Skąpe gwiazdy cz. 1

Oni mają przysłowiowego węża w kieszeni!
Cezary Pazura. Cezary Pazura. www.KAPIF.pl

Cezary Pazura

Aktor znany jest ze swojego zamiłowania do... szukania wszędzie zniżek. Choćby w hotelach i restauracjach.

Radosław Sikorski. Radosław Sikorski. www.KAPIF.pl

Radosław Sikorski

Radosław Sikorski to jeden z największych skąpców w polskiej polityce. Sikorski pieczołowicie zbiera i przynosi do kancelarii Sejmu wszystkie rachunki i faktury oraz jak najczęściej korzysta z służbowych przywilejów (np. darmowe przeloty samolotem). Na dodatek jakiś czas temu w wywiadzie dla "Playboya" z uśmiechem na ustach powiedział, że... oszczędność to bardzo dobra cecha.

Aleksandra Kisio. Aleksandra Kisio. www.KAPIF.pl

Aleksandra Kisio

Kuba Wojewódzki w swojej rubryce w tygodniku "Polityka" zauważył, że Aleksandra Kisio należy do tych polskich gwiazd, które "bywają" najczęściej. Wojewódzki nazywa ich "darmozjadami bankietowymi"...

Dorota Dorota "Doda" Rabczewska. www.KAPIF.pl

Doda

Choć jest jedną z najlepiej zarabiających wokalistek w Polsce to kilka tygodni temu wybrała się w darmową podróż wakacyjną z magazynem "Gala". Podobno bardzo grymasiła przy wyborze hotelu i zabrała psiapsiółkę Anetkę.

Szymon Majewski. Szymon Majewski. www.KAPIF.pl

Szymon Majewski

Choć - jak sam mówi - za udział w reklamie banku zarobił 3 miliony złotych to również dał się namówić na darmowy wyjazd wakacyjny z magazynem "Gala". Zabrał na niego całą rodzinę...

Natalia Kukulska. Natalia Kukulska. www.KAPIF.pl

Natalia Kukulska

Program muzyczny "The VOICE of Poland. Najlepszy głos!" szykuje się na programowy hit tej jesieni. Natalia Kukulska tak długo negocjowała swoją stawkę za swój udział w show w roli trenerki, że TVP ostatecznie z niej zrezygnowała! Ponadto wokalistka w wywiadzie dla "Życia na gorąco" przyznała, że tata ją nauczył oszczędności i dzięki temu wydaje pieniądze wyłącznie na dzieci i np. rzadko kupuje ubrania, a te na oficjalne wyjścia... wypożycza za darmo od stylistów.

Więcej o:
Komentarze (24)
Skąpe gwiazdy cz. 1
Zaloguj się
 • weronkasoffia

  Oceniono 6 razy 6

  zgadzam się miedzy skapstwem a oszczedzaniem jest różnica

 • laska3

  Oceniono 7 razy 5

  Paskudną praktyką jest żebranie o zniżki "za gębę". To prawdziwe sknerstwo i brak klasy. Co do Sikorskiego, jeśli je w ramach obowiązków służbowych, refundacja mu się należy, wg starej zasady, że do pracy nie należy dokładać z pensji. Reszta tych ludzi to nie żadni bogacze, rozsądnie, że nie trwonią kasy. Ale jeszcze Doda jest ciekawa - skromne dzieciństwo w zapyziałym Ciechanowie, a teraz wielka dama grymasząca przy wyborze hotelu. To oznacza, że finansowo się poprawiło, ale mózg został jaki był.

 • soleile

  Oceniono 5 razy 5

  Skromnie zauważę, iż istnieje zasadnicza różnica pomiędzy oszczędnością a skąpstwem, tudzież pasożytnictwem. Ludzie, którzy zarabiają miliony, a sprzedają się brukowcom za darmowe wakacje w ciepłych krajach, z oszczędzaniem nie maja nic wspólnego i nie budzą mojego szacunku. Przemawia do mnie argument Kukulskiej, iż woli wydawać na rodzinę, choć przecież żeby dobrze wyglądać nie trzeba zaraz mieć na sobie sławnego nazwiska i grubej kasy. No ale taki to przywilej "wielkich" gwiazd.

 • onaonaona

  Oceniono 4 razy 4

  no tak aleksandra kisio napewno własnie w tym celu bywa na takich bankietach zeby sie za darmo najesc ... ten kuba czasami naprawde strzela tekstami z d.... najpewniej ona tez go olała wiec musiał sie zemscic głupim hasłem

 • saba20

  Oceniono 4 razy 4

  Skąpstwo,a oszczędnośc,to dwie różne sprawy.Dlatego zgadzam się z min.Sikorskim.Natomiast co do pozostałych,nie wydadzą za życia tych swoich milionów.Więc dla kogo ta oszczędność?Panu Pazurze to już żadna oszczędność nie pomoże,rozumu by sie trochę przydało.

 • sansa

  Oceniono 6 razy 4

  "Na dodatek jakiś czas temu w wywiadzie dla "Playboya" z uśmiechem na ustach powiedział, że... oszczędność to bardzo dobra cecha." - Aco? Zła? I kto to mówi??? Pismaki, które w przerwie w pisaniu tych żałosnych wypocin szukają najtańszego kebaba?

 • cosma

  Oceniono 7 razy 3

  @malinab - pamietaj - skąpy 2 razy wiecej traci !!! a Presley nie dośc że rozdawał , to jego rodzina do tej pory z profitów żyję i TO BARDZO DOBRZE !!!!!!!!!!!!! A na scenie jaki był !!!!!! SZAŁ to mało powiedziane !!!! A śmierć - Każdy na coś umiera !

 • dominika970622

  Oceniono 2 razy 2

  Kurcze niby tak duzo oni zarabiają i przebieraja w ofertach itd. ale niech sie zachowują jak ludzie!;-)

 • unamatita

  Oceniono 2 razy 2

  Radzio qtwa? A to dobre!
  Na POhybel!
  u.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX