Gwiazdy spod szczęśliwej 13-tki

Kto świętuje w "pechowy" dzień?
Hanna Lis, Robert Pattinson, Alexander Rybak. Hanna Lis, Robert Pattinson, Alexander Rybak. KAPIF/AP/AGENCJA GAZETA/WWW.ALEXANDERRYBAK.COM

Niepechowy piątek trzynastego

13 maja to dla niektórych wyjątkowy dzień. W tym roku wypada w piątek, ale niekoniecznie musi być pechowy. Dla kilku gwiazd to okazja do świętowania urodzin. Zobacz kto dzisiaj gasi świeczki.

Maciek Rock. Maciek Rock. KAPIF

Maciej Rock

Znany widzom Polsatu Maciek Rock kończy dzisiaj 33 lata. Polacy pokochali go wraz z pierwszą edycją "Idola", gdzie debiutował. Na szczęście nie skończył jak finaliści tego programu.

Magdalena Walach. Magdalena Walach. KAPIF

Magdalena Walach

Przyjęcie urodzinowe z okazji 35 lat szykuje też Magdalena Walach. Ceniona przez tłumy polska aktorka serialowa i zwyciężczyni VII edycji "Tańca z gwiazdami". Ciekawe czy na imprezę przygotowała jakiś specjalny układ choreograficzny.

Alexander Rybak. Alexander Rybak. WWW.ALEXANDERRYBAK.COM

Alexander Rybak

To norweskie ciacho ze swojego tortu zdmuchnie dzisiaj 25 świeczek! O Rybaku usłyszeliśmy za sprawą Eurowizji, którą w 2009 roku nie dość, że wygrał to jeszcze pobił jej rekord w ilości zdobytych punktów. Teraz podbija serca Europy, w tym milionów Polaków, albo raczej... Polek.

Hanna Lis. Hanna Lis. KAPIF

Hanna Lis

Prezenterce telewizyjnej, Hannie Lis mija dzisiaj 41 wiosna! Patrząc na nią, aż ciężko w to uwierzyć. Wygląda pięknie i młodo. Ciekawe jaki prezent dostanie od swojego męża przystojniaka, Tomasza Lisa?

Robert Pattinson. Robert Pattinson. AP/AGENCJA GAZETA

Robert Pattinson

Robertowi Pattinsonowi "sto lat" śpiewa dzisiaj tabun fanek na całym świecie, bo stuknęło mu 25 lat! Na dużym ekranie zabłysnął epizodyczną rolą w "Harrym Potterze". Ogromne uznanie, rozgłos i bezgraniczną miłość nastolatek przyniosła mu dopiero rola Edwarda Cullena z filmowej adaptacji powieści "Zmierzch" pisarki Stephenie Meyer.