Doda o "ortopedica collection", Nergalu i embargu w radiach. Najciekawsze odpowiedzi z czatu z fanami

Doda była gościem serwisu Czateria. Na internetowym chacie odpowiadała swoim fanom na pytania. Czego się dowiedzieliśmy?
Doda. Doda. Agencja Gazeta

Wypadek

Sporo miejsca na chacie zajęły też pytania o wypadek Dody. Piosenkarka sprostowała kilka szczegółów dotyczących wydarzenia.

Dementuje najważniejsze - FANI NIE ROZSTĄPILI SIĘ - powielanie tej plotki jest krzywdzące i kłamliwe! Skok ze sceny jest wyreżyserowany i jest częścią show - odwzorowuje on katastrofę lotniczą, która ma miejsce na scenie. Za każdym razem, w ciągu 20 koncertów, skok był udany i nikt nie narzekał. To był po prostu wypadek. Nie ma tu winnych i fani na pewno nie zrobili nic specjalnie. Wręcz przeciwnie, w strefie "fan zone" wybierani są fani najwierniejsi z najwierniejszych - pisała Doda.

DodaInstagram.com

Doda zapowiedziała, że nie wycofa "skoku" ze scenariusz kolejnych koncertów.

Nigdy nie uginam karku :D - Chciałabym, aby ten wypadek był jedynym przykrym incydentem z trasy, który będziemy wspominać za jakiś czas z uśmiechem, jak wyzdrowieję. Na pewno nie pozwolę, aby moja i moich fanów ulubiona trasa koncertowa skończyła się wśród tak przykrych emocji. Więc oczekujcie mnie i przygotujcie dobry sprzęt do łapania - zapowiedziała Doda.

Doda jednak powoli już sama żartuje z wypadku, choć na jej szyi wciąż tkwi kołnierz ortopedyczny.

Pozdrawiam wszystkich fanów, którzy mnie nie złapali (żarcik) - napisała Doda.

02.09.2013 Krakow . Doda, Dorota Rabczewska na otwarciu sklepu Media Expert w C.H. Krakow Plaza .  Fot. Grzegorz Lyko / Agencja Gazeta  Agencja Gazeta

Doda butę okazała już, kiedy mimo kontuzji przybyła na spotkanie z fanami. Uwagę zwrócił jej skórzany i wysadzany ćwiekami kołnierz. Wygląda na to, że uczyni z tego stylowy dodatek.

Aby zamienić ten ortopedyczny kołnierz w bardziej "fashion gadżet" ja i moja asystentka potrzebowałyśmy całe 15 minut. Co prawda, nie planuję "ortopedica collection", ale przez kolejne miesiące będziecie mogli obserwować kołnierze w nowych wcieleniach. Mam nadzieję, że przyczynię się do tego, że noszenie kołnierzy może być cool - napisała artystka.
Doda. Doda. Kapif

Walka z białaczką

Fani poruszyli też ciągle niewyjaśniony do końca wątek zaangażowania się Dody w pomoc chorym na białaczkę. DKMS sceptycznie odniosło się ponoć do pomysłu rozpoczęcia kolejnego etapu współpracy z artystką. Teraz jednak to się zmieniło, dlaczego?

Przez jakiś czas pomimo moich usilnych starań i propozycji nie podchodzono z aprobatą do moich chęci. Teraz po zmianie Pani Prezes DKMS (koleżanki Nergala), znów spotkaliśmy się w celu zrealizowania wspaniałej akcji i kolejnych wydarzeń promujących walkę z białaczką. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu i nie mogę się doczekać, kiedy zobaczymy efekty - napisała Doda.

Nergalfot. KAPIF

Doda poddała też wątpliwość zaangażowanie w działalność na rzecz DKMS samego Nergala.

Czy nie masz za złe Nergalowi, że on aktywnie działa w DKMS i mówisz, że dla Ciebie nie ma tam miejsca? Nie możecie razem?
Niestety, nie jest tak jak myślicie. I bardzo bardzo bym chciała, żeby działał - odpisała Doda na pytania fana.

Doda, NergalWBF

Doda. Doda. WBF

Plany zawodowe

Doda odniosła się też do swoim najbliższych planów zawodowych. Priorytetem jest wydanie płyty, przy której pomaga piosenkarce Ania Dąbrowska. Potwierdziła to jednoznacznie na czacie.

Czy to prawda, że Ania Dąbrowska macza pace przy Twojej nowej płycie?
Trochę macza!

Doda nie zamierza też (przynajmniej na razie) zasiadać też jako sędzia w żadnym z talent show.

Dopóki nie wydam swojej płyty, nie będę się rozdrabniać.

I wygląda na to, że plany wyemigrowania za Ocean, odłożyła w czasie.

Kiedy zamierzasz podbić Stany?
Tak, stanik zamierzam podbić push-upem :)

doda, louboutinWBF

Doda. Doda. Isntagram

Doda i jej niezachwiana pewność siebie

Dla wielu osób "rozdrabnianiem" są też koncerty Dody w małych miejscowościach na lokalnych uroczystościach np. dożynki czy święto papryki. Artystka nie przejmuje się krytyką, ma swoje standardy, których trzyma się i granice, których nie przekroczy. Gdzie nie usłyszymy Dody?

Nie gram na weselach, urodzinach i innych prywatnych imprezach. Jak również wydarzeniach, których nie popieram - nie wiem czy jest jakiś koncert z okazji "jedzenia psów" albo piknik z okazji testów kosmetycznych na królikach, bądź event i rodzinne rytualne podcinanie gardeł krowom.

Tomasz Lubert, DodaForum

Koncerty Dody - nie zależnie od lokalizacji - cieszą się ogromną popularnością. Piosenkarki to nie dziwi.

Nie dziwię się, że chcą mnie oglądać. W końcu jestem piękna, zgrabna i powabna, ale nawet Pamela Anderson po pół godzinie zaczyna być nudna i chcąc nie chcąc człowiek wsłuchuje się w muzykę. Trasa "Fly high tour" jest jedną z moich ulubionych tras, na każdy koncert przychodzi 10 000 ludzi i zostaje do ostatniej piosenki, w celu słuchania czy oglądania - nieistotne. Ważne, że wymieniamy się pozytywną energią, a moje starania, aby trasa w Polsce przypominała zagraniczną trasę są doceniane.

DodaScreen z Instagram.com

Po Dodzie, nigdy nie spodziewaliśmy się fałszywej skromności. Próżno jej było szukać także na chacie z fanami.

Nie nudzi mnie, bo te wszystkie pytania są związane ze mną, a że jestem narcyzem, wszystko co dotyczy mnie, jest interesujące i mogę to wałkować w kółko.

"Gala" okładka, DodaGala

Pewność siebie i buta pozwoliły Dodzie zachować dystans do pewnych kwestii zawodowych, takich jak brak jej piosenek w radiach...

Radia nie grają mnie i nie grały. Nie rozumiem, dlaczego tak się dzieje, ale jeśli nie mam wpływu na rzeczywistość, to zmieniam podejście do niej. Jeśli w Polsce polskie radia z premedytacją i złośliwie nie puszczają polskiej artystki, to ja będę ostatnią osobą, która będzie się tym przejmować.

Czy przepychanki z fanami na temat niedotrzymywania obietnic (dot. płyty symfonicznej czy DVD z tras):

Cieszę się, że nad tym ubolewasz - zwróciła się do fana. - Ale myślę, że jest dużo więcej poważniejszych problemów do żalenia się np. Syria. Miały być też niższe podatki, tańsze paliwo,  mieli też przewalutować franki w kredycie na złotówki, mieli pisać prawdę na portalach, ale nie ma... - wybrnęła z niewygodnego zagadnienia Doda.
Więcej o:
Komentarze (9)
Doda o "ortopedica collection", Nergalu i embargu w radiach. Najciekawsze odpowiedzi z czatu z fanami
Zaloguj się
 • lenore

  Oceniono 60 razy 8

  Jaka trasa? Przeciez nikt od dawna nie chce kupowac biletow na to badziewie, a Dodzina jezdzi po jakichs zadupiach i gra na wiejskich festynach. 10 tysiecy ludzi sie tam na pewno nie uzbiera, a jak nawet bedzie z tysiac, to na festyn przyjada z dzieciakami,a nie na koncert tej lampucery.

 • muminos1975

  Oceniono 5 razy 3

  pewnie gdzie leci w radiu:) disco cos tam, jakos nie wyobrażam sobie np w trójce :) albo jedynce

 • shadyladyy

  Oceniono 7 razy 1

  Nergal spotyka się z chorymi na białaczkę, działa dla DKMS. Zwykła świnia z niej skoro sugeruje, że on nic nie robi. I co ma sugerować stwierdzenie, że prezez DKMS-u była "koleżanką Nergala" ?

 • trzezwy

  Oceniono 11 razy -3

  Można prosić o polskie tłumaczenie słów piosenki o tej katastrofie (smoleńskiej)?

 • pan.malowany

  Oceniono 18 razy -4

  Jej dawno nikt nie dymal ....

 • grzesio123

  Oceniono 24 razy -4

  Kłamliwe branie na litość, to nie w Polsce, bujaj się blacharo.

 • jagger2009

  Oceniono 33 razy -7

  jak sie nie moze rzucac to sprawia sobie specjalny kolnierx bo nic innego nie jest w stanie pokazac oj glupia babo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX