To były ich 'najlepsze' występy...

Są takie występy, które zapadają w pamięć na zawsze...
Zespół Queens. Zespół Queens. www.KAPIF.pl

Zespół Queens

Dziewczyny na żywo razem śpiewały tylko dwa razy w życiu - podczas Krajowych Eliminacji do Eurowizji w 2006 i 2008 roku. O dwa razy za dużo! Ich oba eurowizyjne występy były fatalne! Nie słyszały się, krzyczały i na dodatek próbowały do tego nieudolnie tańczyć... To nie tajemnica, że zarówno w pierwszym, jak i drugim składzie tego girlsbandu śpiewać potrafiła wyłącznie Monika Niedek.

Katarzyna Katarzyna "Kasia Nova" Brodowska. www.KAPIF.pl

Katarzyna "Kasia Nova" Brodowska

Wokalistka z przypadku. Jej koszmarny występ w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji w 2008 roku to dowód na to jak nie śpiewać (i jak nie wyglądać!).

Barbara Barbara "Candy Girl" Hetmańska. www.KAPIF.pl

Barbara "Candy Girl" Hetmańska

"Candy Girl" z piosenką o tytule "Yeah!" w 2009 roku wzięła udział w koncercie "Premiery" Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Nie był to udany występ. W recenzjach pisano, że meczała jak koza. Jak pokazało życie - później zdarzało jej się to jeszcze kilkukrotnie...

Paula Marciniak. Paula Marciniak. www.KAPIF.pl

Paula Marciniak

Podczas uroczystej premiery swojego debiutanckiego singla "Flashing Lights" w warszawskim klubie Platinium łagodnie mówiąc... fałszowała!

Natalia Lesz. Natalia Lesz. www.KAPIF.pl

Natalia Lesz

Na Festivalu w Sopocie w 2008 roku w konkursie o Bursztynowego Słowika śpiewała "Power of Attraction". A przynajmniej próbowała zaśpiewać... Została za ten występ niebywale zrugana przez jury, w tym przez Roberta Kozyrę.

Marta Marta "Mandaryna" Wiśniewska. www.KAPIF.pl

Marta "Mandaryna" Wiśniewska

Jej wykon (skądinąd fajnej wakacyjnej piosenki) "Ev'ry Night" podczas Festivalu w Sopocie w 2005 roku to już klasyka. Gorzej już chyba się nie da... Jak sama powiedziała "to jest jeden z najważniejszych występów w jej życiu"... ;-)

Więcej o:
Komentarze (24)
To były ich 'najlepsze' występy...
Zaloguj się
 • valerie3222

  Oceniono 5 razy 5

  Włączyłam filmik, że obejrzeć ów "kultowy" występ Mandaryny a tu niespodziewanie jeszcze coś gorszego mnie zaatakowało- mianowicie IDIOTYCZNY ŚMIECH DODY.
  Jedno beztalencie zapowiada występ drugiego beztalencia i tak epidemia się poszerza...

 • princebruno

  Oceniono 5 razy 5

  przydalyby sie filmiki

 • hyolee

  Oceniono 4 razy 4

  Mandarynie powinien był ktoś powiedzieć, że po prostu nie potrafi śpiewać i nie powinna startować w takim konkursie. Oczywiście lepiej było zrobić sobie jaja.

 • nel

  Oceniono 3 razy 3

  Nie tylko Monika Niedek potrafiła śpiewać, ale także Patrycja Wódz, która brała udział w polsatowskim "Idolu".

 • stockgirl

  Oceniono 2 razy 2

  Ten występ mandaryny-okropny ,nie mogłam tego słuchać! Ale ona przynajmniej mając taki ,,okropny'' głos na żywo -Zaśpiewała bez Playbacku ,a Ci vokaliści którzy mają z natury naprawdę ładny głos (śpiewają*) udają że śpiewają!!!

 • imprezowicz

  Oceniono 4 razy 2

  do dwóch nizej wypowiedzi :wypowiadacie się jak przetrącone w mózg> Mandaryna jest fajna???a niby z jakiego powodu??? ,Mandaryna ma fajny głos jak mówi??? no sorry ale to chyba jakiś żart ona ma głos zachrypnięty jakby codziennie chlała to oszustka ktora dla kasy zrobiła wszystko czyli oszukiwała ludzi ze umie śpiewać i zgarnęła sporo >DLATEGO SPOTKAŁA JĄ TAKA KARA ,ŻE JUZ NIGDY NIE ZAŚPIEWA mimo ,że próbowała juz kilkakrotnie to ją wyśmiano,powinni ją wywieżc na gnojówie jak JAGNĘ

 • bombkaa

  Oceniono 2 razy 2

  poza głuchym beztalenciem MANDARYNĄ bo QUEEN sie rozsypało,to wszyscy jakoś sobie radzą i koncertują a że nie są na pierwszych stronach gazet i o nich tak nie słychać to już polityka naszego trudnego zakłamanego shołbiznesu i rynku w Polsce, gdzie wszystko załatwia się dzięki znajomością, i tzw układom.Gdyby Lesz nie miała bogatego ojca w życiu nikt by o niej nie usłyszał i można by było ją uszeregować tuż za Mandaryną bo mimo ,że słuch ma lepszy od Mańki to bez wspierających ją chórzystek lub wspomaganego wokalu na pleybecku nie dała by rady.

 • dzoana.o

  Oceniono 4 razy 2

  akurat chyba Kasia Nova aż tak strasznie nie śpiewa... a Natalia Lesz zaspiewala wtedy w Sopocie dużo lepiej niż teraz na tym festiwalu piosenki rosyjskiej. teraz wyła jak mało kto.... ale generalnie same gwiazdy co śpiewać nie potrafią

 • airgirl

  Oceniono 3 razy 1

  nie no powiedzieli by coś Mandarynie bo ona jest fajna ale nie umie śpiewać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX