Doda w "Gali" potwierdziła, że ma nowego faceta! O czym jeszcze mówi?

Doda udzieliła "Gali" długiego wywiadu, w którym opowiadała o swoich dotychczasowych facetach, konflikcie z przyrodnią siostrą i o nowym tournee. Plotki o tym, że Doda znowu nie jest sama zostały ostatecznie potwierdzone, choć wokalistka tym razem postanowiła swój związek chronić przed mediami. Ciekawe, jak długo jej się uda?
Doda Doda Gala

Nowa zasada Dody

Doda ma nowego chłopaka. To informacja z ust samej Dody, która jednak nie chce zdradzić, kim jest jej wybranek.

Nie afiszujemy się, żyjemy normalnie - powiedziała. I dodała: mam nową zasadę w związku: nie będę pokazywać się ze swoim facetem, ktokolwiek by to był.

Nie chciała też powiedzieć od jak dawna się z nim spotyka.

Nie można powiedzieć, żebym miała długą przerwę po rozstaniu - wykręciła się Doda od konkretnej odpowiedzi. - Jestem "związkoholiczką", przyznaję się do tego. I to jest paradoks całej sytuacji, bo lubię być sama we własnym mieszkaniu, mieć swój azyl, ale jednocześnie lubię żyć w parze. Lubię to, że mam o kim myśleć, kiedy się budzę. Kiedy mam chwilę wolną, to chcę się do kogoś przytulić. Tyle. Jako singielka byłabym strasznie smutną osobą.

DodaKAPIF

Doda Doda KAPIF

Zdobyła Szyca?

Seksowna królowa pop okazała się przy tym zaborczą zazdrośnicą, zdolną dać się mocno we znaki kobiecie, która zechciałaby wskoczyć jej facetowi do łóżka.

Jeżeli którakolwiek przespałaby się z moim obecnym facetem, to nie ręczę za siebie - odgrażała się Doda. - Absolutnie nie mam klasy w takiej sytuacji.

Jednak w drugą stronę to chyba nie działa. Gwiazda bowiem z duża nonszalancją podeszła do tematu zdobywania facetów.

Kiedyś bardzo rozbawiła mnie plotka, że jedyny facet, który odmówił Dodzie, to Borys Szyc. Po pierwsze, mi nie odmówił (śmiech), a po drugie, nie ma facetów nie do zdobycia.

I co Wy na to? I oczywiście: co na to sam Szyc? Myślicie, że rzeczywiście jej nie odmówił?

Borys SzycKapif

Doda Doda Youtube

Lubi się facetowi pokazywać z jak najgorszej strony

Bezpośredniość Dody często szokuje, ale jest też jej sporym atutem. I to nie tylko na scenie, ale także w związkach. Dlatego woli od razu pokazać się facetowi od jak najgorszej strony, żeby wiedział z kim ma do czynienia.

Brałam udział w takim nieoficjalnym konkursie o złoty medal na najdłuższe bekanie, w Ciechanowie. Na pierwszej randce od razu chwalę się... tym tytułem. Umiem nawet wybekać piosenkę. Umiem też bardzo daleko pluć, klnę jak szewc, przyklejam zużytą gumę gdzie popadnie, opowiadam sprośne historie, śmieję się tak głośno, że bębenki w uszach bolą, zawsze się wmieszam spontanicznie w jakąś niebezpieczną akcję.

Faceci, zaintrygowała Was?

Doda, Radosław Majdan Doda, Radosław Majdan Fot. Pawel Ulatowski / Agencja Wyborcza.pl

Z Majdanem skończyłoby się "grubo"

Doda wspominała swoje poprzednie związki. Tutaj dostało się Majdanowi, o którego talencie muzycznym Doda nie ma najlepszego zdania.

Radek jest na mnie obrażony, bo powiedziałam, że jedyna gitara na której potrafi grać, to jest ta z "Guitar Hero" na playstation.

Jednocześnie jednak przyznaje, że:

Jakbyśmy razem zagrali jakąś trasę, to by się to grubo skończyło.

Ciekawe, co miała na myśli?

Radosław Majdankapif

Doda Doda Kapif

Dostała od swojej dziewczyny pierścionek zaręczynowy

Czy wiecie ile Doda ma pierścionków zaręczynowych? Uzbierała się ich cała kolekcja.

Kolekcjonuję wszystkie moje pierścionki zaręczynowe - chwali się Doda. Są cztery: od mojej pierwszej dziewczyny...

I po kolei: od Damiana z Ciechanowa, potem od Radosława Majdana i na końcu od Nergala. Myślicie, że jej nowy, tajemniczy ukochany wzbogaci kolekcję Dody?

DodaWBF

Doda, Paulina Zmudczyńska-Rabczewska Doda, Paulina Zmudczyńska-Rabczewska KAPIF, screen TVN

Nie chce mieć nic wspólnego z przyrodnią siostrą

Artystka odniosła się także do medialnego szumu powstałego wokół swojej przyrodniej siostry i jej matki, które niedawno zaistniały w mediach.

Byliśmy przygotowani na to, że pewnego dnia to być może trafi do mediów. Nie sądziliśmy, że poinformują je same zainteresowane. Takie rzeczy powinno się załatwiać w rodzinie. A to, w jakim stylu to zrobiły pomogło mi podjąć ostateczną decyzję, że nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.

scan z "Rewii" 19 grudnia 2012, Nr 51, Paulina Rabczewska.

Doda ostatecznie rozwiała wszelkie wątpliwości:

Jeżeli ktoś jeszcze nie rozumie, dlaczego nie mam serca do "siostry", to po jej ostatnim wystąpieniu w "Dzień Dobry TVN" nie powinien mieć wątpliwości. Po pytaniu Doroty Wellman, czy liczy, że ten cały szum pomoże jej zdobyć popularność, odpowiedziała radośnie: "mam nadzieję". A ja mam nadzieję, że uczciwie na to zapracuje, niekoniecznie sprzedając swoje historie tabloidowi za dwa tysiące złotych.

Przy okazji powtórzyła to, co już mówiła w programie Kuby Wojewódzkiego:

Jesteśmy bardzo szczerą, oddaną i kochającą się rodziną. Każdy za sobą w ogień skoczy. Nikt mnie nie zbuntuje przeciwko mojemu ojcu. Mamy racjonalne podejście do tej historii i tego zamieszania.

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 12.07.2011 KONCERT CHARYTATYWNY DODY N/Z: DOROTA DODA RABCZEWSKA DOROTA  WANDA RABCZEWSKA MAMA  RODZICE WANDA I PAWEL RABCZEWSKIEAST NEWS/VIPHOTO

Doda Doda Screen Facebook.com

"To były jaja"

Najnowszy teledysk Dody, "Electrode", stał się sporym wydarzeniem medialnym. Artystka wystąpiła w nim ubrana w rybi ogon.

Byłam pierwszą artystką na świecie, która wystąpiła na scenie w ogonie - pochwaliła się Doda na Facebooku.

W wywiadzie dla "Gali" zdradza kulisy przygotowań do nagrania:

To były dopiero jaja! Nagrywałam go w tajemnicy, przygotowując się wiele tygodni. Sprowadziłam z Hollywood specjalny rybi ogon w którym występowały syreny w filmie "Piraci z Karaibów". Chodziłam na treningi, wskakiwałam jak flądra w tym 30-kilogramowym ogonie do basenu na AWF-ie. Studenci patrzyli na mnie jak na wariatkę, ale przecież nie mogłam się wygadać, że to do teledysku, więc robiłam głupią minę i twierdziłam, że mam takie upodobania od dziecka.

DodaScreen Facebook.com

Doda Doda http://web.stagram.com/n/dodaqueen/

Katastrofa Dodolotu, czyli nowe show piosenkarki

Na końcu Doda zdradziła nieco szczegółów o trasie koncertowej w którą rusza 24 maja:

Wymyśliłam wielkie fabularne widowisko: najpierw jestem stewardessą na pokładzie Dodolotu. W wyniku usterki samolot spada do oceanu, a rozbitkowie docierają do azteckiej wyspy Dodagaskar. Tam spotykają mnie różne przygody, jest wiele spektakularnych elementów scenografii, jak na przykład wielki mięsożerny kwiat, który zjada mojego kochanka.

Zapowiada się zatem ogromne, multimedialne show, które powinno zadowolić najbardziej wybrednych odbiorców. Ciekawe tylko czy obecny chłopak Dody doceni dramatyczną scenę z mięsożernym kwiatem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.