Wielcy nieobecni na ślubie Agnieszki Popielewicz

Na wczorajszym ślubie Agnieszki Popielewicz pojawiło się mnóstwo gości, w tym tacy z pierwszych stron gazet. Dostrzegalny był jednak brak kilku osób... Kogo zabrakło?
Nina Terentiew. Nina Terentiew. www.KAPIF.pl

Nina Terentiew

Brak dyrektor programowej telewizji Polsat Niny Terentiew na ślubie swojej prezenterki to ogromne zaskoczenie! Terentiew przecież już w Dwójce żyła ze swoimi prezenterkami w relacji przyjacielskiej. Popielewicz na pewno ją zaprosiła. Dlaczego Terentiew nie przyszła?!

Agata Młynarska. Agata Młynarska. www.KAPIF.pl

Agata Młynarska

Młynarska w Polsacie to "prawa ręka" Niny Terentiew. Ona także nie pojawiła się na ślubie Popielewicz. Ale w jej przypadku to zrozumiałe. Tajemnicą poliszynela jest bowiem, że Młynarska nie przepada za Agnieszką Popielewicz.

Zygmunt Solorz-Żak. Zygmunt Solorz-Żak. www.KAPIF.pl

Zygmunt Solorz-Żak

Do kompletu. Prezesa Polsatu także zabrakło na ślubie Popielewicz...

Paulina Sykut. Paulina Sykut. www.KAPIF.pl

Paulina Sykut

Zaproszenie na ślub prezenterów Polsatu Macieja Rocka i Macieja Dowbora, a nie zaproszenie prezenterki Polsatu Pauliny Sykut to ogromne faux pas!

Warto również zwrócić uwagę na to, że Popielewicz bliżej żyje z pogodynką TVN-u Dorotą Gardias, która pojawiła się na jej ślubie, aniżeli z Pauliną Sykut - pogodynką z własnej stacji...

Marcin Mroczek. Marcin Mroczek. www.KAPIF.pl

Marcin Mroczek

Były chłopak Agnieszki Popielewicz, dzięki któremu już na zawsze przylgnęła do niej metka "(byłej) dziewczyny Mroczka". Od niego wszystko się zaczęło... Bankieciki, imprezki, gwiazdki... Jego także nie było na jej ślubie ;-)

Rafał Mroczek. Rafał Mroczek. www.KAPIF.pl

Rafał Mroczek

Ani jego brata Rafała, u którego niegdyś - jak sama mówiła w wywiadach - pomieszkiwała Popielewicz.

Edyta Herbuś. Edyta Herbuś. www.KAPIF.pl

Edyta Herbuś

Kolejna wielka nieobecna. W czasach, gdy Popielewicz była dziewczyną Marcina Mroczka to ona była jej najwierniejszą kompanką w "wycieczkach" po stołecznych imprezkach. Po latach Popielewicz nie zaprosiła ją na swój ślub...

Elżbieta Jędrzejewska. Elżbieta Jędrzejewska. www.KAPIF.pl

Elżbieta Jędrzejewska

Popielewicz i Jędrzejewska to była dziwna przyjaźń. Ale była i trwała dość długo. Dziś już jednak z całą pewnością nie, bo Jędrzejewskiej nie było wśród zaproszonych gości.

Zygmunt Chajzer. Zygmunt Chajzer. www.KAPIF.pl

Zygmunt Chajzer

To z nim kilka lat temu latała na trapezie, to on wydostawał ją z klatki, to z nim wygłupiała się na arenie cyrkowej i wreszcie to z nim w świetnym stylu położyła "Gwiezdny cyrk". Mimo tego, Zygmunta Chajzera także nie było wśród zaproszonych gości.

Jolanta Borowiec. Jolanta Borowiec. www.KAPIF.pl

Jolanta Borowiec

Na tym ślubie nie pojawiła się także Jolanta Borowiec - dyrektor kanału Polsat Cafe, z którym Popielewicz współpracuje.

Więcej o: