Ke$ha: Moja WAGINA działa tak, jak powinna. Jest posłuszna i odpicowana

Ke$ha zdecydowanie nie jest grzeczną dziewczynką! Przeklina, sika do umywalki na rozdaniu prestiżowych nagród, a nawet pije swój mocz! Żeby tego było mało, nie zachowuje się tak "pod publiczkę", ale dlatego, że po prostu taka jest. Wokalistka udowadnia, że życie jest po to, by się bawić i tym odkryciem doprowadza do łez japońskie nastolatki! W wywiadzie dla kwietniowego magazynu "GQ" szczerze odpowiedziała na najbardziej intymne pytania. Przekonajcie się, jaka naprawdę jest Ke$ha!
Ke$ha. Ke$ha. Materiały promocyjne

Ke$ha

Ke$ha zaczynała swoją karierę piszac teksty dla Miley Cyrus i śpiewając w chórkach u Britney Spears i Paris Hilton. Moment, w którym zaśpiewała gościnnie na singlu Flo Ridy "Right Round" okazał się dla niej przełomowy.  To wtedy jej kariera ruszyła z kopyta! Ke$ha ma na koncie 3 krążki: "Animal" i minialbum "Cannibal" z 2010 roku i "Warrior" z 2012 roku. Przekaz 26-letniej Ke$hy nie jest zbyt skomplikowany. Swoją muzykę dedykuje:

Dziewczynom, które lubią piwo. Dziewczynom, które lubią seks. Dziewczynom, które lubią tańczyć - czytamy w wywiadzie dla "GQ".

Niedawno rozpoczął się jej reality show "My Crazy Beautiful Life". Program nakręcił przyrodni brat piosenkarki, Lagan Sebert, który chodził za nią z kamerą przez całe 2 lata! Show możecie obejrzeć w każdą niedzielę na MTV Polska o 21:25. Z tej okazji wokalistka udzieliła wywiadu magazynowi "GQ". Co zobaczymy w jej reality show?

Wszystko. Wzloty i upadki. Od pijaństwa, poprzez płacz, aż do napadów histerii. Mój brat, Lagan, jest filmowcem. Zapłaciłam mu za to, żeby na dwa lata zrezygnował ze swojej kariery i latał za mną z kamerą. To bardzo surowy materiał. Normalnie w takiej sytuacji, brat jest lojalny wobec własnej siostry i stara się przedstawić ją w dobrym świetle. Uprzedziłam go jednak, aby tego nie robił. On miał służyć publice, a nie swojej siostrze - wyjawiła w wywiadzie dla "GQ".

Ke$haBulls

Ke$ha nie miała oporów, by jej własny brat towarzyszył jej z kamerą w najbardziej intymnych momentach:

Dorastałam w bardzo niekonwencjonalnej rodzinie, gdzie nie było normalnych relacji. On jest moim przyrodnim bratem, chociaż to chyba nie robi wielkiej różnicy - wyjaśniła.

Wokalistka przyznaje, że jej rodzina nie mieści się w standardach:

Moja matka rozstała się ze swoim mężem. Pomimo tego, chciała mieć jeszcze jedno dziecko i w dodatku spod znaku Ryb. Nie zrobiła tego w sposób konwencjonalny, czyli nie udała się do banku spermy. Ona po prostu poprosiła zaprzyjaźnionego, płodnego kolegę, aby pomógł jej spełnić to marzenie.
Znasz swojego ojca? - dopytywała dziennikarka.
Nie.
Czy twój brat jest dzieckiem tego samego mężczyzny? - drążyła.
Nie, on jest skutkiem działań byłego męża mojej matki. Strzelam, że jej założeniem była nowa mieszanka DNA odpowiedziała jak zwykle szokująco Ke$ha.

Ke$haMateriały promocyjne

Ke$ha, matka, Pebe Sebert. Ke$ha, matka, Pebe Sebert. East News

Bliskie relacje z matką

Mimo tego Ke$hę i jej matkę, Pebe Sebert, łączą bliskie relacje. Dla niektórych nawet "szokująco" bliskie:

Wspólnie piszemy piosenki o facetach i seksie. Może wydawać się to nie do końca normalne dla przeciętnego psychiatry, ale moim zdaniem to naprawdę całkiem fajne - wyjaśniła.

To właśnie matka wokalistki napisała tekst do piosenki, "Dirty Love", którą wykonuje w duecie z Iggym Popem. Padają w niej znamienne słowa: "szampan smakuje, jak mocz".

Jesteśmy raczej typem dziewczyn lubiących whisky - skwitowała Ke$ha.

Wygląda na to, że mama Keshy jest równie postrzelona jak ona. Na jednym z jej występów przebrała się za wielkiego penisa!

Zgadza się. Pochodzę z Węgier i występowałam tam w 2011 r, co było dla mnie bardzo emocjonalnym przeżyciem. Było tam trzysta tysięcy widzów. Jednym z atrakcyjniejszych elementów mojego pokazu był kostium penisa. Moja matka chciała być penisem i dlatego wyszła tak przebrana na scenę i podskakiwała ze łzami w oczach. Zrobiła z siebie wielkiego kutasa i bardzo jej się to podobało.

Ke$haBulls

Panie blisko ze sobą współpracują. Napisały nawet razem tekst do piosenki "Gold Trans Am", o stukniętej podstarzałej nimfomance. Utwór stał się metaforą waginy wokalistki. Kesha nie ma oporów, by o tym ze szczegółami opowiedzieć!

Na początku miała to być piosenka o moim złotym samochodzie -Trans Amie, który działa tylko w czterdziestu procentach. Nie mam innego samochodu, ale go bardzo kocham. Później natomiast, jak to się zwykle dzieje z popowymi hitami, samochód stał się tylko metaforą czegoś innego? mojej cipki - wyjaśniła.

Piosenkarka zapewnia jednak, że jej wagina, w odróżnieniu od samochodu, jest w pełni sprawna:

Moja wagina działa tak, jak powinna. Jest posłus zna i odpicowana. Zdecydowanie działa w stu procentach - zarzeka się.

Ke$haJOHN SHEARER/INVISION/AP/John Shearer

Ke$ha. Ke$ha. Materiały promocyjne

Doprowadza japońskie nastolatki do łez

Ke$ha stworzyła własną odmianę muzyki: Cock pop, dzięki której trafia do szerokiego grona odbiorców:

Wymyśliłam cock pop specjalnie dla ludzi z młodszego pokolenia, aby mogli to przeżyć na własnej skórze. Nie warto wyrażać swojego zbuntowanego ?ja? w jakiejś  brzęczącej kapeli punkowej, którą podziwia sześć osób na krzyż. Cock pop to coś znacznie więcej - to zdecydowanie większy nurt, który dotrze do ludzi na całym świecie - czytamy w wywiadzie.

Ma swoją ideologię i jasno określone priorytety. Nic dziwnego, że doprowadza do łez japońskie nastolatki.

Nie myśl. Nie analizuj. To jest właśnie największy problem ze wszechobecną kulturą. Ludzie dają się złapać w pułapkę, próbując robić słuszną rzecz. Jeżeli nikogo nie ranisz swoim zachowaniem, możesz śmiało realizować swoje fantazje. Podczas pobytu  w Japonii, wiele zapłakanych dziewczyn podchodziło do mnie, bo nie wiedziały, co to jest zabawa - wyjawiła w wywiadzie.

Ceniony amerykański muzyk, Wayne Coyne był współautorem tekstów do aż trzech piosenek wokalistki. Jego koncert był dla niej prawdziwym natchnieniem:

Kiedy miałam czternaście lat, wkręciłam się na koncert Flaming Lips. To było wspaniałe przeżycie. Widok Wayne'a Coyne'a w wielkiej, plastikowej kuli znaczył dla mnie naprawdę dużo. Czułam się, jakbym zobaczyła mężczyznę, który jest pół-bogiem rocka, a pół-chomikiem. Dla czternastoletniej dziewczynki, chomik i seksowny facet są najważniejszymi elementami wszechświata. Ja po prostu chciałam nim być i mieć taką samą kulę, jak on. Kilka lat później, dostałam jego numer telefonu i do niego zadzwoniłam. Trzy dni później, pojawił się pod moim domem w vanie pełnym swoich ziomków i sprzętu. Tak po prostu. Właśnie w taki sposób robi się muzykę - pochwaliła się.

Wayne CoyneBulls

Psychoanalitycy mogliby stwierdzić, że Ke$ha przez znajomość ze starszym muzykiem chce sobie zrekompensować brak ojca:

Nie. Aczkolwiek, jeżeli potrzebowałabym ojca, psychodeliczny chomik i bóg rocka w jednym definitywnie spełniłby się w tej roli - stwierdziła.

Szokujące i niestereotypowe zachowanie wokalistki ma też swoich wrogów. Nie wierzą w prawdziwość "rozrywkowej dziewczyny":

Piszę piosenki. Zasłużyłam sobie na takie miano. Moja muzyka zmieniła się od momentu wydania pierwszego albumu. Podczas tworzenia albumu "Animal" byłam zdecydowanie bardziej zwariowana niż przy pracy nad krążkiem pt. "Warrior".

Ke$ha zapewnia jednak, że to nie jest żadna kreacja, ona taka jest naprawdę:

To po prostu ja. Czasami to może i wygląda jak na pokaz, ale to właśnie cała ja - zapewnia.

Mimo tego Ke$hy zdarzyło się... nasikać do umywalki w damskiej toalecie! Piosenkarka była właśnie gościem na prestiżowej gali magazynu "GQ" w 2008 roku, kiedy złapała ją nagła potrzeba, a kolejka do toalety było według niej zbyt długa. Kiedy dziennikarka zapytał ją o to zdarzenie, Ke$ha nie kryła oburzenia.

Daj spokój. Pracujesz dla tego magazynu, czyż nie? To wy macie problem z za małą ilością toalet. Jestem zaskoczona, że to nie dzieje się częściej. Twoja ceremonia nagród powinna zaczynać się od udostępnienia wszystkich zlewów kobietom, które mają właśnie taką potrzebę - zawyrokowała.

Ke$haMateriały promocyjne

Ke$ha. Ke$ha. Materiały promocyjne

Była seryjną włamywaczką

Zaistnienie w show-biznesu nie było łatwe. Wokalistka wchodziła do niego różnymi drzwiami, z tą tylko różnicą, że ona robiła to dosłownie. Zanim stała się sławna włamała się do mieszkania Prince'a i wręczyła zdumionemu muzykowi płytę ze swoim nagraniem! Od tego momentu nie udało jej się niestety zamienić z nim słowa:

Byłam seryjną włamywaczką w dzieciństwie. To nie tylko tyczyło się jego. Ale nie, nigdy nie miałam takiej okazji. Wydaje mi się, że moglibyśmy razem odwalić kawał dobrej roboty, ponieważ dostrzegam zbieżność interesów.

Oprócz śpiewania Ke$ha ma jeszcze jeden talent: malarstwo. Jednak tego oczywiście też nie robi w zwyczajny sposób. Wzdryga się przed stereotypem zamyślonego malarza:

W tym momencie muszę podkreślić, że nie noszę żadnego pieprzonego, artystycznego szala i nie siedzę przed sztalugą. Po prostu tworzę swoje działa i to mi sprawia przyjemność. Poza tym, w moim domu odbywają się imprezy, podczas których rozbieramy się i malujemy swoje ciała. Ewentualnie dopuszczalne są kąpielówki - jeżeli ktoś jest nieśmiały.

Ke$haMateriały promocyjne

Dziś Ke$ha czuje się spełniona, ale to nie znaczy, że powiedziała już ostatnie słowo! Co uważa za swój największy sukces?

Iggy i Wayne w studiu nagraniowym razem ze mną, ale sama wiesz, kiedy dorastamy, stajemy się czasem trochę bardziej zakręceni i nienasyceni. Widok własnej matki, która przebrana za penisa paraduje przed oczami trzystutysięcznego tłumu jest spełnieniem moich marzeń - wyjaśniła.

Wybryki Ke$hy będziecie mogli oglądać na MTV Polska w każdą niedzielę o 21:25. Oglądajcie uważnie najbliższy odcinek, bo już w poniedziałek Plotek.pl zorganizuje konkurs! Do wygrania będzie 10 zestawów nagród: gadżetów MTV i najnowszej płyty Keshy "Warrior". Wystarczy tylko odpowiedzieć na jedno pytanie!

Ke$haREUTERS/JONATHAN ALCORN

Więcej o:
Copyright © Agora SA