejsce przed programem X Factor. Przynajmniej jemu sława nie uderzyła do głowy.

Więcej o: