Maciej Musiał o dziewczynach, używkach i... orientacji seksualnej. "Jest ta poprawna"

Maciej Musiał był gościem programu "20m2 Łukasza". Co zdradził w internetowym talk-show?

O szkole

Maciej Musiał nie może narzekać na brak zajęć - gra w serialu, prowadził "The Voice of Poland", ma także wiele innych zawodowych zobowiązań. Ciągle jednak się uczy i nie może zapominać o szkole. Jak nauczyciele reagują na to, że często nie ma go na lekcjach?

Zależy którzy, wiesz. Ale oni zawsze wychodzą z założenia, że jeżeli wszystko zaliczę na jakimś dobrym, przyzwoitym poziomie, w innym terminie, ale wszystko, to ewentualnie mogą mi tam pozwolić na małe nieobecności, ale nie ma tak, że mam taryfę ulgową, po prostu muszę wszystko zaliczać - powiedział w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem.

O show-biznesie

Według Maćka o wiele bardziej ciekawsze jest to, co się dzieje za granicą, polski show-biznes jest po prostu... nudny.

W Stanach masz, wiesz, 10 razy więcej tych wszystkich osób, jakieś takie masz, mocniejsze trochę osobowości i różne, kurcze, ciekawe rzeczy się dzieją, a u nas tak trochę wieje nudą - stwierdził.

O używkach

Popularność ma wiele plusów, ale są też minusy. Jednym z nich jest utrata prywatności. Wychodząc ze znajomymi, Maciek musi się pilnować, nie może zrobić nic głupiego.

Uważniej, gdzieś tam na imprezach się zachowuję- zdradził Maciek.

Aktor wyznał także, że pije delikatnie i po cichu. Dowiedzieliśmy się też, dlaczego na jego imprezie urodzinowej były czerwone kubeczki.

Kupiliśmy takie fajne, czerwone kubeczki w stylu amerykańskim i tam nie widać po prostu, co masz w środku. Możesz mieć wodę, możesz mieć sok i to jest na przykład dobra opcja - powiedział w "20m2 Łukasza".

A czy Maciek brał jakieś nielegalne używki?

To jest już, proszę Państwa, też moja prywatna sprawa i też nie odpowiem na to pytanie, ale uważam, że bardzo dobrze jest znać siebie i korzystać z naturalnego życia i świata - stwierdził.

O dziewczynach

Łukasz Jakóbiak zapytał Maćka, kiedy był ostatni raz zakochany?

Tak mocno? Ze dwa lata temu na wakacjach - wyznał Maciek.

Wakacyjna miłość nie przetrwała jednak próby czasu, wybranka aktora pochodziła z Anglii.

A jakie dziewczyny podobają się Musiałowi?

Na pewno wrażliwa, dojrzała, ciemnowłosa najlepiej - zdradził.
Zazwyczaj jest tak, że mówisz, że masz swój typ, a później poznajesz kogoś, tam cię strzela w środku i po prostu okazuje się, że to jest coś zupełnie innego. No bo jak masz taką dziewczynę, która się podporządkowuje, od razu wszystko, to się zaczyna robić nudno od razu. Musi się coś dziać, musi mieć swoje zdanie, musi być inteligentna, dać się z nią pogadać - dodał.

O fanach i orientacji

Maciek dostaje różnego rodzaju dowody sympatii nie tylko od fanek, ale i od fanów. Mężczyźni wprawdzie nie wyznają mu miłości, ale zdarzają się dziwne sytuacje.

Nie, ale różne dziwne rzeczy piszą czasem jacyś faceci. Jakieś głupoty straszne. Możecie sobie wyobrazić? Jakiś koleś, kurde, zdjęcie bez koszulki mi wysyła i mówi: Mmm wyślij mi swoje, jesteś delikatny, ja też. No masakra, masakra, masakra! - odpowiedział Łukaszowi.

A jaka jest orientacja seksualna Maćka?

100% i jednoznacznie: jest ta poprawna - chętnie opowiedział aktor.
Znaczy ta bardziej z biologicznego punktu poprawna - doprecyzował po chwili.

O rozbieranej sesji

Łukasz Jakóbiak zapytał Maćka, czy rozebrałby się kiedyś dla swoich fanek?

Kto wie, może kiedyś. Myślę, że jeszcze przyjdzie na to pora. Artystyczna sesja w bokserkach - tak, myślę, że tak - stwierdził Musiał.

Nie pozostaje nam nic innego, niż cierpliwie czekać na taką sesję ;)

O posłance Annie Grodzkiej

W "20m2 Łukasza" nie zabrakło pytań o politykę. Łukasz Jakóbiak był ciekawy, co Maciek sądzi o posłance Grodzkiej?

Na temat posła, znaczy poseł Grodzkiej? Irytuje mnie fakt, że tym krajem rządzi ktoś kto, w Sejmie zasiada ktoś, kto jest tam nie ze względu na kompetencje i wiedzę, którą posiada, tylko dlatego, że reprezentuje 1/100000 tego kraju. Tacy ludzie powinni być doradcami, a nie, kurcze, zasiadać i decydować o najważniejszych sprawach w tym - powiedział.

Aktor nie mógł zrozumieć, dlaczego posłanka Grodzka znalazła się w Sejmie. Gdy dowiedział się, że skończyła psychologię kliniczną, stwierdził, że "może zasiadać".

Odcinek "20m2 Łukasza" z Maćkiem Musiałem znajdziecie na kanale programu w serwisie YouTube.

Więcej o: