Metamorfozy Ani Świątczak

Obchodzi dziś 34. urodziny.
Anna Świątczak Anna Świątczak Kapif

Ania Świątczak

Ania zaczynała karierę wokalną w chórkach znanych artystów. Pierwsze, poważne występy zaliczyła w programie "Szansa na sukces", gdzie występowała m.in na finałowych koncertach. Był to rok 1996. Potem poważnych zwrotów akcji nie było. Aż do 2003 roku.

Anna Świątczak Anna Świątczak Kapif

Ania Świątczak

Ania zaczęła w 2003 roku grywać z zespołem Ich Troje. Zastąpiła Justynę Majkowską, która z Ich Troje koncertowało od 2001 do 2003 roku. Zespół wystąpił z dwoma wokalistkami na konkursie Eurowizji.

Anna Świątczak Anna Świątczak Kapif

Ania Świątczak

Ania szybko odnalazła się w Ich Troje. I szybko zajęła miejsce Marty Wiśniewskiej u boku Michała. Michał i Ania zostali parą prywatnie a zawodowo tworzyli wraz z Jackiem Łągwą niezłe trio. Nagrywali płyty, koncertowali. Nawet, gdy Ich troje ogłosiło koniec kariery.

Anna Świątczak Anna Świątczak Kapif

Ania Świątczak

W maju 2010 roku Ania wzięła udział w programie "Tylko nas dwoje", gdzie uczyła Mariusza Pudzianowskiego śpiewać. Program pokazywał Polsat. Ania dzięki programowi chciała wypromować swój debiutancki album Aniqa. W promocji krążka pomagał też Michał. Pojawiły się jednak plotki, że solowa kariera jest dla Ani ważniejsza i to źle wpływało na karierę Ich Troje. Szybko okazało się, Ania rozstaje się zawodowo z zespołem. I nie tylko.

Anna Świątczak Anna Świątczak Kapif

Ania Świątczak

Ania została żoną Michała Wiśniewskiego w 2006 roku. Para ma dwie córki: Etiennette Annę urodzoną 17 września 2006 roku i Vivienne Viennę urodzoną 2 lutego 2008 roku. Ania była trzecią żoną Wiśniewskiego i wydawało się, że ostatnią. Wszyscy się mylili. W 2011 roku para ogłosiła, że się rozstaje.

Anna Świątczak Anna Świątczak Kapif

Ania Świątczak

Dziś Ania jest w separacji z Michałem Wiśniewskim. Dawno zapomniała o Ich Troje i dziś skupia się na karierze solowej. Zerwała także z poprzednim wizerunkiem i postawiła na czerń. Wszystko zaczyna od początku.

Więcej o:
Komentarze (19)
Metamorfozy Ani Świątczak
Zaloguj się
 • noltee

  Oceniono 8 razy 8

  A Zdzicha Wlandziakowa skończy pojutrze 48 lat (gdy ktoś chiał też i to wiedzieć)

 • dzioucha_z_lasu

  Oceniono 7 razy 7

  A kto to jest?

 • terera

  Oceniono 7 razy 7

  chamka ze wsi byla i sie nie zmienila

 • modliszka

  Oceniono 6 razy 6

  sorki.. ale nie kupuje tych jej historyjek jaka to ona nie szczęśliwa. Dobrze wiedziała w co sie pakuje biorąc ślub z Wiśnią. Dobrze wiedziała ze to cieżki charakter z przeszłościa. Zachowała się jak głupia małolata która poleciała na kase i sławę.

 • ken

  Oceniono 6 razy 6

  nic rewelacyjnego niema w jej wyglądzie-jest nudna

 • kolo75

  Oceniono 5 razy 5

  nie słyszałem, nie znam i nie chcę znać.

 • werokitek

  Oceniono 4 razy 4

  @zosia_1995 mam nadzieję, że to była ironia w czystej postaci... bo jak na serio, to ... dramat ;x

 • ja91

  Oceniono 6 razy 4

  Fałszywa i brzydka kobieta.Rozbijaczka małżeństw,która gra świętą i pokrzywdzoną.Jeden wielki fałsz.

 • misia_54

  Oceniono 4 razy 4

  Rozbiła rodzinę, bo myślała o swojej karierze. Narobiła dzieci, bo chciała przebić miłość Michała do Mandaryny ! I dobrze jej tak, jeśli myśli, że ktoś będzie jej żałował to się myli, bo na pewno nie! Ale trzeba przyznać, pomimo paskudnego charakteru - ładnie śpiewa !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX