Seksowna Edyta Herbuś na gali Miss Polonia. A towarzyszył jej...

Ona rozbudza zmysły.

Edyta Herbuś

Na gali Miss Polonia 2012 Edyta Herbuś prezentowała się zjawiskowo. Urodą i wdziękiem nie ustępowała uczestniczkom konkursu. A krwistoczerwona sukienka w której wystąpiła w pierwszej części gali doskonale podkreślała jej sylwetkę.

Edyta HerbuśKapif

Edyta Herbuś

Projektantowi kreacji należą się spore brawa: dopasowana kreacja z odkrytymi ramionami i subtelnym dekoltem leżała na Herbuś idealnie.

Edyta HerbuśKapif

Edyta Herbuś. Edyta Herbuś. Kapif

Edyta Herbuś

W drugiej części gali Herbuś zmieniła kreację na bardziej odważną. Srebrna sukienka miała na tyle głęboko wycięty dekolt, że swobodnie można było dostrzec fragment biustu prowadzącej.

Edyta HerbuśKapif

Edyta Herbuś, Mariusz Treliński Edyta Herbuś, Mariusz Treliński Kapif

Edyta Herbuś, Mariusz Treliński

Po gali, na after party, Herbuś przebrała się w czerwień. Wtedy też dopadł ją były partner, Mariusz Treliński. Gratulował Edycie występu i - jak widzieliśmy - to były bardzo czułe gratulacje: Treliński obejmował Herbuś, a ona się nie broniła. Potem jeszcze przez chwilę mocno trzymali się za ręce...

Edyta Herbuś, Mariusz Treliński Edyta Herbuś, Mariusz Treliński Kapif

Edyta Herbuś, Mariusz Treliński

Poznali się w 2010 roku na castingu tancerzy do "Traviaty", którą reżyserował Treliński. Ich miłość, która rozkwitła po premierze spektaklu, przetrwała do jesieni zeszłego roku. Wtedy mieli się podobno "ostatecznie" rozstać.

Edyta Herbuś, Mariusz Treliński

Ale ta serdeczna komitywa sugeruje, że pomimo rozstania, oboje utrzymują ze sobą doskonałe relacje. Wcale się Trelińskiemu nie dziwimy. Herbuś jest śliczna. Zresztą on też jest niczego sobie.

Więcej o:
Komentarze (22)
Seksowna Edyta Herbuś na gali Miss Polonia. A towarzyszył jej...
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 56 razy 28

  "Urodą i wdziękiem nie ustępowała uczestniczkom konkursu" - poziomem intelektualnym też nie.

 • alejajaa

  Oceniono 39 razy 25

  Czy w 40 milionowym kraju nie ma prezenterki ; ładnej , kompetentnej , przygotowanej która potrafi skonstruować zdanie współrzędnie złożone a jak się nie da to chociaż zdanie podrzędnie złożone , naprawdę nie ma?

 • azlotko

  Oceniono 23 razy 15

  Herbus i Terlinski to nie Aniston i Pitt, Polska to nie Hollywood, ona musi pokazywac sie w dobrych relacjach, inaczej potracilaby wszystkie kontrakty i nikt by jej nie zapraszal na zadne gale.

 • ladyzgaga

  Oceniono 23 razy 11

  Dramat, wieś tańczy i śpiewa

 • crak

  Oceniono 6 razy 4

  najgorsza prowadząca.Sam wygląd nie ,bo nie taka jest rola konferansjera

 • andrea

  Oceniono 5 razy 1

  Są dwie Edyty w Polsce które coś zdziałały na Eurowizji dla Polski. Widać c o ś jednak sobą prezentowały są eliminacje i wyjątkowo wysoko ustawiona poprzeczka. Jeszcze Kręglicka dała nam trochę radochy - reszta - daleko w tyle.
  Możne obie Edzie lubić lub nie, ale co można powiedzieć o człowieku którego zna się z telewizji? faktem jest jednak, że gdyby Polska zorganizowała Eurowizję, bo chyba żaden kraj nie odpuścił możliwości takiej promocji i napływu kasy; no to trochę tej kasy zostałoby w kraju dla wszystkich. To byłby ogromny zjazd gości i turystów. Polska pokazana na całym świecie.
  Może i dobrze że nie zostało zważywszy na wdzięczność narodu dla dwóch fajnych przecież lasek za które na forum Europy jakoś wstydzić się nie musieliśmy. I takie są fakty i takie wyniki tych kobiet, nawet grama uznania nie macie dla zdolnych ludzi.

 • sissi1313

  Oceniono 3 razy 1

  SĄ BARDZO ŁADNĄ PARĄ...PASUJĄ DO SIEBIE...

 • kn

  Oceniono 2 razy 0

  a kto to jest ta Herbus ze o niej piszecie?

 • pan.malowany

  Oceniono 14 razy 0

  To, ze piszecie, ze Herbus jest seksowna wcale nie znaczy, ze tak jest naprawde. Powiedzialbym, ze jest nieapetyczna wrecz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX