Czy to koniec sielanki w związku Szyca i Ślotały?! "Jest rozpuszczona. Nie umie gotować, nie sprząta po sobie"

Po Warszawie krążą plotki.

Zofia Ślotała

Zofia Ślotała, partnerka Borysa Szyca pokazuje się ostatnio na imprezach bez ukochanego. Wczoraj w Galerii Sarapata odbyła się premiera najnowszej kolekcji Kazar, na którą stylistka przyszła sama.

Zofia ŚlotałaKapif

Zofia Ślotała Zofia Ślotała WBF

Zofia Ślotała

Sama pojawiła się też na kilku innych warszawskich imprezach. Na pokazie najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego, torebek Plicha oraz kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski.

Borys Szyc, Zofia Ślotała. Borys Szyc, Zofia Ślotała. Kapif

Zofia Ślotała

Czyżby coś było w najnowszych plotkach, że między Zosią a Szycem przestało się układać? Jeszcze w grudniu na imprezach pokazywali się razem. Na "Różach Gali" nie szczędzili sobie czułości, razem przyszli też na Magiczną Gwiazdkę, pokaz filmu "IXJANA"oraz premierę kolekcji Maison Martin Margiela dla H&M.

Borys Szyc, Zosia Ślotała, Zofia ŚlotałaKapif

Borys Szyc, Zosia Ślotała Borys Szyc, Zosia Ślotała Kapif

Zofia Ślotała

Tym, co dzieli Szyca ze Ślotałą jest na pewno różnica wieku. 35-letni aktor ma już pewne wymagania i podobno wolałby, aby jego 25-letnia partnerka poświęcała więcej czasu na dom. Ponoć Borysowi marzy się kobieta, która potrafi gotować, Zosia nie garnie się jednak do takich zadań. Na pewno duże znaczenie ma w tym jej wychowanie; pochodzi z zamożnej rodziny, a w jej domu zawsze była pomoc domowa i sprzątaczka.

Jest rozpuszczona. Nie umie gotować, nie sprząta po sobie. Borys zawsze miał przy sobie kobietę, która umiała zatroszczyć się nie tylko o niego, ale i o dom. Najpierw to była jego mama, która wszystkiego go nauczyła, potem mama jego córki i Kaja. Tylko Zosia się nie kwapi - zdradza Faktowi znajoma Szyca.

 

Borys Szyc, Zosia ŚlotałaKapif

Myślicie, że coś jest na rzeczy?