Kim Kardashian i Jessica Simpson w 5. miesiącu ciąży. Która bardziej przytyła?

Zarówno Kim Kardashian, jak i Jessica Simpson spodziewają się dziecka. Obie mają zostać mamami na początku lata, a ich kształty robią się coraz bujniejsze.Mistrzyni kamuflażu

O ciąży Kim dowiedzieliśmy się w pod koniec grudnia. Oficjalnie potwierdził to na koncercie szczęśliwy tata - muzyk Kanye West.

Kim Kardashian i Kanye WestEastNews

Od tego momentu fotoreporterzy bacznie śledzą każdy jej krok w poszukiwaniu powiększającego się brzuszka. Kim jednak okazała się mistrzynią umiejętnego dobierania strojów i naprawdę trudno się czegokolwiek dopatrzyć. No chyba, że celebrytka zostanie ustrzelona ukradkiem.

*EXCLUSIVE* Los Angeles, CA - Pregnant Kim Kardashian heads to a late workout and finally shows off her growing baby bump. The Reality star had a very busy day during a photoshoot with her famous sisters Kourtney and Khloe.  AKM-GSI     January 30, 2013  To License These Photos, Please Contact :  Steve Ginsburg (310) 505-8447 (323) 4239397 steve@ginsburgspalyinc.com sales@ginsburgspalyinc.com  or  Keith Stockwell (310) 261-8649 (323) 325-8055  keith@ginsburgspalyinc.com *** Local Caption *** Kim KardashianForum

Zbliżenia pokazują coś więcej niż na warstwę tłuszczyku...

*EXCLUSIVE* Los Angeles, CA - Pregnant Kim Kardashian heads to a late workout and finally shows off her growing baby bump. The Reality star had a very busy day during a photoshoot with her famous sisters Kourtney and Khloe.  AKM-GSI     January 30, 2013  To License These Photos, Please Contact :  Steve Ginsburg (310) 505-8447 (323) 4239397 steve@ginsburgspalyinc.com sales@ginsburgspalyinc.com  or  Keith Stockwell (310) 261-8649 (323) 325-8055  keith@ginsburgspalyinc.com *** Local Caption *** Kim KardashianAKM IMAGES/AKM-GSI

Kim i Chloe Kardashian Kim i Chloe Kardashian screen kimkardashian.celebuzz.com

Sama się pokazała

Celebrytka pod koniec stycznia postanowiła sama pokazać, jak się prezentuje. Na swojej stronie internetowej wyeksponowała swoje kształty. Jej siostra Chloe jeszcze napięła materiał sukienki. Wygląda na początek piątego miesiąca?

Kim Kardashianscreen kimkardashian.celebuzz.com

Kim Kardashian Kim Kardashian EastNews

Brzuszek

Tak Kim prezentowała się w walentynkowy poranek zmierzając na siłownię City Gym w Los Angeles. Ciekawe czy to kwestia dobrze maskującej bielizny, czy też ćwiczeń, ale brzuch Kim wydaje się raczej niewielki...

Kim Kardashian EastNews

Kim Kardashian Kim Kardashian EastNews

Ma czym oddychać

O tym, że za 4 miesiące ma termin, świadczy jednak z pewnością znacznie obfitszy biust. Jest jeszcze seksowniejsza? Podobno piersi celebrytki powiększyły się z rozmiaru D do G.

Kim KardashianEastNews

Jessica Simpson Jessica Simpson EastNews

Też urodzi w czerwcu

Dziecka spodziewa się także Jessica Simpson. Będzie to drugie dziecko modelki, aktorki i piosenkarki. Jej córeczka Maxwell urodziła się w kwietniu. Ojcem jest futbolista Eric Johnson, narzeczony gwiazdy. Także ją paparazzi złapali w Walentynki, gdy udawała się na lunch. Tak prezentowała się w poprzedniej ciąży.

Jessica Simpsonscreen elle.com

Jessica Simpson Jessica Simpson EastNews

Jest jej coraz więcej

Aktorka i piosenkarka po poprzedniej ciąży zrzuciła niemal 30 kilogramów. Za ten wyczyn dostała w ramach sponsoringu Weight Watchers (Strażników Wagi) aż 4 mln dolarów. Teraz dieta znowu poszła w odstawkę, a Jessica znowu lawinowo przybiera na wadze.

Czy po drugiej ciąży też będzie tak wyglądać?

Jessica SimpsonEast News/ FORUM

Jessica Simpson Jessica Simpson EastNews

Atrybuty kobiecości

Także piersi Jessiki robią się pełniejsze niż pół roku temu.

Jessica SimpsonForum

Więcej o: