Wielcy nieobecni na ślubie Agnieszki Popielewicz

Na wczorajszym ślubie Agnieszki Popielewicz pojawiło się mnóstwo gości, w tym tacy z pierwszych stron gazet. Dostrzegalny był jednak brak kilku osób... Kogo zabrakło?
Nina Terentiew. Nina Terentiew. www.KAPIF.pl

Nina Terentiew

Brak dyrektor programowej telewizji Polsat Niny Terentiew na ślubie swojej prezenterki to ogromne zaskoczenie! Terentiew przecież już w Dwójce żyła ze swoimi prezenterkami w relacji przyjacielskiej. Popielewicz na pewno ją zaprosiła. Dlaczego Terentiew nie przyszła?!

Agata Młynarska. Agata Młynarska. www.KAPIF.pl

Agata Młynarska

Młynarska w Polsacie to "prawa ręka" Niny Terentiew. Ona także nie pojawiła się na ślubie Popielewicz. Ale w jej przypadku to zrozumiałe. Tajemnicą poliszynela jest bowiem, że Młynarska nie przepada za Agnieszką Popielewicz.

Zygmunt Solorz-Żak. Zygmunt Solorz-Żak. www.KAPIF.pl

Zygmunt Solorz-Żak

Do kompletu. Prezesa Polsatu także zabrakło na ślubie Popielewicz...

Paulina Sykut. Paulina Sykut. www.KAPIF.pl

Paulina Sykut

Zaproszenie na ślub prezenterów Polsatu Macieja Rocka i Macieja Dowbora, a nie zaproszenie prezenterki Polsatu Pauliny Sykut to ogromne faux pas!

Warto również zwrócić uwagę na to, że Popielewicz bliżej żyje z pogodynką TVN-u Dorotą Gardias, która pojawiła się na jej ślubie, aniżeli z Pauliną Sykut - pogodynką z własnej stacji...

Marcin Mroczek. Marcin Mroczek. www.KAPIF.pl

Marcin Mroczek

Były chłopak Agnieszki Popielewicz, dzięki któremu już na zawsze przylgnęła do niej metka "(byłej) dziewczyny Mroczka". Od niego wszystko się zaczęło... Bankieciki, imprezki, gwiazdki... Jego także nie było na jej ślubie ;-)

Rafał Mroczek. Rafał Mroczek. www.KAPIF.pl

Rafał Mroczek

Ani jego brata Rafała, u którego niegdyś - jak sama mówiła w wywiadach - pomieszkiwała Popielewicz.

Edyta Herbuś. Edyta Herbuś. www.KAPIF.pl

Edyta Herbuś

Kolejna wielka nieobecna. W czasach, gdy Popielewicz była dziewczyną Marcina Mroczka to ona była jej najwierniejszą kompanką w "wycieczkach" po stołecznych imprezkach. Po latach Popielewicz nie zaprosiła ją na swój ślub...

Elżbieta Jędrzejewska. Elżbieta Jędrzejewska. www.KAPIF.pl

Elżbieta Jędrzejewska

Popielewicz i Jędrzejewska to była dziwna przyjaźń. Ale była i trwała dość długo. Dziś już jednak z całą pewnością nie, bo Jędrzejewskiej nie było wśród zaproszonych gości.

Zygmunt Chajzer. Zygmunt Chajzer. www.KAPIF.pl

Zygmunt Chajzer

To z nim kilka lat temu latała na trapezie, to on wydostawał ją z klatki, to z nim wygłupiała się na arenie cyrkowej i wreszcie to z nim w świetnym stylu położyła "Gwiezdny cyrk". Mimo tego, Zygmunta Chajzera także nie było wśród zaproszonych gości.

Jolanta Borowiec. Jolanta Borowiec. www.KAPIF.pl

Jolanta Borowiec

Na tym ślubie nie pojawiła się także Jolanta Borowiec - dyrektor kanału Polsat Cafe, z którym Popielewicz współpracuje.

