W zeszłym roku byłą gwiazdą Parady Równości. W tym zapowiadała, że przyjdzie, ale...

Każdy, kto się spodziewał Dody na tegorocznej Paradzie Równości, musiał się poczuć mocno zawiedziony. Gwiazda, pomimo wcześniejszych deklaracji, nie zjawiła się na imprezie. Powód poznaliśmy dzień później, kiedy Doda opublikowała na Facebooku zdjęcia świadczące, że w tym czasie była zupełnie gdzie indziej. Chcecie wiedzieć gdzie?
Doda Doda Facebook.com

Obiecała, że będzie na Paradzie

Jeszcze niedawno Doda nie pozostawiała wątpliwości co do swojego udziału w Paradzie. W wywiadzie dla gejowskiego portalu Gnews.pl powiedziała:

15 czerwca gram koncert 240 kilometrów za Warszawą, ale oczywiście, że będę! W ogóle nie wyobrażam sobie, że mogłoby mnie tam zabraknąć. Mam wśród gejów wielu przyjaciół i fanów, więc skoro oni mnie wspierają, to ja ich też powinnam. To chyba logiczne?
Doda Doda Facebook.com

Miała dobre chęci, a była w...

Właśnie na Facebooku pojawiły się zdjęcia Dody z Michałowa na Białostocczyźnie.

Po sztuce - podpisała jedno z nich.

Nieobecność Dody nie powinna właściwie dziwić, bo przecież trudno pogodzić popołudniową Paradę Równości i wieczorny koncert, jeżeli obie imprezy dzieli odległość 240 kilometrów. W każdym razie nie można odmówić Dodzie dobrych chęci.

DodaFacebook

DodaFacebook.com

DodaFacebook.com

Parada Równości. Doda z czaszką na głowie Parada Równości. Doda z czaszką na głowie Fot.Krzysztof Miller / Agencja Gazeta

Doda rok temu na Paradzie Równości

A tak Doda wyglądała rok temu na Paradzie Równości.

dodaFot. wot/ Gazeta Stołeczna

02.06.2012 WARSZAWA , PARADA ROWNOSCI . FOT. KRZYSZTOF MILLER / AGENCJA GAZETAFot.Krzysztof Miller / Agencja Gazeta