Przeszli samych siebie! Zobacz najbardziej żenujące wydarzenia 2012!

A myśleliśmy, że nic nas już nie zaskoczy...
Viktoria Grycan, Gabrysia Grycan, Marta Grycan, Weronika Grycan Viktoria Grycan, Gabrysia Grycan, Marta Grycan, Weronika Grycan fot. Viva

Grycanki promowały w "Vivie" apetyt na kobiecość!

Kapcie, prześcieradła, markowe ubrania, torby z zakupami, a pośród nich... cztery Grycanki! Tak w skrócie można opisać sesję zdjęciową, którą Marta Grycan wraz z córkami, zafundowała sobie na początku roku w magazynie "Viva".

Miało być "na bogato", trochę retro, z lekkim przymrużeniem oka. Według nas wyszło po prostu groteskowo. A Wy co o tym myślicie?

Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk. Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk. VIVA

Krawczyk i Włodarczyk w "Vivie": połączyliśmy się w jedną kulę!

Czy można było udzielić bardziej pokręconego wywiadu? W rozmowie z "Vivą" Agnieszka i Mikołaj zdradzają, jak naprawdę wygląda ich miłość. I tak oto dowiedzieliśmy się, że aktorzy są jedną duszą w dwóch ciałach, piszą do siebie takie same smsy w tym samym czasie, a nawet wzdychają w identyczny sposób!

Wszystkie zawarte w wywiadzie wyznania bije na głowę refleksja Mikołaja:

Kulistość energii. One (dusze - przyp. red.) się połączyły w wielką kulę, która zaczęła się toczyć i nic już jej nie zatrzyma.

Aż strach się bać...!!!

Natalia Lesz: Gdybym przytuliła Magika, dzisiaj pisalibyśmy piosenki

O liderze Paktofoniki zrobiło się ponownie głośno dzięki filmowi "Jesteś Bogiem", który opowiada historię grupy.

Obraz był niewątpliwie kasowym sukcesem, jednak co skłoniło Natalię Lesz, do czynienia na swoim blogu tak dziwacznych wyznań?! Nie bacząc na nic, a już tym bardziej na poczucie dobrego smaku, piosenkarka napisała:

Zawsze miałam słabość do zagubionych chłopców. Do niepokornych osobowości. Może dlatego, zanim nawet obejrzałam film "Jesteś Bogiem", wciąż miałam idealistyczną wizję, że gdybym mocno przytuliła Magika, dzisiaj pisalibyśmy piosenki, niczym Liber i Grzeszczak. Stało się inaczej, bo w tym czasie, mieszkałam, studiowałam, kochałam i próbowałam stawiać pierwsze kroki zawodowe w Stanach. Zapomniałam też, że przytulało go wiele dziewczyn.

Internet śmiał się długo...

Bitwa pod Wiedniem Bitwa pod Wiedniem mat. prasowe

"Bitwa pod Wiedniem" poniosła klęskę

Już sam trailer filmu nie niósł ze sobą wielkich nadziei: nawet w krótkich urywkach scen dało się dojrzeć, że wszystkie pejzaże zostały wygenerowane komputerowo, i to przez bardzo kiepskiego grafika. Co więcej, porusza naiwność i przewidywalność samej fabuły, która jest po prostu nudna, a także niezbyt błyskotliwa gra aktorska (chlubnym wyjątkiem jest Piotr Adamczyk).

Czemu w ogóle włoski reżyser, Renzo Martinelli, porwał się na taką tematykę filmu?

Polski król ocalił Europę przed islamizacją. Zrobiłem ten film właśnie dlatego. A także dlatego, że Polacy dzielnie walczyli w II wojnie światowej oraz dali światu największego papieża w dziejach kościoła - wyznał po prostu na konferencji prasowej.

Wszelki komentarz wydaje się być zbędny...

Monika Richardson. Monika Richardson. fot. KAPIF

Monika Richardson: Ja lubię rano!

Przez pewien czas, prezenterka zasypywała opinie publiczną coraz to nowymi rewelacjami o swoim związku ze Zbigniewem Zamachowskim. W programie "Raz lepiej, raz gorzej", który prowadziła z Romanem Czejarkiem, nie szczędziła szczegółów dotyczących swojego pożycia z aktorem. Dowiedzieliśmy się między innymi, że Richardson uprawiała seks dwa dni przed nagraniem programu, i że robili to ze Zbyszkiem rano, bo ona woli rano.

Także na swoim facebookowym profilu dzieliła się wszystkim, zaczynając od łóżkowych preferencji, a na wakacyjnych planach kończąc. Dowiedzieliśmy się również, że w sytuacjach stresowych Zamachowski mówi do niej... imieniem swojej byłej żony!

Monika doszła chyba ostatecznie do wniosku, że przesadziła ze swoimi rewelacjami, gdyż jakiś czas temu jej profil na Facebooku zniknął. Może i dobrze?

Korespondent stacji TVN24 Korespondent stacji TVN24 sreen z youtube

Redakcji TVN24 udało się połączyć z Nju Dżerzi na Ursynowie!

Kiedy przed wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych do redakcji TVN24 zadzwonił przez Skype'a niejaki pan Mateusz, polonus z New Jersey, redaktorom zaświtała w głowie słuszna myśl, że miło byłoby porozmawiać z nim na antenie o nastrojach panujących w USA. Jak pomyśleli, tak też zrobili.

Jakież musiało być ich zdziwienie, kiedy jakiś czas później do internetu trafił amatorski filmik przedstawiający ich "amerykańskiego" rozmówcę w trakcie rozmowy z TVN24: "pan Mateusz" od pasa w dół ubrany był jedynie w slipy i, co gorsza, nadawał nie zza Wielkiej Wody, ale... z warszawskiego Ursynowa!

Profesjonalizm przez duże P!

Nergal. Nergal. Gala

Nergal w wielkim futrze ozdobił okładkę "Gali"

Cóż, marketing rządzi się swoimi prawami. Zasadę tę doskonale zdaje się rozumieć lider Behemotha, który dwa miesiące temu, odziany w ogromnych rozmiarów futro i z miną buntownika spoglądał na nas z okładki jednego z kolorowych pism. Sprytni styliści ładnie wkomponowali w całość rock'n'rollową biżuterię muzyka, nadając jej kontekst "must have" tej jesieni.

Patrząc na rzeczoną okładkę, trudno oprzeć się wrażeniu, jak bardzo Nergal jest trendy, jazzy i flashy! Tylko co na to fani?

Woli i Tysio. Woli i Tysio. screen z TVN

Woli i Tysio weszli na pokład!

Panowie, którzy obniżyli TVN-owi oglądalność. Woli, czyli Dawid Woliński, projektant, i Tysio - Marcin Tyszka, fotograf, doczekali się całych pięciu odcinków swojego reality show, "Woli i Tysio na pokładzie" . Czy można mieć jednak pretensję do widzów, że nie kupowali niewybrednych żartów o "spuszczaniu się na twarz"? A właśnie w tego typu poczuciu humoru lubowała się para głównych bohaterów programu.

Woli i Tysio powrócą w programie "Top Model", jednak już w nieco bardziej wyszukanej formie...

Perfekcyjna Pani Domu nie taka znowu perfekcyjna...

W swoim programie telewizyjnym Małgorzata Rozenek z blaskiem w oczach tłumaczy kobietom, że sprzątanie domu to największy dowód miłości, jaki mogą dać swoim bliskim.

Szkoda, że w życiu prywatnym Perfekcyjna Pani Domu nie stosuje się do własnych złotych myśli! Wszystko zaczęło się od domu, w którym nagrywana jest program. Utrzymywano, że to także dom Rozenków. Prawda była zupełnie inna. A kiedy wyszło na jaw, że w rodzinnym domu Rozenek ma gosposię i nianię, z ust fanek jej programu dobył się jęk rozczarowania. Podejrzana jest też inna sprawa - podobno "profesjonalizmu" w sprzątaniu uczyła ją na potrzeby programu specjalnie wynajęta do tego celu profesjonalistka.

Trzeba jednak przyznać, że sam pomysł był perfekcyjny!

Ośnieżona toaleta w pociągu Ośnieżona toaleta w pociągu "Portowiec" Thesun.co.uk

Lodowy "tron" w polskim pociagu

To zdjęcie obiegło cały świat! Zamarznięta toaleta w pociągu relacji Szczecin-Warszawa, z miejsca stała hitem internetu. Szczególnie brytyjskie gazety upodobały sobie temat naszej kolejowej wygódki: jej zdjęcie na swoich stronach publikowały tak szacowne tytuły, jak "The Sun", "The Daily Mail" czy "The Telegraph".

Wszystko pięknie, ładnie, ale czy na pewno o taką promocję chodziło PKP?