Nowe bohaterki "M jak miłość": Romans, szantaż i tajemnica!

Dwie dziewczyny, dwie historie i dwie wielkie tajemnice. Nowe bohaterki wywołają w "M jak Miłość" prawdziwą rewolucję!

Delikatna i romantyczna

W "M jak Miłość" pojawią się dwie nowe bohaterki. Jedna: delikatna i romantyczna. Kłamstwa, tajemnice i złamane serca - w serialu znów zrobi się ciekawie! Tym bardziej, że jedna z dziewczyn oczaruje Kubę Ziobera?

Wyleci przez Kubę z pracy

Nieśmiała brunetka (w tej roli: Olga Serebryakova) będzie kelnerką w nadmorskim hotelu, w którym Kuba zatrzyma się wraz z przyjaciółmi - podczas weekendowego wyjazdu do Kołobrzegu. Dziewczyna wyleje sok na spodnie Ziobera - i wyleci przez to z pracy.

Pierwsza randka

Na szczęście Kuba,  prawdziwy dżentelmen, stanie w jej obronie. Menadżer cofnie wypowiedzenie, ale pod warunkiem, że Natasza da mu się zaprosić na sok pomarańczowy i spacer nad morze. Natasza, rozbawiona, w końcu zgodzi się na randkę. I spędzi z Kubą cały wieczór?

 

Tajemnicza dziewczyna

Natasza - ciemnowłosa piękność z Ukrainy - zawróci w głowie serialowemu Kubie. Dziewczyna opowie Kubie o życiu na Ukrainie - i o swoich polskich marzeniach? A Ziober, z każdym słowem, będzie czuł do niej coraz większą sympatię. Szybko jednak odkryje, że dziewczyna ma pewną tajemnicę?

Natasza złamie Kubie serce?

Jaki sekret kryje się w przeszłości Nataszy? I czy nowa, "weekendowa" miłość Kuby przetrwa dłużej, niż? do poniedziałku?

Ewelina - ostra i przebojowa

W serialu pojawi się również nowa bohaterka Ewelina. Wraz z nią pojawią się też kłopoty. Ewelina - blondynka z "charakterem" - odważnie stanie na drodze Grażyny.

Więźniarka zażąda od Grażyny pieniędzy

Ewelina (w tej roli: Maja Bohosiewicz) okaże się byłą więźniarką. "Znajomą", która za kratkami oddała Grażynie niejedną przysługę? A teraz zażąda zapłaty. Zdobędzie adres Raczyńskiej - i odwiedzi zaskoczoną bizneswoman w jej domu.

Duchy przeszłości zawsze wracają

Ewelina zażąda od niej pieniędzy za pomoc, którą udzieliła jej w więzieniu. Grażyna spróbuje grać na zwłokę.- Zrozum, to mnóstwo pieniędzy. Potrzebuję więcej czasu, żeby je uzbierać! Jednak Ewelina postawi sprawę jasno: - Jak spróbujesz się migać, to załatwię cię tak, że sama siebie w lustrze nie poznasz? A wiesz na co mnie stać, nie? Widziałaś!

Grażyna znów w niebezpieczeństwie

Raczyńska trafi w końcu na godną siebie przeciwniczkę. Równie bezwzględną - i niebezpieczną - jak ona sama. Po wyjściu Eweliny będzie naprawdę przerażona? A "koleżanka" tak łatwo z jej życia nie zniknie. Kilka dni później, Ewelina powróci. I znów przypomni Grażynie o jej długu?
Więcej o:
Komentarze (21)
Nowe bohaterki "M jak miłość": Romans, szantaż i tajemnica!
Zaloguj się
 • ffortaleza

  Oceniono 28 razy 24

  FOT. 4 - W KONCU DOBRALI KUBIE KOBIETE O GABARYTACH WLASCIWYCH DO JEGO WĄTLEJ POSTURY, BO ALUTKA TO JAK KOBYLA PRZY NIM WYGLADA

 • doktorka

  Oceniono 36 razy 24

  bardzo ciekawe.. podczas czytania ziewnelam zaledwie 3 razy

 • dmm

  Oceniono 26 razy 16

  dopiero wstałem i już mi się spac chcę.

 • cholera

  Oceniono 16 razy 10

  naprawde mi sie nie chce...

 • ulka2011

  Oceniono 14 razy 6

  Mmm pyszna kawa ;)

 • zyla

  Oceniono 20 razy 6

  ludzie-piszcie komentarze hahahaha

 • dorisekxd

  Oceniono 7 razy 5

  Nudne ten serial chociaż największą ma oglądalność !

 • jackie217

  Oceniono 8 razy 4

  ładna ta blondii a kuba to już ktora ma to dziełchę....

 • bezlitosci

  Oceniono 19 razy 3

  Nie mają już czego wymyślać w tym serialu " M jak mydło"
  sto lat będą kręcić ten film ,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX