Piersi Alby wyglądają na OGROMNE! Pierwsza myśl - implanty i operacja. Okazuje się jednak, że powodem było coś całkiem innego

Gdy Jessica Alba pojawiła się w baśniowej sukni, wywołać chciała tylko zachwyt. W nas jednak gwiazda rozbudziła współczucie. Dlaczego? Bardzo żal nam jej piersi niemiłosiernie ściśniętych za ciasną kreacją! To wpadka czy celowy zabieg? Oceńcie sami.
Jessica Alba Jessica Alba Bulls

Jessica Alba

Aktorka uświetniła swą obecnością galę Baby2Baby, ale tej imprezy chyba nie będzie wspominać najlepiej. Suknia z kolekcji Andrew Gn była przepiękna, jednak gwiazda wybrała zdecydowanie za ciasny gorset. Jak ona w tym oddychała?!

Jessica Alba Jessica Alba Bulls/ East News

Jessica Alba

Piersi aktorki zostały tak ściśnięte, że na widok jej dekoltu czujemy nieprzyjemny ścisk w żołądku. Nie da się odmówić Albie urody, ale jeśli pamiętacie film "Piraci z Karaibów" i katusze, jakie przeżywała Elizabeth Swann, kiedy ściskano ją gorsetem, możecie wyobrazić sobie, jak czuła się Alba. I zacząć jej współczuć.

Jessica Alba Jessica Alba Frederick Taylor/Broadimage / Frederick Taylor/Broadimage

Jessica Alba

"Chcesz być piękna? Musisz cierpieć!". Kiedy przyglądamy się z bliska piersiom gwiazdy, mamy wrażenie, że przyświecało jej właśnie to hasło.

Jessica AlbaFrederick Taylor/Broadimage / Frederick Taylor/Broadimage

Jessica Alba Jessica Alba Bulls

Jessica Alba

Do tej pory gwiazda zawsze wyglądała idealnie. Do tego ma piękną, proporcjonalną figurę. Dlatego tym trudniej nam zrozumieć, dlaczego zdecydowała się na tak ciasny gorset? Chciała, by jej biust wydał się większy? A może sukienka była zwyczajnie za mała?

Jessica Alba Jessica Alba Instagram.com/jessicaalba

Jessica Alba

Na gali, aktorka bawiła się razem z innymi gwiazdami i celebrytkami. Na niemal wszystkich zdjęciach to właśnie jej biust zwraca uwagę.

Efekt "ściśniętych piersi" mogliśmy obserwować też ostatnio na naszym podwórku. Tydzień temu Edyta Pazura przyznała, że biust, jaki zaprezentowała na pokazie Violi Piekut, nie był skutkiem kosztownego zabiegu, a jedynie za ciasnej sukienki.

Edyta PazuraWBF

Jessica Alba Jessica Alba East News

Jessica Alba

Jeśli gwiazda chciała wyglądać jak księżniczka z bajek Disneya, wybrała odpowiednią kreację i makijaż. Niestety, na wielu ujęciach wygląda, jakby założyła swoją suknię ze szkolnego balu kostiumowego. Stylizacja wciąż robi wrażenie, ale Alba chyba zapomniała, że w między czasie urósł jej biust.

Jessica Alba Jessica Alba infusny-142 / Jennifer Graylock/INFphoto.com

Jessica Alba

Gdyby gorset poszerzono o centymetr czy dwa, suknia prezentowałaby się idealnie:

Jessica Albainfusny-142 / Jennifer Graylock/INFphoto.com

Jessica AlbaBulls

Jessica Alba Jessica Alba Instagram.com/jessicaalba

Jessica Alba

Nie podejrzewamy, żeby Albie było w tej sukni wygodnie. Ale na zdjęciach z imprezy pozuje z pięknym uśmiechem, na który aż miło popatrzeć.

Jessica AlbaInstagram.com/jessicaalba

 Jessica Alba Jessica Alba REUTERS/LUCAS JACKSON

Jessica Alba

Biust aktorki nie jest (na szczęście) imponujących rozmiarów, ale Alba wcale nie należy do aktorek, którym natura poskąpiła krągłości. Kiedy nie kombinuje przy dekolcie, wygląda całkiem nieźle...

Jessica AlbaFot. Reuters

Więcej o: