Poznajcie rodzinę żywej Barbie. Czy też wyglądają jak lalki?

Niedaleko pada jabłko od jabłoni.
Valeria Lukyanova Valeria Lukyanova Screen z Facebooka

Wygląda jak lalka Barbie

Patrząc na Valerię Lukyanovą, 22-letnią Ukrainkę, dla której upodobnienie się do lalki Barbie stało się sposobem na życie, zapewne czasami zastanawiacie się, co na to jej rodzice?

Valeria LukyanovaScreen z Facebooka

Valeria Lukyanova, matka Valeria Lukyanova, matka Screen z Facebooka

Jej matka jest również podobna do Barbie

Rodzice nie tylko akceptują sposób, w jaki ich córka robi karierę, ale właściwie sami są dla niej inspiracją i wzorem do naśladowania!

Powiedzielibyście, że to matka z córką?

To miło jest mieć matkę, tak podobną pod wieloma względami, mającą podobne poglądy na życie. Widząc, jak często matki nie rozumieją swoich dzieci, jeszcze bardziej doceniam moją mamę. Jest taka nowoczesna, niczego mi nie zabrania i zawsze jest dla mnie podporą - napisała Valerie Lukyanova na swoim blogu.

Valeria Lukyanowa, matkaScreen z VKontakte

Valeria Lukyanova, rodzice Valeria Lukyanova, rodzice Screen z VKontakt

Bardzo kocha swoją rodzinę

Jej ojciec może nie wygląda jak Ken, ale dbałością o urodę stara się dorównać reszcie rodziny. Lukyanova bardzo go kocha i nie wstydzi się do tego przyznać. Jakiś czas temu miał ciężki wypadek.

Kilka lat temu mój ojciec został potrącony przez samochód - napisała na blogu. - Miał złamaną podstawę czaszki i uszkodzenie mózgu. Był w śpiączce, a lekarze mówili, że nie ma prawie żadnych szans. Że nawet nie warto przeprowadzać kosztownej operacji, której może nie przeżyć. Ale operacja się udała, wyszedł z tego. A teraz wszystko jest w porządku, jestem taka szczęśliwa!

Plastikowa piękność dodaje:

Proszę was, zwracajcie większą uwagę na swoją rodzinę, kochajcie ją tak mocno, jak to możliwe! Teraz nie doceniamy tych, którzy są blisko. Ale możemy ich w każdej chwili stracić, wtedy zrozumiemy, że zbyt rzadko okazywaliśmy im swoją miłość.

Valeria Lukyanova, ojciecScreen z VKontakt

Valeria Lukyanova, siostra Valeria Lukyanova, siostra Screen z Youtube

Siostra

Siostra Valerii Lukyanovej wydaje się również mieć słabość do plastiku. Na zdjęciu, na którym pozują z babcią, odróżnienie ich od siebie stanowi nie lada wyzwanie.

Valeria Lukyanova, siostra, babciaScreen z VKontakt