Modne restauracje, butiki i... centra handlowe. Gdzie w Warszawie można spotkać gwiazdy?

W Warszawie znajdziemy kilka miejsc, w których bez trudu spotkamy znanych Polaków. Nasze rodzime gwiazdy upatrzyły sobie modne restauracje, kluby, butiki i kawiarnie.
6/12. 6/12. latajacetalerze.blogspot.com

Ulica Żurawia i Plac Trzech Krzyży

Tu znajdują się luksusowe sklepy takich marek jak "Burberry" czy "Hugo Boss". Nie brakuje tu także drogich restauracji. W "6/12" często można często spotkać Kingę Rusin. Gwiazdy można spotkać także w "AleGloria", "Butchery and Wine", "Szpilka", "Szparka" oraz "Szpulka". Restaurację "6/12" uwielbia Anna Mucha.

kuba wojewódzki,anna muchaPlotek Exclusive

Ola Kwaśniewska. Ola Kwaśniewska. Kapif

Butiki na Placu Trzech Krzyży

Butiki na Placu Trzech Krzyży są dla celebrytów jednymi z ulubionych na mapie Warszawy. W luksusowym sklepie Plac Trzech Krzyży 3/4 na pokazie Salvatore Ferragamo brylowały Ola Kwaśniewska i Katarzyna Zielińska, Justyna Steczkowska czy Katarzyna Figura

Katarzy Zielińska, Edyta HerbuśKapif

Justyna Steczkowska, Edyta HerbuśKapif

klinika klinika Internet

Kliniki urody i salony spa

Klinika SkinClinic Med & Beauty na Mokotowie. Tu często goszczą Anna Dereszowska, Edyta Olszówka i Justyna Steczkowska. Nasza gwiazdy lubią dbać i poprawiać sobie urodę.

Mimo młodego wieku, wielbicielką udoskonalania urody w klinikach medycyny estetycznej jest też Ewa Farna. Wokalistka wybiera RClinic przy ulicy Topiel na warszawskim Powiślu.

Ewa FarnaPlotek Exclusive

Tomasz Lis, Hanna Lis. Tomasz Lis, Hanna Lis. Plotek Exclusive

Ulica Mokotowska

Prawdziwe zagłębie modnych knajpek i luksusowych butików. To właśnie tu znajdziemy sklepy "Zień Home" i "Lilou". W restauracji "Dyspensa" częstymi gośćmi są Hanna i Tomasz Lisowie. Inny modny lokal to Flaming Champagne Bar. Tam z kolei lubi się spotykać ze znajomymi Kinga Rusin. Gwiazda udała się tam na lunch z Robertem Kozyrą.

Kinga Rusin, Robert Kozyrafot. Plotek Exclusive

Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki AF EOS/RFB KS

Saska Kępa

Spokojna dzielnica Warszawy, Saska Kępa, ma swoich wielbicieli. Należy do nich Kuba Wojewódzki, którego można spotkać w tamtejszych lokalach. Paparazzi przyłapali dziennikarza na wizycie w Prostej Historii na ul. Francuskiej.

Plan B. Plan B. mowianamiescie.pl

Plac Zbawiciela

Siedlisko tzw. hipsterów i dusz artystycznych. Na Placu znajdziemy modny lokal "Plan.B". zaglądają do niego Maciej Stuhr, Kuba Wojewódzki, Borys Szyc, a także znani projektanci mody: Robert Kupisz i Łukasz Jemioł.

Łukasz JemiołKAPIF

Ola Kwaśniewska. Ola Kwaśniewska. Plotek exclusive

Lokale w centrum

Gwiazdy lubią też ścisłe centrum stolicy. W modnym klubie - restauracji Żurawina na Żurawiej Ola Kwaśniewska wyprawiła nawet swój wieczór panieński.

Aleksandra Kwaśniewskakapif

Tomasz Karolak, Imka. Tomasz Karolak, Imka. Kapif

Prywatne teatry: Imka

Prywatne teatry należące do znanych aktorów. Imką zarządza Tomasz Karolak, teatrem 6. piętro Michał Żebrowski, a Och-Teatrem Krystyna Janda z Marią Seweryn. Tu spotkasz ich kolegów po fachu, nie tylko na scenie.

Na premierze spektakli w teatrze Imka Karolaka można było spotkać wiele gwiazd. Dla niektórych była też to doskonała okazja, by pokazać, że się bywa. Na premierę "Kto się boi Virginii Woolf" przybyła Małgorzata Kożuchowska z mężem, Bartkiem Wróblewskim.

Małgorzata Kożuchowska, Bartek WróblewskiKapif

Pokazał się tam też Kuba Wojewódzki.

Kuba WojewódzkiKapif

Nawet niezbyt efektowne otoczenie pobliskiego śmietnika nie zniechęciło Rafała Bryndala i jego żony do pokazania się w Teatrze Imka.

Rafał BryndalKapif

Na premierę "Ja" do Imki przyszła Aleksandra Kisio.

Aleksandra KisioKapif

Michał Żebrowski. Michał Żebrowski. Kapif

Prywatne teatry: Teatr 6. piętro

Teatr 6. piętro należy do Michała Żebrowskiego i mieści się w samym centrum Warszawy - w Pałacu Kultury. Nie tylko premiery przyciągają do niego celebrytów. Jego 3. urodziny świętowała m.in. Małgorzata Foremniak.

Małgorzata ForemniakKapif

Ten teatr lubi też Borys Szyc.

Borys Szyc, Zofia ŚlotałaKapif

Wejście do Och-Teatru Wejście do Och-Teatru Fot. Fot . Albert Zawada / Agencja Gazeta

Prywatne teatry: Och-Teatr

Właścicielkami Och-Teatru przy ul. Grójeckiej są Krystyna Janda i Marią Seweryn.

17.07.2010 , WARSZAWA , UL. GROJECKA 65 , OCH-TEATR - FUNDACJA KRYSTYNY JANDY NA RZECZ KULTURY , ODSLONIECIE MURALU ( NA SCIANIE BUDYNKU TEATRU ) POWSTALEGO W RAMACH FESTIWALU STREET ART DOPING ( AUTORZY PROJEKTU - ETAM CRU ) . FOT. MICHAL MUTOR / AGENCJA GAZETAFot. Michał Mutor / Agencja Gazeta

Aktorki i dziennikarki, co oczywiste, lubią mieć kontakt z wydarzeniami kulturalnymi. Dlatego na przedstawieniu "Samotność w sieci" w Och-Teatrze można była spotkać Sonię Bohosiewicz.

Sonia BohosiewiczKapif

Do tego teatru lubi też zaglądać Dorota Wellman.

Dorota WellmanKapif

Krystyna Janda w teatrze.

20.10.2006 WARSZAWA KRYSTYNA JANDA NA WIDOWNI TEATRU POLONIA - UL.PIEKNA FOT.GRAZYNA JAWORSKA / AGENCJA GAZETAFot. Grażyna Jaworska / AG

Galeria Mokotów Galeria Mokotów AG

Galerie handlowe

Gwiazdy też robią zakupy. Warszawscy celebryci upodobali sobie zwłaszcza Złote Tarasy, Galerię Mokotów (bliskość TVP), Arkadię, Sadybę Best Mall (bliskość TVN) i Promenadę (obok znajduje się Polsat). Gwiazdy lubią także "VitKaca", w którym mieszczą się butiki takich marek, jak "Escada" czy "Louis Vuitton". Galerię na brackiej często odwiedzają Doda, Tomasz Kammel, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel.

W Galerii Mokotów można często spotkać Małgorzatę Sochę. Aktorka całkiem niedawno robiła tam zakupy dla dziecka, które niedługo przyjdzie na świat. Poszła też do tamtejszej restauracji.

29.03.2013 Warszawa Malgorzata Socha ze znajoma na zakupach w Galerii Mokotow . Wspolnie chodzily po sklepach z ubraniami , wybieraly ksiazki,filmy,zabawki dla dzieci . Nastepnie dolaczyl do nich maz sochy i poszli zjesc do restauracji .  paparazzi fot.win/eos *** Local Caption *** Agencja Fotograficzna Eos www.afeos.pl + 48 502327998 mail foto@afeos.plPlotek Exclusive

Sadyba Best Mall. Sadyba Best Mall. Fot. Bartosz Bobkowski / AG

Sadyba Best Mall

Do Sadyby Best Mall lubi chodzić z kolei Małgorzata Rozenek. Paparazzi przyłapali ją tam na zakupach... deski do prasowania i elektrycznej szczoteczki do zębów. Gwiazda niczym się nie przejmowała i niosła pod pachą ciężką deskę.

Malgorzata Rozenek perfekcyjna pani domu kupila mezowi na gwiazdke deske do prasowania i elektryczna szczoteczke do zebow 20-12-2012 WarszawaPlotek Exclusive

Starówka Starówka fot. Mateusz Baj / Agencja Gazeta

Warszawska Starówka

Gwiazdy można też spotkać nie gdzie indziej tylko w najbardziej obleganym przez turystów miejscu czyli warszawskiej Starówce. Na spacery z córeczką lubi tam chodzić Anna Mucha.

Anna Mucha, córka, StefaniaPlotek Exclusive

Akademia. Akademia. Kapif

Restauracje

Nowym miejscem na mapie Warszawy jest restauracja Borysa Szyca "Akademia" na ul. Różanej. Bywa w niej oczywiście właściciel, a także jego przyjaciele.

Otwarcie restauracji Borysa Szyca, Akademia,Borys SzycKapif

Otwarcie restauracji Borysa Szyca, Akademia,Zofia Ślotała, Jędrzej DuzyńskiKAPIF

Tomasz KarolakKapif

Otwarcie restauracji AKADEMIA, 25.02.2013, fot. WBF/Tomasz Mostowiak, Katarzyna FiguraWBF

Jaga Hupało Jaga Hupało Fot. DIANA DOMIN EAST NEWS

Salon Jagi Hupało

Gdy gwiazda ma sobie zrobić modną fryzurę, to tylko w salonie Jagi Hupało na ul. Burakowskiej w Warszawie. Fryzjerka słynie z różnego rodzaju grzywek. Klientką Hupało była Renata Dancewicz.

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 28.04.2009 NAGRANIE PROGRAMU JAZDA FIGUROWA Z UDZIALEM RENATY DANCEWICZ I JANA BORYSEWICZA. PROWADZACYM JEST MICHAL FIGURSKI  NZ/ RENATA DANCEWICZ  EAST NEWS/VIPHOTO

Naszym zdaniem aktorce zdecydowanie lepiej jest bez grzywki.

17.04.2009 Warszawa N/z Renata Dancewicz i jej fryzjerka Jaga Hupalo fot. Stach Antkowiak/REPORTERREPORTER/Antkowiak/REPORTER

Więcej o: