Chłopakiem nowej Miss Polonia jest brat Alicji Bachledy-Curuś!

Dobra partia, co?
Paulina Krupińska Paulina Krupińska Kapif

Paulina Krupińska

Śliczna Paulina Krupińska, Miss Polonia 2012, wyznała nam, że jest już zajęta.

Mam chłopaka. Niestety nie mógł być tu dzisiaj ze mną ze względu na pracę. Tadeusz jest pilotem w Eurolocie. Nie jest zazdrosny. Trzymał kciuki. Zaraz zobaczę, czy do mnie zadzwonił, czy są jakieś smsy - zażartowała Paulina w rozmowie z Plotek.pl.

Co jeszcze powiedziała nam o swoim partnerze?

Jest naprawdę cudowny. Mężczyzna, który jest moim ideałem to mężczyzna, który ma pasję. Nic bardziej nie kręci mnie niż facet z pasją. Facet, który ma poczucie humoru, jest dojrzały, odpowiedzialny i z pazurem. Taki ideał dla mnie to brunet z brązowymi oczami. Właśnie taki, jak mój Tadeusz - stwierdziła zarumieniona.

Kim jest tajemniczy Tadeusz? Czytelnicy Plotka wykazali się niezwykłą czujnością, bo to dzięki ich komentarzom wiemy, że to starszy brat Alicji Bachledy-Curuś!

Tak, to on. Piękna z nich para - potwierdziło nasze dobrze zorientowane źródło.

Zobaczcie, czego udało nam się dowiedzieć o ukochanym Miss Polonia 2012.

Tadeusz Bachleda-Curuś Tadeusz Bachleda-Curuś Kapif

Tadeusz Bachleda-Curuś

Tadeusz Bachleda-Curuś jest starszym bratem Alicji. Nie dość, że jest zabójczo przystojny i ma jeden z najseksowniejszych zawodów świata, to jeszcze pochodzi z bogatego klanu Bachledów.

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 23.10.2005 BAL DEBIUTANTOW N/Z: ALICJA BACHLEDA CURUS BRAT TADEUSZEAST NEWS

Paulina Krupińska Paulina Krupińska Kapif

Paulina Krupińska

Obojgu nie jest obcy świat show-biznesu. Paulina Krupińska jest modelką od dziewięciu lat, on zna środowisko polskich aktorów. Oboje uwielbiają adrenalinę - on wykonuje odpowiedzialny zawód, ona kocha sport i freeride, czyli zjazd na rowerze po górach.

Paulina KrupińskaKapif

Na finale Miss Polonia Paulina wystąpiła w bladoróżowej sukni zaprojektowanej przez Macieja Zienia. Co ciekawe, podobną miała kiedyś na sobie Alicja Bachleda-Curuś. Pokazała się w niej na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 

PHOTO: PIOTR WYGODA/EAST NEWS  29/05/2010  GDYNIA  GALA ZAKONCZENIA 35. FESTIWALU POLSKICH FILMOW FABULARNYCH W GDYNI - CZERWONY DYWAN  N/Z:  ALICJA BACHLEDA - CURUSEAST NEWS/PIOTR WYGODA

 

Alicja jest bardzo dumna z brata.

Bardzo lubię chwalić się bratem. Tadeusz jest pilotem, jednym z młodszych kapitanów w polskiej flocie w PLL LOT. Przyznaję, że ta kombinacja urody, męskiego zajęcia i jego szczerej pasji do lotnictwa tworzy mieszankę wybuchową - wyznała kiedyś "VIVIE!".

Paulina Krupińska Paulina Krupińska EAST NEWS/VIPHOTO

Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś

Partner Miss Polonia rzadko pojawia się na salonach. Zaledwie kilka razy pokazał się u boku swojej sławnej siostry. Mamy nadzieję, że teraz to się zmieni i pomimo napiętego grafiku w pracy, znajdzie czas by wspierać swoją ukochaną na oficjalnych wyjściach.

Mogą być najgorętszą parą tego sezonu. O ile oczywiście będą się chcieli razem pokazywać - mówi nam znajoma Pauliny.

Tadeusz Bachleda-CuruśKapif

Tadeusz Bachleda-Curuś jest otwarty i bardzo bezpośredni. To właśnie on w 2009 roku zdradził mediom, że jego siostra jest w ciąży.

Bardzo się cieszę, że Alicja jest w ciąży. Poznałem Colina, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest miłym i sympatycznym facetem. Poznałem go niedawno, ale moi rodzice znają go od dłuższego czasu. Spotkaliśmy się wszyscy w Krakowie, w naszym rodzinnym mieście - powiedział w "Super Expressie".
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.