Kto jest najczęściej wyszukiwaną gwiazdą? TOP 10

Google przedstawiło statystyki dotyczące tego, czego ludzie najczęściej wyszukiwali w 2010 roku. TUTAJ znajdziecie wszystkie zestawienia, a Kotek ma dla Was ranking najbardziej poszukiwanych gwiazd - zobaczcie!

10. Robert Pattinson

 

Na ostatnim miejscu zestawienia znalazł się Robert Pattinson. Aktora mogliśmy oglądać w filmie "Twój na zawsze", a także w kolejnej ekranizacji sagi Zmierzchu - "Zaćmieniu". Robert pracuje nad kolejnymi produkcjami, w tym na oczekiwanym przez fanów książek Stephenie Meyer "Przed Świtem".

 

Chłopak stara się uciec od wizerunku idealnego Edwarda Cullena, angażuje się w produkcje, która nie są przeznaczone dla młodzieży, nie lubi się stroić i być wzorem dla wszystkich...Nie lubi mówić o sobie, nie lubi robić szumu dookoła siebie. Kto wie, może to jest powodem, że znalazł się tak nisko w tym zestawieniu?

9. Megan Fox

 

Megan Fox kilka miesięcy temu wyszła za mąż, to na pewno sprawiło, że niektórzy przestali interesować się jej życiem. Dziewczyna coraz mniej "bywa", jest o niej ciszej...Choć filmy z jej udziałem nie zawsze są wielkimi hitami, lubimy je oglądać i czekamy na kolejne premiery. A Wy?

8. Taylor Lautner

 

Kolejny aktor z ekranizacji sagi Zmierzchu w tym zestawieniu. Taylor Lautner znalazł się ciut wyżej niż jego kolega z planu - Robert Pattinson. W tym roku młodego aktora mogliśmy oglądać w "Zaćmieniu" i w uroczej komedii romantycznej "Walentynki". Czekamy na kolejne filmy z jego udziałem i jesteśmy ciekawi, czy naprawdę coś iskrzy między nim, a Lily Cole. Może to tych informacji tak często poszukujemy?

7. Miley Cyrus

 

Miley Cyrus znalazła się na siódmym miejscu zestawienia. Czyżby gwiazda dziewczyny powoli gasła? Być może fani woleli ją, gdy była słodką dziewczyną ze studia Disneya, uwielbiali ją za rolę Hannah Montana i urocze piosenki? Może jej nowy, "ostry", wizerunek nie wszystkim pasuje i zainteresowanie jej osobą zaczyna spadać? Jakie jest Wasze zdanie?

Lady Gaga Lady Gaga ZUMA PRESS/Graham Hughes

6. Lady GaGa

 

Kotek musi przyznać, że zdziwił się, że Lady GaGa jest tak nisko w zestawieniu. Spodziewał się, że informacje o piosenkarce są bardzo pożądane i często je wyszukujemy. Może jednak wszystko o niej wiemy, Lady GaGa dość często pojawia się w mediach, i nie musimy tracić czasu na poszukiwanie wiadomości na jej temat?

Eminem Eminem AP/Matt Sayles

5. Eminem

 

Eminem wrócił na szczyt, nic dziwnego, że znów chcemy o nim wiedzieć jak najwięcej. Kotek ma nadzieję, że raper będzie nadal tworzył, że nadal będzie nas pozytywnie zaskakiwał.

4. Kim Kardashian

 

Na miejscu czwartym znalazła się Kim Kardashian, a Kotek...nie wie dlaczego. Być może jesteśmy ciekawi, skąd tak właściwie wzięła się kim? Może interesuje nas reality show w którym wystąpiła razem z rodziną, może...po prostu coś w sobie ma.

3. Selena Gomez

 

Selena Gomez uplasowała się na wysokim, trzecim miejscu. Dziewczyna gra w serialach i filmach, śpiewa, angażuje się w akcje charytatywne, projektuje. Jest także wzorem do naśladowania - być może chcemy wiedzieć o niej więcej, aby móc zachowywać się jak ona...?

2. Katy Perry

 

Srebrny medal otrzymuje Katy Perry. Dziewczyna rozwija się coraz bardziej jeśli chodzi o muzykę, wyszła za mąż, stworzyła własne perfumy...Jesteśmy ciekawi, co u niej słychać, jesteśmy ciekawi jej kolejnych projektów i...chętnie wpisujemy jej nazwisko w wyszukiwarkę. Co będzie, jak zmieni nazwisko na Brand? ;)

1. Justin Bieber

 

Na najwyższym miejscu zestawienia znalazł się Justin Bieber. Cóż, ten rok zdecydowanie należał do niego. Justin śpiewa, podbija serca fanek na całym świecie. Wie też, jak się wypromować - tworzy lakiery do paznokci, perfumy, słuchawki...Niedługo będziemy mogli obejrzeć film z jego udziałem. Kto wie, może niedługo wyskoczy nam z lodówki? ;)