Węgrowska pochwaliła się, że "jej seks jest cudowny". Wcześniej na ten temat wypowiedział się też Wiśniewski. Czasem mogliby się ugryźć w język

Większość gwiazd z przekąsem zarzeka się, że nigdy "nie wpuści mediów do łóżka". Nie trzeba jednak zapraszać do sypialni fotografa. Chęć pochwalenia się pikantnymi przygodami jest nierzadko większa niż potrzeba ochrony prywatności. Gwiazdy mówią o seksie i to bardzo chętnie.
Iwona Węgrowska, Maciej Marcjanik Iwona Węgrowska, Maciej Marcjanik screen Facebook.com/iwonawegrowskaoficjalnie

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska w ostatnim czasie ma dość burzliwe życie uczuciowe. Czasem i nam ciężko jest za nim nadążyć, bo gwiazda raz informuje media, że wychodzi za mąż, później, że rozstaje się z ukochanym, a następnie, że jednak nie są w stanie bez siebie żyć. W jej przypadku żadna nowa wiadomość już nas nie zaskoczy. Niedawno nawet Węgrowska pokusiła się o dość obszerny wpis, w którym wyznała, jak wygląda jej seks. Znalazła na to jedno określenie: jest cudowny. 

Jest ogień. Nie zniósłbyś innego mężczyzny, a ja innej kobiety przy Tobie. (...) Najwyżej się kiedyś pozabijamy! Cholera go wie, co będzie, ale teraz jest chemia. Nasz sex jest cudowny - mogliśmy przeczytać. 

Niestety, jej odważne słowa nie spotkały się z uznaniem czy aplauzem. 

Tylko kogo obchodzi wasze życie seksualne? To jest sprawa intymna.
Myślę, że nie trzeba o tym trąbić dookoła, a będziecie szczęśliwsi, ciesząc się tą miłością tylko we troje - pisali internauci. 

No cóż, skoro ich związek na co dzień jest tak burzliwy, to z pewnością równie gorąco jest, gdy zgasną światła. 

The Story Of My Life. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner The Story Of My Life. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner mat. prasowe

Michał Wiśniewski

O tym, że Michał Wiśniewski i Dominika Tajner się rozwodzą, nie musimy wam już przypominać. Jednak, gdy byli jeszcze szczęśliwie zakochani, pojawili się w jednym z odcinków odcinku programu 'The story of My Life'. Oprócz tego, że przeszli metamorfozę, to wyjawili też kilka małżeńskich sekretów.

Ich związek to nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Wiśniewski grał świąteczny koncert dla duchownych, na którym pojawił się Apoloniusz Tajner właśnie ze swoją córką, Dominiką. 

Byłem szczęśliwie żonaty, bo jestem żonaty od 23 lat. Nie oglądam się za kobietami - powiedział Michał.

Kiedy jednak rozstał się ze swoją żoną, spotkał się z Tajner. Przed kamerami w programie wyznał, jak wyglądało to spotkanie. 

Poszliśmy na kręgle, wypiliśmy trochę, poszliśmy do łóżka. That's it. To była jedna noc - powiedział.
Beata Kozidrak Beata Kozidrak Screen z Instagram.com/ beatakozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak lubi podkreślać, że czas się dla niej zatrzymał. Gwiazda skończyła w tym roku 58 lat, mimo to epatuje seksapilem. Chętnie opowiada też wywiadach o swoim życiu erotycznym.

Poza tym, że śpiewam, również uprawiam dużo seksu i jem mało mięsa. Swoją dietę nazywam miłosną' - zdradziła 'Super Expressowi'.
Ja uważam, że seks jest dobry na wszystko -  powiedziała na łamach magazynu ''Pani''.
Mariusz Raduszewski, Natalia  Siwiec Mariusz Raduszewski, Natalia Siwiec KAPIF.pl

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec mówiła o seksie dużo. Na początku były to raczej ogólniki, a nie pikantne szczegóły. Gdy jednak wyznała, że seks jest jej sposobem na utrzymanie szczupłej sylwetki oraz że jest seksoholiczką, przyszedł czas na kolejne rewelacje. Z programu 20m2 Łukasza Jakóbiaka dowiedzieliśmy się, co lubi robić z mężem w łóżku.

Związujemy się i ocieramy się o siebie. Różne rzeczy się robi - mówiła. - No jest zboczeńcem, ja bym tak długo nie mogła być z facetem, który nie jest. Muszę być z kimś, kto ma naprawdę fajne jazdy.

Wspomniane 'ocieranie' zobaczyła cała Polska w programie 'Enjoy the view '.

Mariusz Raduszewski i Natalia SiwiecScreen z Viva

Majka Jeżowska Majka Jeżowska AKPA

Majka Jeżowska

Jej utwory znają wszyscy. I dorośli. I dzieci. Jednak od takiej strony, jaką ostatnio pokazała w wywiadzie z 'Party' zobaczyliśmy ją po raz pierwszy. Piosenkarka otwarcie przyznała, że lubi 'czułość i seks'.

Jeszcze niedawno byłam niezadowoloną z siebie osobą. Pierwszą sesją, którą naprawdę polubiłam, były zdjęcia, które zrobiła mi Justyna Steczkowska. Bez kolorowych sukienek i bez etykiety 'gwiazdy dla dzieci'. Pokazała mnie inaczej niż wszyscy, jako kobietę dojrzałą, świadomą swojej kobiecości, seksapilu i wdzięku. Zamiast ubrać, rozebrała mnie i wsadziła do łóżka z dwoma facetami! I na tych zdjęciach od razu widać że: lubię siebie, lubię mężczyzn, lubię czułość i seks - mówiła Jeżowska. 

W tej samej rozmowie Majka Jeżowska powiedziała także, że lubi młodszych mężczyzn.

Każda kobieta chce się podobać i być akceptowana. Lubię młodszych mężczyzn, bo potrafią okazywać kobiecie zainteresowanie. (...) Wcześniej byłam żoną, matką, zapracowaną osobą. Od 20. roku życia w związkach. Zawsze chciałam 'należeć' do mężczyzny, a zakochana kobieta nie podejmuje decyzji dla siebie. Teraz mam czas i mogę wszytko - dodała wokalistka.

Spodziewaliście się po niej tak odważnego wyznania? Po kim jak po kim, ale po niej niekoniecznie.

Małgorzata Rozenek, Radek Majdan Małgorzata Rozenek, Radek Majdan KAPIF.pl

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek choć sama wprost nie zwierzała się prasie ze swoich łóżkowych przygód, jednak w swoim programie 'W dobrym stylu' nie unika tego tematu. Często pozwala sobie na aluzje o zabarwieniu erotycznym. W odcinku na temat relaksu bardzo podkreślała, że to seks może być doskonałym sposobem na odprężenie, a gdy ćwiczyła z Chodakowską zaznaczyła, że 'lepszy od treningów z Ewą może być tylko seks'.

Niedawno zaprosiła też do studia seksuologa Monikę Staruch. Gdy specjalistka zaczęła wymieniać miejsca, które do seksu nadają się równie dobrze, co sypialnia, pałeczkę przejęła Rozenek.

Samochód - tylne siedzenie, kino, sauna na siłowni - mówiła jak automat Rozenek.
Dobrze, ale w domu - przerwała jej seksuolog, jakby lekko zdziwiona potokiem słów.
Kuchnia - od razu bardzo szybko odpowiedziała.
Magda Gessler Magda Gessler WBF/MAREK KUDELSKI

Magda Gessler

Magda Gessler o swoim życiu prywatnym czy relacjach z partnerem Waldemarem Kozerawskim mówi zwykle dość oszczędnie, jednak w programie 'W roli głównej' w rozmowie z Magdą Mołek otworzyła się jak nigdy wcześniej.

Jestem gejszą, a nie żoną. Często klękam przed Waldemarem - opowiadała Gessler. - Żałuję, że nie mam męża Hiszpana. Bardzo lubię Andaluzję. Miałam narzeczonego Andaluzyjczyka. Pachniał cudownie, sianem, lawendą i kwiatem pomarańczy. Był to prawdziwy milioner. Poczułam dotyk jego kaszmirowego materiału. Już wiem, co to znaczy seks pieniądze. Zrobiłam sobie krzywdę, że nie grałam głupiej blondynki.

Magda Gessler i Waldemar KozerawskiKapif

Gessler stwierdziła też, że nie podobają jej się współcześni mężczyźni. Poza jednym (i nie jest to jej ukochany).

Przed wojną mężczyźni byli mężczyznami. Teraz są bardzo mało męscy. Rafał Sonik to dla mnie przykład prawdziwego mężczyzny - powiedziała dalej w tej samej rozmowie.

Waldemar Kozerawski, Magda GesslerKAPIF.pl

Marina Łuczenko, Wojciech Szczęsny Marina Łuczenko, Wojciech Szczęsny Instagram.com/Marina_Official

Wojciech Szczęsny

Nie tylko znane Polki chętnie uchylają rąbka pikantnej tajemnicy. Wojciech Szczęsny w programie Jakóbiaka przyznał, że uprawiał seks w miejscu publicznym i w dodatku został przyłapany.

Raz zostałem lekko przyłapany. W Royal Collection - powiedział Wojciech Szczęsny - Akurat ktoś żarówkę postanowił zmienić i wszedł na górę zmienić żarówkę jakąś na drabinie i wiesz...

Marina Łuczenko-SzczęsnaInstagram.com/ Marina Łuczenko-Szczęsna/ Screen

Ciekawe, czy wówczas 'pomagała mu przymierzać ubrania' jego (wtedy przyszła) żona...

Zbigniew Zamachowski, Monika Richardson Zbigniew Zamachowski, Monika Richardson KAPIF.pl

Monika Zamachowska

Gdy Monika Zamachowska (wtedy jeszcze Richardson) zaczynała swój związek ze Zbigniewem Zamachowskim, była znacznie bardziej wylewna. Opowiadała nawet o tych najdelikatniejszych aspektach ich romansu.

Robiłam TO przedwczoraj - podzieliła się z widzami programu 'Raz lepiej, raz gorzej', który prezenterka współprowadziła z Romanem Czejarkiem.
Ze Zbyszkiem? - zapytał Czejarek.
Owszem, w sypialni - odpowiedziała Richardson.
Rano czy wieczorem? - pytał dalej współprowadzący.
Rano, rano. Ja naprawdę wolę rano - dodała.

Zbigniew Zamachowski, Monika RichardsonKAPIF.pl

Monika Zamachowska kilka lat wcześniej w 'Gali' także opowiadała o seksie - ze swoim byłym mężem, pilotem Jamiem Malcolmem:

Znamy każdy centymetr swojego ciała, a w seksie trzeba być kreatywnym. Jamiemu zależy i to on jest motorem tego, żeby nasze małżeństwo dobrze funkcjonowało. Mam tyle namiętności i emocji w pracy, że gdy wracam do domu, wolałabym, żeby było nudno: pościelmy łóżko, posmyrajmy się za uchem i idźmy spać. Ale to Jamie ma rację. Znam wiele małżeństw, którym najpierw rozsypało się życie erotyczne...
Scarlett Johansson Scarlett Johansson Vanity Fair/Craig McDean

Gwyneth Paltrow

Scarlett Johanson uchodzi za ikonę seksu, więc nikogo chyba nie zaskakuje, że zmysłowa aktorka tego tematu nie unika w wywiadach.

Chciałabym rozebrać się do naga i zostać skrępowaną. Następnie uprawiałabym seks na tylnym siedzeniu samochodu. Seks w aucie jest sexy - mówiła w wywiadzie dla 'Playboya'.
Romain Zaigo, Joanna Krupa Romain Zaigo, Joanna Krupa Screen z Instagram.com/romainzago

Joanna Krupa

W programie Magdy Mołek otworzyła się też Joanna Krupa. Modelka narzekała na swoje pożycie z mężem - Romainem Zaigo.

Romain nie jest taki bardzo do seksu. Każdy myśli, że my 24 godziny na dobę, jak te zajączki. A tu nic. Od samego początku. Wygląda niby, że to duży facet, więc pewnie ma duże chęci do tego. Gdybym mogła coś w nim zmienić, to by było właśnie to. To ja bym mogła nie wychodzić z łóżka, a on niestety... Jest strasznie ciężko, nie będę kłamać - mówiła Krupa.
Eva Longoria Eva Longoria GQ Magazine Mexic sesja

Scarlett Johanson

Eva Longoria, podobnie jak Rihanna, lubi dodać nieco pikanterii w sypialni.

Lubię być wiązana jedwabnym szalikiem. Jest coś bardzo seksownego w byciu uległą. Masz opuszczoną gardę i jesteś całkowicie zależna od partnera - wyznała w rozmowie z 'Female first'.
Doda Doda KAPIF.pl

Doda

Doda nowych partnerów często ukrywa przed mediami, ale tego, co z nimi robi już niekoniecznie. W programie Piotra Najsztuba pt. 'Miłość' wyznała, że w łóżku nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Chcę, żeby mężczyzna był za każdym razem zaskakiwany, jakby miał milion dziewczyn w tym momencie w łóżku. Nie ma dla mnie żadnych tematów tabu. Jestem bardzo wyzwoloną osobą. Spontaniczną, lubię przygody. Mężczyźni mają we mnie superkochankę w łóżku, fajnego kumpla i wierną przyjaciółkę. Podkreślam, że to nie jest reklama! Proszę do mnie nie pisać i nie dzwonić - mówiła Doda.

DodaKAPIF.pl

Okazuje się, że feedback, jaki dostawała 'superkochanka', nie zawsze był pozytywny, choć nie oznacza to, że 'przedmiotowe traktowanie' im przeszkadzało.

Lubię seks, przyjemność, orgazm, znam dobrze swoje ciało, wiem dobrze, jak je odprężyć... Moi faceci wielokrotnie mówili mi, że traktuję ich przedmiotowo. Nie uznaję przytulania po seksie - mówiła Doda w 'Gali'. - Jeżeli seks, to wyuzdany! Ja mam bardzo chore fantazje (śmiech). Nie mogę o tym mówić, bo mnie zamkną do więzienia.

Doda i NergalKAPIF.pl

Doda zdradzała jeszcze więcej szczegółów. W jej wspomnieniach wyjątkowo dobrze wypadał zwłaszcza Radosław Majdan. Po zerwaniu z Nergalem wyznała na przykład, że związek z Darskim 'nie był tak namiętny'. No i jeszcze jedno - lider Behemotha nie był piłkarzem, a to wiąże się z pewnymi niedostatkami...

Nieważna jest gra piłkarzy. Ważne, że się dobrze prezentują i mają duże pindole- mówiła w rozmowie z Orange Sport.

Doda, MajdanKAPIF.pl

Anna Mucha Anna Mucha KAPIF.pl

Anna Mucha

Anna Mucha nie jest najbardziej pruderyjną z polskich gwiazd. Nie tylko podkreśla swój seksapil ubiorem, ale też nie boi się poruszać bardzo intymnych tematów na głos. Magdzie Mołek w jej programie powiedziała, ile lat miała, gdy straciła dziewictwo.

Krótko mówiąc osiemnaście. Z dowodem osobistym. Rocznikowo - powiedziała.

Anna Mucha, Marcel SoraKAPIF.pl

Na łamach 'Twojego Stylu' wyznała natomiast, jakie profity niesie zawód aktorki i nie chodzi wcale o sławę czy pieniądze.

Dziś usłyszałam w radiu audycję na temat porannego seksu. Słuchacze dzwonili i mówili, że to bez sensu, bo człowiek się spieszy do pracy. Pomyślałam, jakie to szczęście, że mam wolny zawód i nie zasuwam w biurze od siódmej rano! Uwielbiam seks! Z wzajemnością (śmiech). Lubię budzić w mężczyznach pożądanie - mówiła.

Na tym nie koniec. Mucha wyraziła też swoje zdanie o seksie w samolocie.

W podróży najlepszy jest seks. Koniecznie wybierajcie długie dystanse. Chociaż klasy ekonomicznej w samolotach Air France nie polecam. To najlepszy dowód na to, że Emmanuelle wymyśliła jakaś inna nacja -  mówiła w wywiadzie dla pisma 'Exclusive'.
A czy Mucha próbowała dołączyć do 'Mile High Club'?
Nie wiem, czy 'próbowałam', to dobre określenie (śmiech). Na szczęście żadna stewardessa nas nie nakryła. Lubię seks w nietypowych miejscach - kontynuowała w tym samym wywiadzie.

Teraz przynajmniej wiadomo, dlaczego 'wakacyjna rozkosz' oznacza dla niej: 'seks, seks, seks'.

Laura Samojłowicz Laura Samojłowicz KAPIF.pl

Laura Samojłowicz

Laura Samojłowicz udzieliła ostatnio krótkiego wywiadu dla tygodnika 'Twoje Imperium'. Tam naprawdę zaskoczyła nas swoim wyznaniem. Dowiedzieliśmy się w nim, że aktorka nie może żyć bez seksu. 

Samojłowicz miała za zadanie dokończyć zdanie 'Mam ochotę na...'. Co odpowiedziała?

'Na... seks. Albo na sport. Mój trener zawsze powtarza, że jeśli nie ma się seksu, to trzeba uprawiać sport' - napisała w formularzu.

Przyznała także, że seks to dla niej przyjemność i zawsze znajdzie na niego chwilę.

Dorota Deląg Dorota Deląg WBF

Dorota Deląg

Dorota Deląg swego czasu prowadziła w TVN program 'Między kuchnią a salonem'. Choć to ona przeprowadzała wywiady ze swoimi gośćmi, często sama szafowała kontrowersyjnymi deklaracjami, w tym na przykład, ile zwykle trwa jej stosunek.

Jest to w granicach od 20 do 25 minut, licząc z grą wstępną. Kocham Cię Tomek. Niezły z Ciebie kochanek.

 dorota Del g KAPIF.PL/KAPIF

Rihanna i Drake (kadr z teledysku) Rihanna i Drake (kadr z teledysku) YouTube

Rihanna

Do wizerunku skandalistki jak najbardziej pasują śmiałe wyznania o seksie. Cóż więc robi Rihanna? Oczywiście chętnie opowiada o swoich fantazjach.

Bycie uległym w sypialni sprawia mi frajdę. Jest się wtedy taką małą damą, a on silnym macho, który przejmuje ster. Lubię klapsy, wiązanie też jest fajne, ważne, aby było spontanicznie, planowanie  wieczoru 'z batem i łańcuchami' nie ma sensu. Wolę, aby użył swoich dłoni zamiast przerywać, by sięgnąć po specjalny łańcuch z dolnej szuflady  - opowiadała w wywiadzie z 'The Rolling Stone'.

Rihanna Lui Magazine

Gwyneth Paltrow w 'Między nami seksoholikami' Gwyneth Paltrow w 'Między nami seksoholikami' Screen z Youtube.com/hollywoodstreams

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow, choć w wywiadach raczej nie zdradza wiele o swoim życiu prywatnym, to upust szczerości daje sobie na blogu. Rozpisuje się tam o takich oryginalnych tematach jak na przykład waginalna sauna czy... seks analny.

Jeżeli to was kręci, nie jesteście sami - czytamy.

Czego zatem mogą się dowiedzieć z tekstu ci, których wspomniana tematyka 'kręci'? Przede wszystkim tego, jak dopasować seks analny do realnych możliwości i oczekiwań pary.

Jedną z pierwszych rzeczy, jakie kobieta lub mężczyzna muszą zrobić, jeżeli chcą uzyskać satysfakcję z seksu analnego, to nauczyć mięśnie zwieracza, żeby były na tyle swobodne, żeby penis bez problemu mógł przejść przez wrota. To wymaga sporo praktyki. W odróżnieniu od pochwy, odbyt nie zapewnia nawilżenia. W dodatku, jeżeli zwieracze mają być swobodne, a kąt właściwy, to żeby zbytnio nie uciskać ścianek odbytnicy, należy użyć lubrykantu. Nie uprawiaj seksu analnego, jeżeli jesteś pijany lub naćpany.

Co jeszcze?

Ból jest ważnym sygnałem, że doszło do uszkodzenia skóry. Należy to uwzględnić, a nawet zaprzestać działania. Jeżeli odczuwasz ból, spróbuj zastąpić penisa palcem.
Nicki Minaj Nicki Minaj Fot. nickiminaj/Instagram

Nicki Minaj

Nicki Minaj kojarzona jest ze swoim odważnym, momentami nawet wulgarnym wizerunkiem. Nic więc dziwnego, że gwiazda nie problemów w opowiadaniu o seksie. Podczas wizyty w 'Ellen Show' Minaj jasno określiła, czego oczekuje w łóżku od swojego faceta.

Jeśli nie mieszkam z partnerem i widujemy się tylko 2 razy w tygodniu, to musimy kochać trzy razy w ciągu nocy. Nie daje rady? To do widzenia. Niech nie marnuje mojego czasu. 

Nicki podobnie jak Doda nie lubi przytulać się po seksie.

Nienawidzę przytulać się po wszystkim. Jak już osiągnę to, czego chciałam i czuję się bardzo dobrze, to chcę być sama. Facet ma mnie zostawić w spokoju, może pójść do kuchni i zrobić mi coś do jedzenia.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.