Więcej o:
Komentarze (22)
Wielcy nieobecni na ślubie Agnieszki Popielewicz
Zaloguj się
 • dominika970622

  Oceniono 5 razy 5

  Jejku że jest znana to nie znaczy że ma zapraszać również wszystkich znanych... Ma tez swoją rodzinę chyba co nie?? To ona to swoje wesele by musiała robić na 250 osób?? Kogo chciała to zaprosiła..

 • patka88

  Oceniono 4 razy 4

  A od kiedy trzeba to zapraszać swoje szefostwo , kolegów/koleżanek z pracy czy swoich byłych ? Najwyraźniej w życiu prywatnym niewiele ich łączy.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 4

  A teraz do rzeczy. Ciekawostki przyrodnicze z podpisów pod obrazkami.
  1) faus pax - Autorze drogi, nie używaj zapożyczeń skoro nie znasz ich pisowni; lub używaj, ale sprawdź pisownię. Poprawna to faux pas.
  2) o Chajzerze: "on wydostawał ją z klatki, to z nim wygłupiała się na arenie cyrkowej i wreszcie to z nim w świetnym stylu położyła "Gwiezdny cyrk". Mimo tak wielu wspólnych mianowników" - stawiałbym raczej na cechy wspólne, a nie na różne czynności -.-
  3) "Prezesa Polsatu także zabrakło na ślubie Popielewicz
  Na tym ślubie nie pojawiła się także Jolanta Borowiec - dyrektor kanału Polsat Cafe" - a kimże jest Popielewicz, że Solorz miałby się pojawić? Albo Borowiec?
  4) "Popielewicz na pewno ją zaprosiła. Dlaczego Terentiew nie przyszła?!" - skoro Autor twierdzi (ciekawe na jakiej podstawie), że Popielewicz zaprosiła Terentiew, dlaczego nie pójdzie za ciosem i nie odpowie na postawione przez siebie pytanie?

  Tyle. Na więcej nie mam ochoty.

 • ritti

  Oceniono 3 razy 3

  Zapewne jeszcze ze sto tysiecy "znanych" osób tam nie było-trzeba było rozszerzyc wasza zakichaną galerie i naj...ać sobie kliknięć

 • kristofor

  Oceniono 4 razy 2

  A Obama? Obamy też nie było niewiadomo dlaczego? Nie pojawili się także "bekhamy" i królowa brytyjska! Co za faux pax :)

 • karenira

  Oceniono 2 razy 2

  jak widzę zwrot 'wielcy nieobecni' w takim kontekście i w odniesieniu do zwykłeych celebrytow to nie wiem, czy smiać się, czy plakac, czy rzucić czymś ciężkim...

 • bratek2

  Oceniono 2 razy 2

  tym razem inni byli szybsi odemnie w podsumowaniu tego reportazu, wiec nie bede ich powielac, ale sluszne podejrzenie, ze ten slub, to mnostwo obocznych tematow, ktore plotek "wykuje" i bedzie "maglowal" pewnie do konca lata, bylo pierwsze i na pewno moje.

 • jocelyne13

  Oceniono 4 razy 2

  nie zaprosila sykut bo ona w tym samym czasie tez miala slub. mowili w tv jak prowadzily program. mowili ze w tym samym dniu co popielewicz, plotek o tym nie wie bo sykut nie chciala mediow ani fotoreporterow.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 2 razy 2

  Oho, długo nie musiałem czekać. Teraz "Wielcy nieobecni na ślubie". Ciekawe ile tematów da się z tego ślubu wycisnąć? Liczę na inwencję i kreatywność autorów, ale podpowiedziałem w jednym wątku o czym można jeszcze napisac a propos ślubu owej trzecioligowej gwiazdeczki. w każdym razie, pałacyk, misiu mój :***, postaraj się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX