Te gwiazdy używają wibratora. Sprawdź, kto się przyznał!

W poniedziałek w programie Polsat Cafe "100 rzeczy najważniejszych w życiu kobiety" kilka znanych Polek wypowiedziało się o wibratorach. Sprawdziliśmy, kto jeszcze przyznał się do używania zabawek erotycznych.

Kasia Burzyńska

W programie "100 rzeczy najważniejszych w życiu kobiety" o wibratorach wypowiedziała się Katarzyna Burzyńska. Prezenterka przyznała się, że ma wibrator "gdzieś upchnięty w szufladzie".

Każda kobieta albo miała albo mieć będzie wibrator. Oczywiście, przy każdym spotkaniu żeńsko-żeńskim, przy damskich wieczorkach, schodzi gdzieś temat na seks i wibrator okazuje się, że każda ma gdzieś tam upchnięty w szufladzie. Więc rozmawiamy o tym jakiego jest koloru, jaki ma kształt.
Dorota Kamińska. Dorota Kamińska. fot. KAPIF

Dorota Kamińska

W tym samym programie, o zabawkach erotycznych wypowiedziała się też Dorota Kamińska. Aktorka wyznała, że poza wibratorem, nie potrzebuje niczego więcej do szczęścia.

Wibrator to jest najcudowniejsza rzecz na świecie, nie muszę robić śniadania, nie muszę prać koszul, nie mędzi, zawsze jest do dyspozycji... I czego więcej chcieć!
Marzena Trybała Marzena Trybała Kapif

Marzena Trybała

O wibratorach wypowiedziała się również Marzena Trybała. Aktorka swój nazywała "aparatem do masażu twarzy":

Wibrator był w moim życiu. Nazywało się to "aparat do masażu twarzy". Po podłączeniu baterii aparat drgał. I myśmy się tym bawili niejedno spotkanie towarzyskie. Kupowaliśmy to i dawaliśmy sobie w prezencie.
Eva LOngoria Eva LOngoria GQ Mexico

Eva Longoria

Eva Longoria również uległa erotycznym zabawkom. Jak wyznała w jednym z wywiadów, z chęcią sięga po wibrator.

Pierwszy wibrator kupiłam trzy lata temu. Żałuję, że tak późno je odkryłam. Teraz każdej mojej przyjaciółce daję w prezencie wibrator. Krzyczą jak szalone podczas rozpakowywania.
Taylor Momsen Taylor Momsen AP/Evan Agostini

Taylor Momsen

Ta młoda wokalistka już w wieku 16 lat wyznała, że jest posiadaczką wibratora. Taylor Momsen stwierdziła, że znudzili się jej faceci i teraz używa tylko tej zabawki.

Mam dosyć facetów. Nie jestem lesbijką, tylko faceci mi się znudzili. Teraz moim najlepszym przyjacielem jest wibrator.
Kate Moss Kate Moss EAST NEWS

Kate Moss

Modelka także jest posiadaczką wibratora - i to nie takiego zwykłego. Zabawka Kate Moss jest zrobiona z 24-karatowego złota. Kupiła go w nowojorskim sklepie La Petite Coquette. Wibrator pochodzi z limitowanej serii Little Something.

Jennifer Aniston. Jennifer Aniston. Reuters

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston skorzystała z trochę innego rodzaju tej zabawki. W jednym z programów, w których wystąpiła, prowadząca wręczyła jej masujące nakładki na sutki. Aktora bez problemu zgodziła się na ich przetestowanie.

Halle Berry Halle Berry Agencja Wyborcza.pl

Halle Berry

Kilka lat temu, po rozstaniu z mężem, do używania wibratora przyznała się Halle Berry:

Nie można zapominać o swojej seksualności - to nie jest dobre. Możesz zaspokajać swoje ciało chodząc na siłownię lub też korzystając ze "Skrzyni Przyjemności" - powiedziała w jednym z wywiadów.
Teri Hatcher Teri Hatcher Teri Hatcher - Gotowe na wszystko

Teri Hatcher

Kolejna, po Evie Longorii, z "Gotowych na wszystko" także przyznała się do używania wibratora. Powiedziała, że już nawet nie szuka mężczyzny:

Mam zamiast tego fantazyjne elektroniczne zabawki - powiedziała.
Więcej o: