SEKS i śmierć. Najdziwniejsze przypadki [TOP 5]

Seks to - najczęściej - przyjemność, ale również ryzyko. I nie mówimy tu o niechcianej ciąży. Wybór czasu i miejsca na erotyczną przygodę może być kwestią życia i śmierci. Oto lista 5 niecodziennych, ale prawdziwych, historii związanych z seksem. Każda z nich związana jest z różnymi rodzajami zagrożenia. Warto przeczytać - ku przestrodze, oczywiście!
Simon Burley zginął, bo jego kochanka miała tępy nóż i nie zdążyła odciąć sznura Simon Burley zginął, bo jego kochanka miała tępy nóż i nie zdążyła odciąć sznura fot. gosphotodesign/shutterstock.com

Miejsce 5: Pętla na szyi

Mało komu pętla na szyi kojarzy się z seksem. Chyba, że ktoś jest miłośnikiem bardzo udziwnionych gier sadomasochistycznych. Tak jak Simon Burley z angielskiego Grimsby. Poprosił swoją partnerkę Elizabeth Hallam o odegranie roli nazistowskiego kata. A sam założył sobie pętlę na szyję, linę zaczepił pod sufitem i stanął nam krześle.

Dalej zabawa miała wyglądać tak: Elizabeth miała trochę pokrzyczeć, odkopnąć krzesło, a później odciąć podduszonego Simona. Punkt 1 i 2 zostały zrealizowane. Punkt trzy nie wypalił, bo Simon dał partnerce tępy nóż. Zanim udało jej się przeciąć linę Simon Burley zdążył umrzeć.

Wyśmiewanie się z wielkości męskiego przyrodzenia może być niebezpieczne Wyśmiewanie się z wielkości męskiego przyrodzenia może być niebezpieczne fot. Alexey Laputin/shutterstock.com

Miejsce 4: Złośliwość

Ta historia nie dotyczy bezpośrednio seksu, choć związana jest z penisami. A dokładniej: z oceną ich wielkości, więc może służyć za przestrogę.

Bohaterami są Filipińczycy Eduardo Cristomar oraz Arnel Orbeta. Obaj, razem z kolegami, urządzili sobie popijawę w mieście Antipolo. Jak to na męskich imprezach bywa, ktoś wpadł na niezbyt mądry pomysł: każdy uczestnik imprezy miał pokazać swoją męskość. Chodziło oczywiście o porównanie wielkości.

Zabawa niezbyt mądra, ale nic nie wskazywało, że bardzo ryzykowna. Ot, najwyżej któryś z facetów mógł wpaść w kompleksy. Zaczął Orbeta, który rozpiął rozporek i pochwalił się przyrodzeniem. Niestety, Eduardo Cristomar uznał, że kolega nie ma czym się chwalić, wyśmiał wielkość jego członka i odmówił rozpięcia rozporka. Wściekły Orbeta wyciągnął zza paska pistolet i go zastrzelił.

Ralph Santiago najprawdopodobniej wdychał (przez maskę przeciwgazową!) poppersy Ralph Santiago najprawdopodobniej wdychał (przez maskę przeciwgazową!) poppersy fot. Vmaster/shutterstock.com

Miejsce 3: Kostiumy i przebrania

To akurat w duecie powinno być bezpieczne (druga osoba może przecież pomóc), ale jeśli ktoś bawi się sam w przebieranki, może to skończyć się źle. Tak jak dla Ralpha Santiago, 31-letniego ochroniarza z angielskiego Reading.

Ralph Santiago był nowym pracownikiem. Na swojej nocnej zmianie przebrał się w lateksowy kostium, kalosze, rękawice i maskę przeciwgazową. Późniejsze badania wykazały, że najprawdopodobniej wdychał (przez maskę przeciwgazową!) poppersy (potoczna nazwa azotynów alkilowych, substancji używanych w celu zwiększenia doznań seksualnych).

Co robił później - dokładnie nie wiadomo, ale rodzina przyznała później, że ochroniarz miał zamiłowanie do przebieranek. Efekt: zawał.

Gdy okazało się, że prostytutka jest transwestytą, serce pana Reinera nie wytrzymało Gdy okazało się, że prostytutka jest transwestytą, serce pana Reinera nie wytrzymało fot. Alexeev Boris/shutterstock.com

Miejsce 2: Viagra i niespodzianka

Ogólnie znane zalecenie medyczne brzmi, że mężczyzna nie powinien brać viagry, jeśli ma słabe serce. Szczególnie jeśli oprócz seksu czekają na niego dodatkowe atrakcje.

Przekonał się o tym - na swoje nieszczęście - 55-letni pan Reiner, który postanowił skorzystać z usług prostytutki w niemieckim Halle. Prostytutka miał na imię Priya. Najpierw pogadali około 20 minut, potem poszli do łóżka. Priya zaczęła się rozbierać, co bardzo spodobało się panu Reinerowi. Zakończenie strip-teasu było jednak dla niego niespodzianką - Priya okazała się być transwestytą. Ta niespodzianka w połączeniu z przedawkowaniem viagry okazała się dla pana Reinera zabójcza. Umarł z powodu ataku serca.

Przy okazji - w Rosji pewien mężczyzna założył się z dwoma kobietami, że będzie z nimi uprawiał seks przez 12 godzin. Żeby wygrać zakład dosłownie nafaszerował się viagrą. Zakład wygrał, ale kilka minut później umarł.

Parę kochanków zaskoczył w krzakach rozdrażniony lew Parę kochanków zaskoczył w krzakach rozdrażniony lew fot. EmiliaUngur/shutterstock.com

Miejsce 1: Zwierzęta

Pies

To akurat jest dość obrzydliwe. 43-letnia Irlandka poznała na czacie dla fetyszystów 57-letniego mężczyznę. Umówili się na, hmmm, randkę, podczas której kobieta uprawiała seks z psem kochanka. Kilka godzin później umarła. Diagnoza? Wstrząs anafilaktyczny.

Mniej naukowo: była uczulona na psia spermę.

Lew

Lwy i seks? Od razu wyjaśniamy, nie tym razem nie piszemy o zoofilii, ani o szybkim numerku w ZOO. Tragiczny wypadek z udziałem lwów wydarzył się na północy Zimbabwe, niedaleko miasteczka Kariba.

Para kochanków wyskoczyła za miasto, by oddać się igraszkom w buszu. Niestety przyłapał ich in flagranti lew. Mężczyzna zdążył uciec przed drapieżnikiem, dobiegł do drogi i zaczął wzywać pomocy. Zanim ta nadciągnęła, lew zabił kobietę. Lokalna policja twierdzi, że to samo zwierzę dzień wcześniej zabiło i zjadło wracającego z imprezy mężczyznę.

Więcej takich historii przeczytacie tu: Top 10: seks i śmierć. Najdziwniejsze przypadki.

Więcej o: