Dr Quinn powiększyła piersi! Teraz są fajniejsze?

Jane Seymour skorzystała z pomocy chirurga i poprawiła sobie kształt biustu.
Jane Seymour Jane Seymour East News

Jane Seymour

Jane Seymour, wcielająca się w kultową rolę "Dr Quinn", ma za sobą operację powiększenia biustu! Nawet ta skromna aktorka nie oparła się kultowi Hollywood, jednak zrobiła tylko niewielką korektę swoich piersi:

Nigdy nie miałam wielkich piersi, dlatego umieszczono mi tylko niewielkie implanty, które skorygowały jego kształt - wyznała w rozmowie z People.com.
Jane Seymour. Jane Seymour. East News

Jane Seymour

Aktorka ma dziś 61-lat i wygląda świetnie. Jednak na taki wygląd trzeba trochę zapracować: po urodzeniu bliźniaków, dziś 17 letnich, jej biust nie miał dawnej jędrności:

Wszystkie swoje dzieci karmiłam piersią, co odbiło się na kształcie biustu - wyznała.

Nowe piersi pokazała mi.n. w "Polowaniu na druhny" w którym wystąpiła toples i jako seksowna mamuśka uwodziła Owena Wilsona.

Jane SeymourScreen z youtube.com

W 2007 r. aktorka wzięła udział w amerykańskim "Tańcu z gwiazdami", gdzie rywalizowała z uczestniczkami o połowę młodszymi od siebie. Podczas występów prężyła swój kształtny biust, który prezentował się całkiem apetycznie.

Jane Seymour - Solitaire z filmu Jane Seymour - Solitaire z filmu "Żyj i pozwól umrzeć" SPORTSPHOTO/ALLSTAR/CINETEXT COL/Allstar/Cinetext Collection

Jane Seymour

Aktorka rozpoczęła karierę od roli dziewczyny Bonda w "Żyj i pozwól umrzeć" z 1973 r, kiedy miała zaledwie 22 lata. Urzekała wtedy naturalną urodą, ale jej biust rzeczywiście nie należał do największych.

Jane Seymour / Live and Let Die 1973 directed by Guy HamiltonEast News

Więcej o: