Gwiazdy odkrywają Polskę. W wakacje wybierają nie tylko nadmorskie miejscowości. Które polskie zakątki skradły im serca?

Wakacje to nie tylko wyjazdy do ciepłych krajów. Udowadniają to polskie gwiazdy, które zamiast kosztownych, zagranicznych wycieczek wybierają urokliwe miejsca w rodzimych zakątkach. Morze, Mazury, a może góry? Sprawdź, gdzie w tym roku odpoczywali sławni Polacy.

Gwiazdy odkrywają Polskę. W wakacje wybierają nie tylko nadmorskie miejscowości. Które polskie zakątki skradły im serca?

Wakacje to nie tylko wyjazdy do ciepłych krajów. Udowadniają to polskie gwiazdy, które zamiast kosztownych, zagranicznych wycieczek wybierają urokliwe miejsca w rodzimych zakątkach. Morze, Mazury, a może góry? Sprawdź, gdzie w tym roku odpoczywali sławni Polacy.

Monika Pietrasińska Monika Pietrasińska Instagram.com/monikapietrasinska

Monika Pietrasińska

Modelka stała się ulubienicą fotografów w Międzyzdrojach. Nic dziwnego, jej kuse bikini przyciągało wzrok nie tylko aparatów fotograficznych.

Rafał Maślak Rafał Maślak Facebook.com/rafalmaslak

Rafał Maślak

Mister Polski chętnie promuje wypoczynek nad polskim morzem. W Świnoujściu pokazywał swoją umięśnioną sylwetkę, a na Facebooku zachęcał do odwiedzania nadmorskich miejscowości.

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Instagram.com/nataliasiwiec_official

Natalia Siwiec

Modelka kocha nie tylko zagraniczne podróże, doceniła też polskie, nadmorskie miasta. W sopockiej Zatoce Sztuki wyginała "śmiało ciało" i korzystała z upalnej, słonecznej pogody.

Joanna Koroniewska Joanna Koroniewska Kapif

Joanna Koroniewska

Aktorka udowadnia, że wakacje nad Bałtykiem nie muszą być tylko błogim leżeniem na plaży. W Międzyzdrojach Joanna Koroniewska nie zapomniała zadbać o swoją formę. A gdzie biega się lepiej, niż nad brzegiem morza?

Joanna Jabłczyńska

Aktorka słynie z zamiłowania do sportowego stylu życia. Jeśli odpoczywa, to tylko aktywnie. Niedawno wspinała się po skałach w Białce Tatrzańskiej, a kilka dni wcześniej odwiedziła zabytkowy zamek w Ogrodzieńcu.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska

Modelka i dziennikarz uwielbiają polskie morze. Do Pobierowa przyjechali już drugi raz w tym roku. Wcześniej, w maju, gościli w nadmorskiej miejscowości z całą rodziną, natomiast w sezonie wakacyjnym są tu ze względów zawodowych. W przerwie od pracy, oboje chętnie odpoczywają na plaży.

Dorota Gardias Dorota Gardias Facebook.com/dorotagardias

Dorota Gardias

Pogodynka stara się jak najwięcej czasu poświęcać swojej córce. Na rodzinny odpoczynek wybrała się na Mazury, gdzie mała Hania mogła podziwiać starodawny, drewniany młyn.

Paulina Krupińska Paulina Krupińska Instagram.com/pkrupinska

Paulina Krupińska

Choć modelka i partnera Sebastiana Karpiela-Bułecki jest już w mocno zaawansowanej ciąży, to nie stroni od podróży. A pogoda temu wyjątkowo sprzyja. Chałupy to idealne miejsce nie tylko na nadmorski wypoczynek, ale i na uprawianie sportów wodnych.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki Instagram.com/renul_ka/Instagram.com/kubawojewodzki

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki

Modelka i dziennikarz w upalne lipcowe dni także wybrali się do Trójmiasta. Renata Kaczoruk odpoczywała na plaży, natomiast jej ukochany pływał po morzu motorówką.

Doda

Piosenkarka ma za sobą bardzo pracowite dni związane z promocją jej nowego singla. Nie tylko koncertuje po całej Polsce, ale też zwiedza urokliwe zakątki. Ostatnio odwiedziła Kraków, gdzie miała okazję przymierzyć czapkę hejnalisty. Wcześniej odpoczywała nad mazurskimi jeziorami, razem z ukochanym, Emilem Haidarem.

Ewa Chodakowska

Najsłynniejsza polska trenerka niedawno gościła w sopockiej Zatoce Sztuki, gdzie poprowadziła otwarty trening. W przerwach między pracą oddawała się aktywnemu plażowaniu nad Bałtykiem. Stolica także stała się dla niej miejscem odpoczynku. W upalne wieczory chętnie spaceruje po warszawskiej starówce ze swoimi rodzicami.

Ewa Wachowicz Ewa Wachowicz Facebook.com/ewawachowicz

Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz to jedna z nielicznych gwiazd, która w tegoroczne wakacje wybrała odpoczynek w polskich Tatrach. Na zdjęciach możemy zobaczyć jak była miss zdobywa szczyty gór i z uśmiechem pozuje na tle malowniczej, górskiej scenerii.

Maffashion Maffashion Instagram.com/maffashion_official

Maffashion

Blogerka modowa uwielbia podróże, jak widać nie tylko zagraniczne. W tym roku, Maffashion na krótki urlop wybrała się do Sopotu, a później do Gdyni, gdzie odbywał się Festiwal Open'er.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska Paulina Smaszcz-Kurzajewska Instagram.com/paulinasmaszcz

Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Nadbałtyckie krajobrazy skradły serce Paulinie Smaszcz-Kurzajewskiej. W pierwsze dni wakacji zafundowała swojej rodzinie wyjazd nad morze z mnóstwem atrakcji, m.in. jazdę na koniu, czy wspólne plażowanie.

Beata Sadowska Beata Sadowska Facebook.com/beatasadowska.com

Beata Sadowska

Dziennikarka również należy do aktywnych gwiazd. Na Mazurach nie tylko zażywała kąpieli w jeziorze. Nie jest tajemnicą, że Sadowska jest też wielką fanką jazdy na rowerze.

Beata Ścibakówna i Jan Englert Beata Ścibakówna i Jan Englert Plotek exclusive

Beata Ścibakówna i Jan Englert

Na sopockiej plaży można było również spotkać aktorską parę. Błękitne bikini z wdziękiem podkreślało seksowną figurę aktorki. Beata Ścibakówna wraz z Janem Englertem odpoczywała w popularnym, polskim kurorcie.