Modne gwiazdy ubierają się... na żółto

Stylizacje na czerwonym dywanie.
Monika Brodka. Monika Brodka. KAPIF

Monika Brodka

Monika Brodka na pokazie mody Tomasza Ossolińskiego, wystąpiła w żółtej sukience, która krojem nawiązywała do lat 60-tych. Do tego czerwone usta i bardzo modne ostatnio szpilki w kolorze nude, dały ciekawy efekt.

Katarzyna Burzyńska. Katarzyna Burzyńska. KAPIF

Katarzyna Burzyńska

Katarzyna Burzyńska na pokazie jesiennej ramówki Polsat Cafe, wystąpiła w żółtych spodniach i białej koszulki, trzeba przyznać, że to dość intrygujące połączenie kolorystyczne.

Jolanta Kwaśniewska. Jolanta Kwaśniewska. KAPIF

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska, na pokaz ramówki TVN Style, zdecydowała się założyć krótką żółtą sukienkę. Było ładnie, nie jesteśmy jednak pewni, czy pani Jolanta powinna pokazywać kolana.

Agnieszka Grochowska. Agnieszka Grochowska. KAPIF

Agnieszka Grochowska

Agnieszka Grochowska na pokazie marki Benetton, zaprezentowała się w krótkiej i szerokiej bluzce koszulowej. Efekt - raczej nijaki.

Marzena Rogalska. Marzena Rogalska. KAPIF

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska, na pokazie marki Benetton pojawiła się w żółtej sukience, tej samej którą miała na sobie tego dnia Jolanta Kwaśniewska. Trzeba przyznać, że sukienka jest naprawdę bardzo ładna! No i kolor najmodniejszy w tym sezonie.

Jolanta Kwaśniewska. Jolanta Kwaśniewska. KAPIF

Jolanta Kwaśniewska

Tą stylizacją Jolanta Kwaśniewska zaskoczyła wszystkich, bluzka w kolorze indygo i żółte spodnie, to bardzo odważne połączenie. Trzeba jednak przyznać, że w tym przypadku trafione.

Anna Popek. Anna Popek. KAPIF

Anna Popek

Anna Popek na otwacie kliniki Ce Ce Beauty wybrała najmodniejszy żółty kolor. Prezentowała się dobrze, co najciekawsze kreacja w tym kolorze daje pewność, że zawsze będziemy się wyróżniać z tłumu. I tak było w przypadku Popek.