"Znam go od lat, nie przyczynił się do rozwodu". "Była taka oficjalna". Kim są nowi partnerzy polskich gwiazd

W przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy obserwujemy ogromną liczbę rozstań w show-biznesie i praktycznie tyleż samo wybuchów nowego uczucia. Zobaczcie, kto i z kim teraz się spotyka.
Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak Facebook.com/ania.wendzikowska

Patryk Ignaczak

Patryk Ignaczak to muzyk zespołu Audiofeels, który przebojem wkroczył w życie Anny Wendzikowskiej. Dziennikarka wcześniej zakończyła 4-letni związek. Teraz całkowicie straciła głowę dla nowego partnera. Para zaręczyła się.

patryk ignaczak, anna wendzikowskaInstagram.com/aniawendzikowska

Halina Mlynkova Halina Mlynkova WBF

Leszek Wronka

Halina Mlynkova trzy lata temu rozwiodła się z Łukaszem Nowickim. Jej nowym partnerem jest starszy o 17 lat Leszek Wronka, także rozwodnik (jego małżeństwo rozpadło się 8 lat temu) i również rodzic - ma troje dzieci: dwoje dorosłych rozpoczęło samodzielne życie, a najmłodszy 5-letni Tobiasz mieszka z matką w Ostrawie. Wronka dobrze dogaduje się z 10-letnim Piotrem - synem Mlynkovej i Nowickiego.

Wronka jest menedżerem Ewy Farnej. To właśnie na polu zawodowym nastąpiło pierwsze spotkanie jego i Mlynkovej. Zaproponował, by Ewa zaprosiła Halinę jako gościa specjalnego do występu w "Bitwie na głosy". Napisał do Mlynkovej na Facebooku. Nie podjęła rozmowy.

W odpowiedzi przeczytałem: "Proszę w tej sprawie zwrócić się do mojej menedżerki". Zaskoczyło mnie to, że była taka oficjalna. Wszystko się jednak zmieniło, gdy spojrzeliśmy sobie w oczy. Halina weszła na próbę "Bitwy na głosy". Wtedy już wiedziałem, że to nie skończy się na jednym spotkaniu. Czułem, że będziemy razem - powiedział Wronka.

Halina Mlynkova, Leszek WronkaVIVA!

Dopiero potem zbliżyli się do siebie. Połączyły ich wspólne korzenie.

Od dawna nie miałam kontaktu z zaolziańską kulturą, a Leszek nawet z dziećmi w domu rozmawia gwarą. (...) Na początku nie mogłam się co prawda przyzwyczaić do mówienia gwarą, bo od lat na co dzień mówię tylko po polsku. Dziś jednak rozmawiamy między sobą gwarą zaolziańską. Czuję się spokojniejsza, pewniejsza. Jakby moja dusza wróciła do domu - mówi Halina.
Dla mnie to ogromna różnica powiedzieć komuś po polsku: "Kocham cię", po czesku "Milujti te", a po zaolziańsku: "Móm cie rod". Kiedy mówię to w języku, w jakim wypowiadałem swoje pierwsze słowa w życiu, czuję to bardzo mocno. W obcym coś mi umyka - mówi Leszek.

Jak mówi sam Wronka, związek z młodszą kobietą odmładza go. Mlynkova wprowadziła w jego życie brakującą energię.

Już nie dam rady być playboyem. Kiedy czuję się słabiej, dzwonię do mojej siostry lekarki i słyszę: "Spójrz do dowodu osobistego. Masz tam najlepszą diagnozę". Pesel bywa bezlitosny. (...) Czasami sam się zastanawiam: Kiedy to życie minęło? Dziwię się, że jestem już po pięćdziesiątce. Mam jednak to szczęście, że pracuję z młodymi ludźmi. Zmuszają mnie do tego, żebym myślał ich kategoriami. Nawet kiedy imprezujemy, dotrzymuję im kroku. Choć potrzebuję potem co najmniej tydzień na regenerację.

Halina Mlynkova i Leszek WronkaKapif

Magdalena Cielecka Magdalena Cielecka Kapif

Dawid Wajntraub

Od czasu rozstania z Andrzejem Chyrą, długo nie było słychać nic o życiu uczuciowym Magdaleny Cieleckiej. Od czerwca w tabloidach rozpisywano się o jej nowej miłości. Plotki okazały się prawdą. Aktorka spotyka się teraz z Dawidem Wajntraubem.

Nowy ukochany aktorki wychował się w Szwecji, a gdy skończył 18 lat, przeniósł się do Izraela. Obecnie mieszka w Polsce i pracuje jako przewodnik i ekspert od historii i kultury Żydów. W kolorowej prasie wróżono parze rychły ślub (w Watykanie) i rozpisywano się o romantycznych zaręczynach w Rzymie. Do tych doniesień Cielecka odniosła się w wywiadzie z Weekend.gazeta.pl.

Gratulowano mamie na przykład moich zaręczyn. Za chwilę pewnie się okaże, że jestem w ciąży!

 Dawid WajntraubPlotek Exclusive

Karolina Kopocz i Maciej Szaciłło Karolina Kopocz i Maciej Szaciłło East News

Karolina Kopocz

Karolina Kopocz to od maja tego roku nowa żona Macieja Szaciłło, byłego męża Mrozowskiej. Jest dziennikarką. Swojego ukochanego poznała, gdy miała przeprowadzić z nim wywiad tuż po rozstaniu z żoną. Już wtedy nawiązała się między nimi nić porozumienia. Szaciłło wpadł w oko dziennikarce, jednak on nie odwzajemniał uczucia.

Karolina Kopocz, Maciej SzaciłłoEast News

Zaiskrzyło dopiero, gdy razem podjęli się wspólnego wyzwania: odchudzenia Kopocz. Dzięki radom Szaciłło, Kopocz zrzuciła aż 20 kilo. Razem napisali też książkę o jej przemianie: "Karolina na detoksie".

Monika Mrozowska z dziećmi Monika Mrozowska z dziećmi Kapif

Sebastian Jaworski

Była żona Macieja Szaciłło także zaczęła układać sobie życie na nowo. Obecnie jest związana z Sebastianem Jaworskim, który na co dzień pracuje jako operator. Pracował przy takich produkcjach jak "BrzydUla", "Plebania" czy "Tylko miłość".

Monika Mrozowska z dziećmiKapif

Para oczekuje pierwszego dziecka. W lipcu Mrozowska pisała na swoim Facebooku, że rozwiązanie ma nastąpić niedługo. Jej zdjęcia - być może ostatnie przed porodem - całkowicie nas zauroczyły.

Choć Mrozowska i Jaworski razem nie bywają na imprezach, nie ukrywają się też. Widziano ich na gorącej randce. Nie brakowało publicznych pieszczot i pocałunków.

Monika MrozowskaKapif

Odeta Moro, Dariusz Goczał Odeta Moro, Dariusz Goczał East News

Dariusz Goczał

Odeta Moro rozwiodła się z Michałem Figurskim kilka tygodni temu. Rozpoczęła jednak już nowy etap w swoim życiu i zakochała się. Jej partnerem jest Dariusz Goczał, realizator i operator - pracują razem. Mają ze sobą o wiele więcej wspólnego.

Darka znam od lat. Na pewno nie przyczynił się do zmian w moim życiu, do rozwodu. Po prostu nadeszła wiosna i tyle... (...) Schudłam 12 kg, musiałam wymienić całą garderobę. Zaczęłam patrzeć na siebie inaczej i ludzie też patrzyli na mnie inaczej. Te 12 kg to był ten ciężar, który nosiłam na sobie i psychicznie, i fizycznie. Potem zaczęłam myśleć o nowych projektach, zaczęłam inaczej rozmawiać z ludźmi, przestałam być chłodna. Darek to jest człowiek, który też jest doświadczony życiem, związkami. Fajnie jest spędzać czas z kimś, kto ma dystans do życia (...) Jest z wykształcenia realizatorem i operatorem, razem pracujemy, w ogóle robimy razem dużo rzeczy. Mamy też mnóstwo różnych projektów, które nie do końca są telewizyjno-serialowe, robimy kilka większych i mniejszych rzeczy - powiedziała była żona Figurskiego w wywiadzie dla "Gali".

Odeta Moro, Dariusz GoczałEast News

Goczał jest byłym mężem Katarzyny Kalicińskiej. Ona znowuż była pierwszą żoną Roberta Janowskiego. Kalicińska jest producentką m.in. serialu "Życie nad rozlewiskiem 2". Z byłym mężem pozostaje w dobrych relacjach, zamieściła na Facebooku zdjęcie z Janowskim i z ich synem, Makarym.

Katarzyna Kalicińska, syn, Makary JanowskiFacebook.com/Katarzyna Kalicińska

Robert Janowski, syn, Makary JanowskiFacebook.com/Katarzyna Kalicińska

Jagna Błażejewska Jagna Błażejewska Facebook.com/Jagna Błażejewska

Jagna Błażejewska

Także Michał Figurski układa sobie życie na nowo. Jagna Błażejewska to jego nowa partnerka. Ma 26 lat i jest dziennikarką muzyczną w stacji 4Fun TV. Para poznała się na castingu latem 2013 roku. Figurski był dyrektorem programowym siostrzanej stacji Rebel TV, a Błażejewska ubiegała się o pracę prezenterki, którą zresztą dostała. Skończyła pedagogikę dorosłych na jednej z łódzkich uczelni - jak donosiło "Na żywo". Nowa znajomość podobno dodała Figurskiemu skrzydeł.

Roznosi go energia, znów ma dobry nastrój. Zaangażował się w nowy związek i chce być wobec obecnej partnerki uczciwy - donosił jego znajomy w "Na żywo".

Michał FigurskiKapif

Para ma już za sobą pierwszy wspólny wyjazd. Paparazzo przyłapał ich, kiedy wybierali się w góry, a  zdjęcia ukazały się w "Na żywo". Partnerka Figurskiego na swoim komcie ma także sesję zdjęciową dla "CKM".

Jagna BłażejewskaCKM

Jagna BłażejewskaFacebook.com/Jagna Błażejewska

Piotr Zelt i Katarzyna Krawczyk Piotr Zelt i Katarzyna Krawczyk Wbf

Katarzyna Krawczyk

Wybranką Zelta jest Katarzyna Krawczyk, 43-latka która wcześniej spotykała się z Michałem Milowiczem. Katarzyna pracuje w branży kosmetycznej. Wszystko zaczęło się od przyjaźni.

Znam Kasię od lat. To piękna, dojrzała i mądra kobieta. Zawsze ceniłem sobie naszą przyjaźń, podziwiałem jej urodę i spontaniczność. Każdy związek powinien zaczynać się od przyjaźni i wzajemnego zrozumienia. I szczerość... szczerość to podstawa! - powiedział Zelt w rozmowie z Plejadą.
Ewelina Sienicka Ewelina Sienicka East News

Ewelina Sienicka

Piotr Kupicha związał się z Eweliną Sienicką, II wice Miss Polonia z 2007 roku. Rok temu muzyk rozwiódł się z pierwszą żoną, a pięć miesięcy później ponownie został ojcem i pochwalił się nową miłością.

Jak wiecie, mam dwóch synów - Pawełka i Adasia, ale od niedawna na świecie jest też ktoś równie ważny - Urodziła mi się córeczka Jagódka!!! (...) Niedługo Wam ją przedstawię, ją i jej mamę Ewelinę - teraz odpoczywają i czuja się dobrze. Piotr - napisał na Facebooku.

Piotr KupichaKapif

Ewelina SienickaKapif

Justyna Jeger-Nagłowska, Borys Szyc Justyna Jeger-Nagłowska, Borys Szyc East News

Justyna Jeger-Nagłowska i Borys Szyc

Nowa partnerka Borysa Szyca, Justyna Jeger-Nagłowska, jest współwłaścicielką marki produkującej ubrania dla dzieci, Flawless. Jest mamą dwójki dzieci: 5-letniej Franki i 3-letniego Stefka. Aktor ceni podobno fakt, że jego nowa partnerka nie chce skorzystać na jego popularności. Wokół nowego związku aktora już pojawiły sie plotki. Para podobno miała się rozstać. Szyc skomentował te informacje.

Bardzo się ubawiliśmy, czytając to na wspólnych wakacjach. Pozdrawiamy z Sopotu, Justyna i Borys - napisał w SMS-ie do "Twojego Imperium".

Justyna Jeger-Nagłowska i Borys SzycEast News

Więcej o: