Z kim tańczył Wojewódzki, kto się rozbierał i kto nie chciał pozować bez błyszczyka. Konferencja TVN od kulis

Konferencja TVN tym razem odbyła się w warszawskim Studiu Transcolor, gdzie nagrywany był m.in. "Taniec z gwiazdami" i odcinki na żywo "X-Factora". I była jednym wielkim pokazem mody. Każda z gwiazd stacji musiała przejść po wybiegu i niczym modelka pozować na nim do zdjęć. Co jeszcze się działo?
Patricia Kazadi, Marcin Prokop. Patricia Kazadi, Marcin Prokop. WBF

Patricia Kazadi, Marcin Prokop i Edward Miszczak

Konferencję otworzył pokaz mody Dawida Wolińskiego. Po tym na scenę wyszli prowadzący - Marcin Prokop i Patricia Kazadi. Zaprosili także Edward Miszczaka, który odpędził Prokopa ręką - okazało się, że się umówili, że dziennikarz nie będzie stał blisko dyrektora, bo jest po prostu za wysoki :) Duet prowadzących spisał się świetnie - Prokop tryskał humorem i zabawnie komentował gwiazdy prezentujące się na wybiegu.

Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki. Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki. WBF

Kuba Wojewódzki

Na każdej konferencji ramówkowej TVN powtarza się podobny scenariusz - organizatorzy Kubę wojewódzkiego chcą posadzić w pierwszym rzędzie, ale ta sztuka nigdy im się nie udaje :) I tak było i tym razem. Na każdym z miejsc była kartka z nazwiskiem. Wojewódzki miał siedzieć obok swoich kolegów z "X-Factor" - Tatiany Okupnik i Czesława Mozila. Ale nie. Usiadł w drugim rzędzie, obok Doroty Wellman, z którą bardzo dużo rozmawiał w trakcie konferencji. Podobnie jak z Katarzyną Bujakiewicz, która siedziała przed nim. I oczywiście tradycyjnie wyszedł zaraz po zakończeniu części oficjalnej. Ale jeszcze zdążył nawet chwilę potańczyć, także z Katarzyną Bujakiewicz :)

Katarzyna Bujakiewicz, Magdalena Różczka, Danuta Stenka. Katarzyna Bujakiewicz, Magdalena Różczka, Danuta Stenka. WBF

Katarzyna Bujakiewicz

Katarzyna Bujakiewicz to nasza ulubienica. Niewątpliwie była jedną z najjaśniejszych gwiazd konferencji. Na wybieg wyszła tanecznym krokiem, pozowała niczym rasowa modelka. Usiadła przed Kubą Wojewódzkim, z którym dowcipkowała przez całą konferencję. Podczas gdy każda osoba, której Marcin Prokop zadawał pytania, odpowiadała siedząc, Bujakiewicz wstała:

Ja uważam, że każdy, kto odpowiada, powinien wstać. To ładnie wygląda. Powinniśmy wprowadzić taką zasadę - żartowała.

Ale po niej do odpowiedzi wstała tylko koleżanka z serialu "Lekarze", Magdalena Różczka. Katarzyna Bujakiewicz stwierdziła też, że chętnie odpowiedziałaby na jakieś kontrowersyjne pytanie. Marcin Prokop zapytał więc, co ma pod sukienką. Rezolutna aktorka nawet próbowała się rozebrać :)

 

Katarzyna BujakiewiczKAPIF

Małgorzata Rozenek. Małgorzata Rozenek. KAPIF

Małgorzata Rozenek

No i nadszedł czas na wywiady z gwiazdami. Najdłuższe kolejki ustawiły się m.in. do Magdy Gessler i Małgorzaty Rozenek. Perfekcyjna Pani Domu długo i cierpliwie odpowiadała na pytania. Ale w pewnym momencie bardzo się zdenerwowała. Jedna z dziennikarek zapytała ją o rozwód i rzekomy termin rozprawy.

Ja nie wiem, skąd wy to wiecie. Nie rozumiem, jak rzecznik sądu może podawać takie informacje. Nie wiem, skąd ta data, bo ja takich informacji nie dostałam. Ania ja, ani mój mąż nic o tym nie wiemy - powiedziała ostro.

Małgorzata Rozenek była wyraźnie poruszona, łzy stanęły jej w oczach. Ale nie straciła rezonu i odpowiadała na kolejne pytania dziennikarzy.

Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki. Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki. KAPIF

Tatiana Okupnik i Kuba Wojewódzki

Marcin Prokop wywołał do odpowiedzi Tatianę Okupnik i stwierdził, że słyszał, że koledzy z programu się z niej nabijają.

Ja nic o tym nie wiem - odpowiedziała Okupnik.
To może ja się wypowiem, bo to ja się śmiałem - zabrał głos Wojewódzki. - Wszyscy znamy piosenkę "Skyfall". Gdy ktoś przychodził i ją śpiewał, ja zawsze mówiłem, że słyszałem gorsze wykonanie - żartował, nawiązując do nieudanego i mocno skrytykowanego występu Okupnik.
Magda Gessler. Magda Gessler. KAPIF

Magda Gessler

Magda Gessler w rozmowie z Plotek.pl wypowiedziała się o plotkach o swojej rzekomej kłótni z Michelem Moranem, która miałaby dotyczyć wypowiedzi szefa kuchni w programie Kuby Wojewódzkiego. Stwierdził tam, że Gessler nie umie gotować.

Nie, to w ogóle jest nieporozumienie. Michel coś zaczął mówić, a Kuba to podchwycił i przekręcił. My z Michelem się bardzo lubimy, zjedliśmy po tamtej sytuacji już niejeden obiad, wspólnie przygotowujemy się do MasterChefa - powiedziała nam.
Agnieszka Szulim. Agnieszka Szulim. KAPIF

Agnieszka Szulim

Nowa gwiazda TVN-u na konferencję przyszła z własną małą kamerą. Jak wyjaśniła, kręciła kulisy do swojego nowego programu "Na językach". Poruszyła też kwestię ewentualnej rywalizacji z prowadzącym "Co za tydzień", Olivierem Janiakiem:

My z Olivierem rozmawialiśmy już za kulisami, daliśmy sobie po gębie i ustaliliśmy, kto co robi, żeby nikt nikomu nie wchodził w paradę - żartowała.
Olivier Janiak. Olivier Janiak. KAPIF

Olivier Janiak

W iście oryginalny sposób Marcin Prokop przedstawił Oliviera Janiaka:

To najprawdopodobniej najpiękniejszy człowiek na świecie!

Reakcja Janiaka? Zatrzymał się odwrócił w stronę Prokopa i wycelował w niego pistolet z dłoni.

Patricia Kazadi. Patricia Kazadi. KAPIF

Patricia Kazadi

Pozowanie do zdjęć bez błyszczyka na ustach? Wykluczone! Gdy jeden z fotografów poprosił Patricię Kazadi o zapozowanie, ona odparła:

Stary, nie, nie mam błyszczyka na ustach.
Agnieszka Dygant i Leszek Lichota. Agnieszka Dygant i Leszek Lichota. KAPIF

Agnieszka Dygant i Leszek Lichota

Gdy na wybiegu prezentowali się główni bohaterowie "Prawa Agaty", Agnieszka Dygant i Leszek Lichota, Marcin Prokop zapowiedział, że w tym sezonie Agata i Marek nareszcie się pocałują. Aktorzy dali nam wtedy przedsmak tego, co nas czeka.

Więcej o:
Komentarze (13)
Z kim tańczył Wojewódzki, kto się rozbierał i kto nie chciał pozować bez błyszczyka. Konferencja TVN od kulis
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 91 razy 55

  Ramówka wiosenna tefałenu pokazuje dobitnie, że to stacja dla całkowitych debili.

 • augenthaler

  Oceniono 58 razy 20

  Tak szczerze, czy ktos w ogole oglada programy i seriale nadawane w tej stacji, nie liczac Faktow? Chyba osobiscie nie znam takich osob. Sam ogladam w telewizji tylko transmisje sportowe i programy informacyjne. Z nazwisk tutaj podawanych znaczna wiekszosc nic mi nie mowi. Nie mam pojecia co te "gwiazdy" soba reprezentuja. Kto to jest Szulim, albo Janiak, albo Bujakiewicz, albo Mozil? Aktorzy serialowi? Kto oglada wspolczesne polskie seriale?

  Ja czasem jakis serial obejrze, ale na litosc boska, nie polski, bo to przeciez czysta amatorszczyzna i wtornosc. W necie sledze badz sledzilem takie rzeczy jak Breaking Bad, Boss, Homeland czy Gra o tron. Czy TVN emituje odcinki tych seriali?

 • jajodzajofajo

  Oceniono 14 razy 12

  No i gdzie tańczący Wojewódzki? Tylko po to tu weszłam!

 • rabarbara

  Oceniono 15 razy 11

  Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i oto dlaczego Prokop jest za wysoki! W innej konfiguracji Miszczak byłby zbyt niski!

 • laska3

  Oceniono 31 razy 11

  Osoba, która publicznie zapytała Rozenek o datę jej rozprawy rozwodowej to nie dziennikarka tylko kompletna idiotka.

 • policyoftruth

  Oceniono 15 razy 7

  gdyby nie gazeta.pl, to nie przebrnęłabym do końca zdjęć-Tatianie jakieś takie baleroniki się porobiły, Stenka zbiera kartofle w worach pod oczami i kto "najlepszej" prezenterce Kazadi zrobił taką krzywdę na głowie?

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 4

  Co drugi njus o tym samym.
  Promo pełną gębą.

 • jason.

  Oceniono 6 razy 4

  Powiatowiec nie umie tańczyć bo ma hude i krzywe kopyta...

 • kopciuszekkk

  Oceniono 1 raz 1

  Skąd ona się wzięła? głupszej już nie było?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX