Przybylska i Żebrowski w EROTYCZNEJ scenie. Wymiatają!

Mamy zdjęcia, które spodobają się zarówno panom jak i paniom. W filmie "Sęp" przystojny Michał Żebrowski i seksowna Anna Przybylska wdadzą się w płomienny romans i wylądują w łóżku!

Anna Przybylska i Michał Żebrowski

W filmie Annę Przybylską i Michała Żebrowskiego połączy gorące uczucie. Przybylska wcieli się rolę trenerki kick-boxingu, Żebrowski zaś zagra asa wydziału wewnętrznego policji, który pobiera od niej nauki. Jednak para doskonale dogada się nie tylko na ringu, ale i w łóżku.

Michał Żebrowski i Anna Przybylska Michał Żebrowski i Anna Przybylska mat. prasowe

Anna Przybylska i Michał Żebrowski

Zmysły Anny Przybylskiej rozbudzi wydawałoby się zimny i nieprzystępny Michał Żebrowski. Aktorowi w filmie nieźle się oberwie, ale wiadomo przecież, że blizny i otarcia dodają mężczyznom tylko seksapilu i rozpalają kobiece zmysły! :)

Anna Przybylska, Paweł Małaszyński. Anna Przybylska, Paweł Małaszyński. Plotek exclusive

Anna Przybylska i Paweł Małaszyński.

W thrillerze "Sęp" pod czułą opieką Przybylskiej znajdzie się także Paweł Małaszyński.

Anna Przybylska

Tak walecznej Anny Przybylskiej dawno nie widzieliśmy! Aktorka będzie grać Nataszę - połączenie przeciwieństw. Z jednej strony jest  delikatna, wrażliwa i bardzo kobieca, z drugiej zaś twarda i  niezależna w opiniach.

Anna PrzybylskaPlotek exclusive

Michał Żebrowski, Paweł Małaszyński.

Paweł Małaszyński, który gra w filmie jedną z głównych ról był pod wrażeniem scenariusza:

Jak pierwszy raz przeczytałem scenariusz powiedziałem sobie mocne, sensacyjne kino. Myślę, że czegoś takiego jeszcze nie było - powiedział Paweł Małaszyński.

Anna Przybylska, Paweł MałaszyńskiPlotek exclusive

Michał Żebrowski, Paweł Małaszyński. Michał Żebrowski, Paweł Małaszyński. Plotek exclusive

Michał Żebrowski, Paweł Małaszyński

Michał Żebrowski i Paweł Małaszyński staną razem do walki. Czy będą walczyć o serce Przybylskiej? Akcja filmu rozpoczyna się kiedy nagle, w centrum Europy, zaczynają znikać ludzie. Śledztwem nie może zająć się nikt inny niż grający Sępa, Michał Żebrowski. Film będzie można obejrzeć w kinach już w styczniu. Pójdziecie?

Więcej o:
Copyright © Agora SA