Oni mają najlepsze ciała na świecie!

Body of the Year, czyli przegląd najlepszych ciał show-biznesu.
David Beckham dla Giorgio Armani David Beckham dla Giorgio Armani David Beckham dla Giorgio Armani/oficjalna strona projektanta

David Beckham

Bez zaskoczeń. Na czele rankingu "Body of the Year" znalazł się David Beckham. Piłkarz Los Angeles Galaxy od lat uznawany jest za najseksowniejszego faceta na świecie. Czas się dla niego zatrzymał. Kiedyś David podobał się tylko nastolatkom, teraz podoba się też ich matkom. Przykładny ojciec, dobry piłkarz, a do tego posiadacz świetnej klateczki. Po prostu w sam raz na plakat nad łóżkiem.

Daniel Craig

Najsilniejszy z dotychczasowych odtwórców roli Bonda. Producenci filmów o Bondzie za sprawą zatrudnienia w filmie Daniela, odmienili wizerunek agenta Jej Królewskiej Mości. Teraz mamy twardziela z krwi i kości. I dobrze! W końcu Bond to film nie tylko dla facetów, ale też dla kobiet. W końcu mamy na czym, a właściwie na kim zawiesić oko:-).

Johnny Depp

Johnny Depp w rankingu "Body of the Year" zajął trzecie miejsce. Aktor nie ma klaty jak Pudzian, ale za to jest piekielnie uzdolniony i ma intrygujące spojrzenie. Podejrzewamy, że jego fanki głosują na aktora bez względu na to, jaki jest to ranking. W sumie nawet je rozumiemy.

Trenujesz po to, by tak się wyrzeźbić? Zobacz, co musisz wziąć pod uwagę. Trenujesz po to, by tak się wyrzeźbić? Zobacz, co musisz wziąć pod uwagę. NET

Brad Pitt

Czwarte miejsce zajął Brad Pitt. Chłopak Angeliny Jolie od lat rywalizuje z Davidem Beckhamem o miano tego najseksowniejszego. Jednak David zawsze miał nad nim przewagę - on jest piłkarzem i częściej ma okazję pokazać klateczkę niż Brad. I właśnie dlatego Beckham zajął miejsce pierwsze, a Brad dopiero czwarte.

Robbie Williams

Z rankingu najseksowniejszych ciał postanowiliśmy wyróżnić tych najbardziej znanych. Na miejscu 9. znalazł się Robbie Williams. Piosenkarz najlepszy okres w swojej karierze ma już dawno za sobą, ale nadal cieszy się sympatią fanek. W końcu lata mijają, a on klatę nadal ma naprawdę niezłą.

Simon Cowell

Pierwszą "dziesiętkę" zamyka Simon Cowell. Twórca "X-Factor" i jeden z najbarzdiej znanych menadżerów na świecie, zdobył serca kobiet swoją błyskotliwością i inteligencją. Jest najlepszym na świecie łowcą talentów. Ma 52 lata, ale nadal wygląda świetnie.