Najpiękniejsze biusty polskiego szołbiznesu cz. 2

Piersi polskich celebrytek.
Sonia Bohosiewicz. Sonia Bohosiewicz. KAPIF/NUDOGRAFIA

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz, aktorka przeszła niedawno wielką metamorfozę. Jej fani nie byli zadowoleni, jednak zdjęcia mówią same za siebie. A jej biust jest na prawdę piękny!

KATARZYNA FIGURA KATARZYNA FIGURA NUDOGRAFIA/KAPIF

Katarzyna Figura

Piersi Katarzyny Figury stały się już symbolem polskiej kinematografii. W jednym z wywiadów aktorka przyznała się, że w młodości modliła się o duży biust! Udało się!!

KATARZYNA BUJAKIEWICZ KATARZYNA BUJAKIEWICZ NUDOGRAFIA/KAPIF

Katarzyna Bujakiewicz

Aktorka znana między innymi z serialu "Na dobre i na złe". Nie wstydzi się pokazywać nago, dowodem na to mogą być sesje w magazynach dla panów takich jak "Playboy"czy "CKM".

MAJA FRYKOWSKA MAJA FRYKOWSKA NUDOGRAFIA/KAPIF

Maja Frykowska

Maja Frykowska zasłynęła z tego, że jest bezwstydna. No i tak już jej zostało.

RENATA DANCEWICZ RENATA DANCEWICZ KAPIF/NUDOGRAFIA

Renata Dancewicz

Renata Dancewicz, i jej słynny biust w filmowej scenie z Markiem Kondradem. Filmowy "Porucznik Kwiatkowski" rozpłakał się na ich widok. Ta scena została uznana za kultową. A piersi Dancewicz? Jak wam się podobają?

ALICJA BACHLEDA-CURUŚ ALICJA BACHLEDA-CURUŚ NUDOGRAFIA/KAPIF

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś ma się czym pochwalić, jej biust jest imponujący, a ona bardzo kobieca i delikatna, niczym filmowa Zosia w "Panu Tadeuszu".

OLGA FRYCZ OLGA FRYCZ NUDOGRAFIA/KAPIF

Olga Frycz

Dla tych 25-letnich piersi Jacek Borcuch zostawił żonę i córkę. Na zdjęciu scena z filmu "Wszystko co kocham", którego reżyserem był właśnie Borcuch.

OMENA MENSAH OMENA MENSAH KAPIF/NUDOGRAFIA

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah zaczynała od nagości. Brała udział w sesjach dla "CKM" i "Playboya", była też ambasadorką bielizny firmy "Corin" i prowadzącą program erotyczny "Red Light". Teraz jest pogodynką w stacji TVN.

Więcej o: