Impreza nazywała się Moda&Styl... i wtedy pojawiły się ONE! Czy można wyglądać gorzej?

We wtorek oprócz pokazu mody Zienia w Soho Factory, odbyła się jeszcze inna impreza o nazwie - nomen omen - "Moda&Styl". Pojawiła się na niej dawno niewidziana Jola Rutowicz oraz nowa postać na gwiazdorskim firmamencie - Patrycja Pająk. Niestety obie nie zachwyciły kreacjami, a tak bardzo się starały...
Patrycja Pająk. Patrycja Pająk. Kapif

Patrycja Pająk

Na galę "Moda&Styl" zawitała Patrycja Pająk. O 20-letniej modelce zrobiło się głośno, po tym, jak ogłosiła, że jej chłopak żąda od niej zwrotu pieniędzy za powiększenie piersi. Dzięki temu wyznaniu Pająk zyskała przepustkę na salony i jak na razie skwapliwie z tego korzysta. Modelka na wtorkową galę założyła wyjątkowo wyzywającą kreację, która zdecydowanie nie przypadła nam do gustu. Dlaczego?

Patrycja PająkEast News

Patrycja Pająk. Patrycja Pająk. East News

Głębokie rozcięcia... dosłownie wszędzie!

Kreacji Pająk daleko było do skromności. Kombinezon z szerokimi nogawkami, rozporki i głęboki dekolt - nie za dużo ekstrawagancji i eksponowania ciała? Nie dla Pająk! Jej kreacja miała także rozcięcie na plecach.

Patrycja PająkKapif

Całość uzupełniła za małymi butami. Palce same z nich wychodziły.

Patrycja PająkKapif

A pięty same się zsuwały...

Patrycja PająkEast News

Pająk chciała chyba czerpać inspirację z kultowej już sukni Anji Rubik z Met Ball 2012.

Anja Rubik - 07 May 2012 - New York -  "Schiaparelli and Prada: Impossible Conversations" Costume Institute Gala opening party held at the Metropolitan Museum of Art in New York on May 7, 2012, New York, NY. Photo Credit: Anthony Behar/Sipa USA/sipausa.11147660/1205080425, chuda, kościBEHAR ANTHONY/SIPA/EAST NEWS/BEHAR ANTHONY/SIPA


Do listy wpadek należy także dopisać opaleniznę w odcieniu "heban nocą", a także makijaż. Make-up Pająk był tak przesadzony, że jej twarz przypominała woskową maskę... Uwierzycie, że celebrytka ma dopiero 20 lat?

Jola Rutowicz. Jola Rutowicz. Kapif

Jola Rutowicz

Na tej samej imprezie "Moda&Styl" pokazała się również dawno niewidziana i zdawało nam się, że już zapomniana Jola Rutowicz. Celebrytka nie mogła się zdecydować, czy chce wyeksponować nogi czy biust, dlatego odsłoniła i to i to. Rutowicz prężyła się, wyginała i przyjmowała bardzo wyszukane pozy, byle tylko zaprezentować się - jej zdaniem - najbardziej korzystnie.

Jola RutowiczEast News

Zastanawia nas tylko, dlaczego cały czas stała w rozkroku?

Jola RutowiczKapif


Jola Rutowicz. Jola Rutowicz. Kapif

Jola Rutowicz

Dekolt Rutowicz nie dość, że był ogromny to jeszcze wręcz "wylewały" się z niego piersi celebrytki. Można odnieść wrażenie, że w ostatnim czasie jej biust znacząco urósł.

Jolanta RutowiczFacebook

Myślicie, ze celebrytka powiększyła sobie piersi czy to tylko dobry biustonosz?

Jola RutowiczScreen z Facebook.com

Wielki come back na salony przypieczętował nowy kolor włosów - miodowy blond.

Jola RutowiczKapif

Zarówno kreacja Rutowicz jak i Pająk wprost idealnie sprawdziłyby się na plażową dyskotekę w nadmorskim kurorcie. Taka stylizacja na imprezie o nazwie "Moda&Styl" zakrawa na kpinę.

Jola RutowiczKapif

 

Jola RutowiczKapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.