Kożuchowska kończy 40 lat

Choć lata lecą, Małgorzata Kożuchowska zamiast się starzeć wygląda coraz lepiej. Oby tak dalej.

To ta sama Kożuchowska!

Prywatnie jest córką współpracownika Radia Maryja, dr Leszka Kożuchowskiego. Jako dziecko chciała być: sklepową, weterynarzem oraz dziennikarką. Nic z tego nie wyszło. Została aktorką. Ma dwie młodsze siostry: Hannę i Majkę - ale żadna z nich nie ma nic wspólnego z aktorstwem.

10 lat temu Małgorzata Kożuchowska nie była jeszcze ikoną stylu. Ale przez ten czas przeszła prawdziwą transformację z brzydkiego kaczątka w prawdziwą kobietę. A jak zaczynała?

Hanka z "M jak miłość" - pożegnaliśmy kobietę upadłą

Małgorzata Kożuchowska wychowywała się w Toruniu. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Popularność przyniosły jej role m.in. w filmach "Kiler" i "Kiler-ów 2-óch", oraz w serialu "M jak miłość"... z którym niestety niedawno się pożegnała.

Nie taka grzeczna, jak ją malują

Tak! My też nie mogliśmy w to uwierzyć. Aktorka uznawana za jedną z najgrzeczniejszych w Polsce pokazała bieliznę. A na to wszystko patrzył Tomasz Karolak. I pół Polski. Gorące sceny pochodzą z serialu Rodzinka.pl.

A nie powinno nas nic dziwić

Kożuchowska od czasu do czasu schodziła ze swojego piedestału świętej i odsłaniała trochę ciałka. Lista scen rozbieranych z jej udziałem wcale nie jest taka skromna. Choć trzeba przyznać, nigdy nie odsłoniła swoich "sekretów" do końca. Na zdjęciu: aktorka w scenie z "Młodych wilków".

Więcej ciała!

Ale to nie jedyna rola, gdzie Małgorzata Kożuchowska uraczyła nas nutką golizny. Gorące sceny mogliśmy oglądać między innymi w filmach: "Zróbmy sobie wnuka", "Passage", "Senność" oraz w serialach "Pokój 107" i "Przeprowadzki".

Ach, co to był za ślub...

Trzy lata temu Małgorzata Kożuchowska wyszła za mąż za dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Tym ślubem długo wszyscy żyli. Sukienka panny młodej, którą zaprojektowała Gosia Baczyńska kosztowała 16 tysięcy złotych. Para wydała podobno na swój ślub i wesele ponad 100 tysięcy złotych.