Małgorzata Socha na luzie i bez makijażu. Wygląda równie dobrze jak na wielkich galach?

Małgorzata Socha w wersji sauté.
Małgorzata Socha Małgorzata Socha Kapif

Małgorzata Socha

W sobotę w warszawskim Parku Skaryszewskim z okazji "Dnia Smerfa" stanęła Wioska Smerfów. Wśród gości niebieskich skrzatów pojawiła się Małgorzata Socha, która użyczyła swojego głosu do najnowszego filmu o tych sympatycznych istotkach. Znana z dbałości o wygląd aktorka, tym razem przyszła bez grama makijażu na twarzy. Taki widok nie zdarza się zbyt często.

Małgorzata Socha Małgorzata Socha Kapif

Cała w kwiatach

"Dzień Smerfa" to impreza skierowana głównie do dzieci, więc zrezygnowanie z szyku i elegancji na rzecz naturalnego wdzięku i swobody wydaje się nam trafionym pomysłem. Oto, jak się prezentuje Małgorzata Socha cała w kwiatach.

Dla Małgosi najważniejsza jest wygoda - to ona determinuje jej codzienny ubiór - zdradza osobista stylistka Małgorzaty Sochy, Alicja Werniewicz. - Kiedy nie ma spotkań zawodowych, wybiera rzeczy, w których czuje się najlepiej - klasykę przełamuje kozakami na dużym obcasie, żakietem bądź skórzanymi spodniami, które uwielbia. Wybór zależy oczywiście od nastroju.

Długa suknia, która ma na sobie, jest marki Bizuu.

Małgorzata Socha Małgorzata Socha Kapif

Urodzi Zosię

Zwraca uwagę zdrowa cera aktorki. Ciąża jej zdecydowanie służy. To już ostatni trymestr. Dziecko powinno urodzić się na przełomie lipca i sierpnia.

Czujemy się bardzo dobrze - powiedziała niedawno portalowi Plejada.pl. - Przyznam szczerze, że się nie mogę doczekać. Wszystko inne schodzi na dalszy plan i nic innego nie planuję i to jest dla mnie najważniejsze.

Powiedziała też, że to będzie dziewczynka. Zdradziła nawet jej imię: Zosia.

Małgorzata Socha Małgorzata Socha Kapif

Małgorzata Socha

Jak się Wam podoba taka naturalna Małgorzata Socha? Chcielibyście ją taką częściej oglądać? Dla porównania poniżej zdjęcia aktorki w pełnym makijażu, czyli tak jak się zwykle pokazuje na imprezach.

Małgorzata SochaAKPA

Małgorzata SochaKapif

Małgorzata SochaKAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.