Miłosne tajemnice Króliczka Playboya

Kendra Wilkinson o swoim życiu seksualnym.
Kendra Wilkinson. Kendra Wilkinson. okładka magazynu

Wynurzenia Króliczka

Kendra Baskett, szerzej znana pod panieńskim nazwiskiem Wilkinson, postanowiła podzielić się z czytelnikami dailymail.co.uk sekretami ze swojej małżeńskiej sypialni.

Kendra Wilkinson. Kendra Wilkinson. FORUM

Małżeństwo nie jest nudne.

Były króliczek Playboya opowiada, że ona i jej mąż, Hank Baskett nie przepadają za seksem w sypialni. Wolą eksperymentować i szukać innych miejsc w zakamarkach swojego wielkiego domu.

Kendra Wilkinson. Kendra Wilkinson. okładka magazynu

"Kocham eksperymenty!"

Gwiazdka dodaje, że podczas wycieczki do Meksyku kochała się z mężem na skuterze wodnym. Samochód, który para także uznaje za odpowiednie miejsce na seks, jest przy tym dość nudny, nie sądzicie?

Kendra Wilkinson. Kendra Wilkinson. FORUM

Książkowe zwierzenia

Wilkinson przyznaje, że w jej książce "Being Kendra: Cribs, Cocktails and Getting My Sexy Back" słowo "seks" występuje praktycznie na każdej stronie, ponieważ nie jest w stanie wyobrazić sobie życia w celibacie.

Kendra Wilkinson. Kendra Wilkinson. okładka magazynu

Trudy macierzyństwa

Gwiazdka zwierza się też, że ciężko jej pogodzić macierzyństwo i udane życie seksualne. Twierdzi, że w wolnym czasie częściej niż o seksie myśli teraz o spaniu.

Kendra Wilkinson, Hugh Hefner. Kendra Wilkinson, Hugh Hefner. FORUM

Ekscesy z Hefem

Były Króliczek lubi też opowiadać o szczegółach życia seksualnego z Hugh Hefnerem. O swoim pierwszym razie z nim mówi, że trwał minutę. Wszystkie dziewczyny w rezydencji Playboya ustawiały się w kolejce i wskakiwały na Hefa na 60 sekund. Romantyczne, nie sądzicie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.