W(y)padki gwiazd z piersiami cz. 2

Co się stało?
Marta Krupa. Marta Krupa. Forum

Marta Krupa

Modelka Marta Krupa, na jednej z imprez w Hollywood, zaprezentowała się w kreacji, w której jej piersi wyglądały na nierówne. Jedna z nich była mniejsza. Czy to wina sukienki?

Mary Carey dumnie pręży biust. Mary Carey dumnie pręży biust. REUTERS/TIM SHAFFER

Mary Carey

Aktorka branży porno, Mary Carey, lubi pokazywać swój biust. Jak widać jej piersi przeszły wiele operacji plastycznych, które wpłynęły bardzo niekorzystnie na ich wygląd.

Aubrey O'Day na co dzień jest jedną z piosenkarek Danity Kane. Aubrey na pokazie kolekcji marki Kardashian przykuwała uwagę. Zwłaszcza ze względu na nieproporcjonalny biust. Piosenkarka słynie z dużych piersi, ale tym razem nie wyglądały one zachwycająco. Czyżby nadmiar operacji plastycznych sprawił, że piersi O'Day wymknęły się z pod kontroli??


Aubrey O'Day na co dzień jest jedną z piosenkarek Danity Kane. Aubrey na pokazie kolekcji marki Kardashian przykuwała uwagę. Zwłaszcza ze względu na nieproporcjonalny biust. Piosenkarka słynie z dużych piersi, ale tym razem nie wyglądały one zachwycająco. Czyżby nadmiar operacji plastycznych sprawił, że piersi O'Day wymknęły się z pod kontroli?? Agencja Forum

Aubrey O'Day

Na ostatnim pokazie marki Kardashian,  Aubrey O' Day wyglądała dziwnie. Piosenkarka słynie z dużego biustu, ale tym razem piersi prezentowały okropnie. Czyżby przesunął się jej silikon?

Toni Braxton Toni Braxton Toni Braxton

Toni Braxton

Toni Braxton i jej słynny wypadek. Piosenkarce wybuchła jedna z silikonowych piersi podczas podróży samolotem. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

Tori Spelling. Tori Spelling. imageshack.us

Tori Spelling

Aktorka przesadziła z dekoltem, przez co świat ujrzał wyniki operacji plastycznych gwiazdy. Jej piersi są nierówne i wyglądają bardzo dziwnie.

Więcej o: