One chcą być jak Marilyn Monroe

Stylizacja wiecznie żywa.
Rihanna. Rihanna. screen z vogue.uk

Rihanna

W ostatnim numerze brytyjskiego Vouge zaszokowała odmieniona w blond peruce, dopasowanej sukni od Armaniego i ze skórą tak jasną, że nie widać po niej w ogóle jej barbadoskich korzeni!

Rihanna. Rihanna. screen z papilot.pl

Rihanna

Sesja w Vouge nie jest jednak jedyną próbą naśladowania przez Rihannę stylu Marilyn Monroe. Jakiś czas temu piosenkarka pokazała się w białej, rozkloszowanej sukience, nawiązującej do kreacji Marilyn w filmie "Słomiany wdowiec".

Penelope Cruz. Penelope Cruz. screen z ds-magazine.com

Penelope Cruz

Mimo ciemnej karnacji, w platynowej peruce pozowała również Penelope Cruz. W sesji dla magazynu DS aktorka prezentuje się z mocnym makijażem oczu, z naturalnymi ciemnymi brwiami.

Angelina Jolie. Angelina Jolie. screen z icydk.com/

Angelina Jolie

Angelina ma dość jasną skórę, jest zmysłowa i megakobieca. Odpowiednia stylizacja powinna przeistoczyć ją więc w stuprocentową Marilyn. Nic z tego! Może Angelina Jolie jest zbyt wyjątkowa, by udawać kogoś innego?

Jennifer Lopez. Jennifer Lopez. screen z misslopez.se

Jennifer Lopez

Latynoska gwiazda Jennifer Lopez wcieliła się w rolę Marilyn nie tylko wizerunkowo, ale też wokalnie. W jednym z programów telewizyjnych odegrała słynną scenę odśpiewania przez nią piosenki "Happy birthday".

Jessica Alba. Jessica Alba. screen z cinemaundressed.wordpress.com

Jessica Alba

Mająca meksykańskie korzenie Alba występuje w stylizacji na Marilyn nawiązującej do jej ostatniej sesji zdjęciowej, autorstwa Berta Sterna. Podobieństwo nie jest tu jednak dosłowne - Jessica Alba pozuje tu z mocną opalenizną i złotym odcieniem blondu.